reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Asia bardzo mi przykro,przytulam kochana.Ech ,ze takie rzeczy nadal sie dzieja.Zycze sily.Zostan z nami,pisz co tylko chcesz,wyzal sie ,wyplacz.
Czy chorujesz na cos?Robilas jakies badania przed ciaza,czy w czasie?Trudne to wszystko bardzo.Ja poronilam dwa razy,za pierwszym razem 6-7 tydz. za drugim 10.Ale miedzy poronieniami udalo mi sie donosic ciaze .Dwa razy mialam lyzeczkowanie.Trzymaj sie kochana.

Przed ciąża zrobiłam wszystkie podstawowe badania- były Ok.
Natomiast już w ciąży okazało się ze mam problem z cukrem ( kilka razy badany wcześniej był w normie) a w ciąży w 10 tc krzywa wyszła bardzo wysoko.
Do tego od 11 tc zastrzyki z heparyny po wynikach krwi- lekko podniesione parametry krzepliwości.

A z innej beczki... rejestrowalyscie w Usc martwo urodzone dziecko?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asiu witaj przykro mi z powodu twojego dzieciatka[emoji20]
Wyplacz tyle lez ile tego potrzebujesz...czekanie jest najgorsze....mi po pierwszej stracie tez kazali czekac od czwartku do wtorku na zabieg ...to byl koszmar...zycze Ci aby udalo sie szybciej dostac do szpitala[emoji20]
W ktorym tygodniu dokladnie serduszko sie zatrzymalo?
Mysle,ze przede wszystkim powinans wykonac badania na zespol antyfosfolipidowy i trombofilie,ze wzgledu na ta krzepliwosc aby wiedziec czy nie potrzebujesz zastrzykow od poczatku.

Jestesmy z Toba[emoji22]

@hona moze to po baraszkowaniu a moze owu byla,podobno czasem moze byc lekkie plamienie[emoji4]

@katarina mnie zastrzyki bola i probowalam dzis znow sama i nie jestem w stanie,takze M mi robi.
Co do lekarza,tak dziwnie sie przygladal tym wynika i w koncu powiedzial,ze przepisze ale cZy do konca wiedzial co to ...watpie,bo troszke go nakierowalam.
Ale samo wypisanie recepty bez problemu[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@asia bardzo mi przykro [emoji52] ja niezglszalam dziecka do usg ale wiem ze jak to się zrobi to można mieć 8 tyg urlopu macierzyńskiego. Moje dziecko bylo zbyt małe, ale w Twoim przypadku możesz potrzebować czasu, żeby dojść do siebie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu bardzo mi przykro. Ja rejestrowalam moje dziecko (16tc ) bo chcialam pochowac, potem drugi raz tez (9tc) bo nie moglam potraktowac ich inaczej.
Po poronieniu mozesz ustalac przyczyny poronienia i co sie z maluszkiem dzialo zwlaszcza ze masz cukrzyce. Badz dzielna. Dasz rade.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Asia2104 Jestem w podobnej sytuacji:( należałam do grupy grudniowek ale od poniedziałku dowiedziałam się że jajo jest puste i od prawie tygodnia plamie. Jutro mam wizytę o 18 i będziemy decydować co dalej, czy będzie potrzebny zabieg.

Trzymaj się kochana:*:*

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry