reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A działo się coś z ciążą i maluszkiem wcześniej?? Bo u mnie problemy od 8 tygodnia...

3jgx3e3kkazbkrdz.png
 
reklama
Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Asia, przykro mi ze to i Ciebie spotkało. 14t to juz spora ciąża. Po zabiegu możesz zdecydować sie na pochówek dziecka, oddać materiał do badania genetycznego, zeby dowiedzieć sie co było przyczyna. Po zabiegu ja nie miałam w sumie zadnych dolegliwości, plamienie do 2 tygodni. W sumie po poronieniu tutaj każda z nas wykonywała spora listę badań, ale moja ciąża obumarła w 6 tygodniu. W innym wątku nafoczki sa wypisane różne badania, które możesz zrobić na rożne infekcje typu toksoplazmoza, cytomegalia, badania genetyczne i autoimmunologiczne. Czy to była Twoja pierwsza strata?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Asiu, szkoda że tutaj akurat musimy się spotkać, ale witam Cię i mocno przytulam do serduszka :* też miałam termin na listopad... U mnie tak jak u Ciebie wszystko było w porządku i podczas kontrolnego usg okazało się że serduszko przestało bić dwa tygodnie wcześniej :( nie musiałam czekać tak długo jak Ty, u mnie wizyta była o godzinie 20, diagnoza, szpital, i o 22 miałam zabieg. W czwartek minęło 3 tygodnie, a jak byłam dwa dni temu na kontroli, to się okazało że już jestem po @ i mam czekać na następną.
Teraz przed Tobą na pewno ciężkie chwile, daj sobie czas na żałobę. Płacz ile potrzebujesz, to pomaga. I zostań tutaj z nami. Tu są fajne dziewczyny, dużo już wiedzą o ew. badaniach i zawsze służymy pomocą i wsparciem :) pisz do nas, zawsze razem raźniej :* z czasem będzie Ci łatwiej, nauczysz się z tym żyć, chociaż Twój Aniołek zawsze już będzie z Tobą :*
Trzymaj się kochana, zobaczysz że wszystko się ułoży i jeszcze będziesz tulic swojego malucha.
A jeśli mogę zapytać to była Twoja pierwsza ciąża? Opowiedz nam coś o sobie więcej :*
 
Asiu, szkoda że tutaj akurat musimy się spotkać, ale witam Cię i mocno przytulam do serduszka :* też miałam termin na listopad... U mnie tak jak u Ciebie wszystko było w porządku i podczas kontrolnego usg okazało się że serduszko przestało bić dwa tygodnie wcześniej :( nie musiałam czekać tak długo jak Ty, u mnie wizyta była o godzinie 20, diagnoza, szpital, i o 22 miałam zabieg. W czwartek minęło 3 tygodnie, a jak byłam dwa dni temu na kontroli, to się okazało że już jestem po @ i mam czekać na następną.
Teraz przed Tobą na pewno ciężkie chwile, daj sobie czas na żałobę. Płacz ile potrzebujesz, to pomaga. I zostań tutaj z nami. Tu są fajne dziewczyny, dużo już wiedzą o ew. badaniach i zawsze służymy pomocą i wsparciem :) pisz do nas, zawsze razem raźniej :* z czasem będzie Ci łatwiej, nauczysz się z tym żyć, chociaż Twój Aniołek zawsze już będzie z Tobą :*
Trzymaj się kochana, zobaczysz że wszystko się ułoży i jeszcze będziesz tulic swojego malucha.
A jeśli mogę zapytać to była Twoja pierwsza ciąża? Opowiedz nam coś o sobie więcej :*

Dziękuje!!
Bardzo potrzebuje teraz kogoś "spoza". Bo rodzina przeżywa razem ze mną...
Mam 27 lat. To była pierwsza, wyczekana ciąża.

Żadnych objawów ze cokolwiek jest nie tak. A dzis w obrazie usg "silny obrzęk płodu" "gesty płyn owodniowy" i " brak akcji serca".

Trochę jestem pogubiona. I wystraszona. Bardzo bym chciała być już po wszystkim...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu bardzo mi przykro z powodu straty maluszka tym bardziej ze to 14 tydz tak jak mowi Katarina oddalabym material do badania genetycznego wiem ze to dla Ciebie teraz ciezkie i zastanowila sie nad pochowkiem nie wiem czy pracujesz ale nie szlabym od razu do pracy musisz ochlonac bo przed Toba smutny czas niektorych badan nie musisz robic wydaje mi sie ze wykluczylabym autoimmunologie u Ciebie i zbadala sie pod katem mutacji napisz jakie leki bralas.
 
Doskonale Cię rozumiem. Ja też potrzebowałam się komuś wygadać, a rodzinie nie chciałam też dokładać. A tu znalazłam zrozumienie i Ty tez na pewno go znajdziesz tutaj :)
 
Asia bardzo mi przykro,przytulam kochana.Ech ,ze takie rzeczy nadal sie dzieja.Zycze sily.Zostan z nami,pisz co tylko chcesz,wyzal sie ,wyplacz.
Czy chorujesz na cos?Robilas jakies badania przed ciaza,czy w czasie?Trudne to wszystko bardzo.Ja poronilam dwa razy,za pierwszym razem 6-7 tydz. za drugim 10.Ale miedzy poronieniami udalo mi sie donosic ciaze .Dwa razy mialam lyzeczkowanie.Trzymaj sie kochana.
 
reklama
Witaj Asiu, to bardzo przykre co Cie spotkało, ja straciłam synka w 19 tygodniu ciąży. Urodziłam martwe dziecko,przeżycie okropne. Trzymaj się dzielnie, jeszcze będzie dobrze.
 
Do góry