reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny
Kurcze,musze Wam cos powiedziec.Wlasnie wrocilam z lazienki,przepraszam,ze bedzie tak obrazowo,mam nadzieje,ze juz wszystkie po obiadku.Na papierze zobaczylam sluz taki podbarwiony krwia,sa takie niteczki krwi,troche sie wystraszylam.Cmi mnie brzuch.Do @ jeszcze dlugo.Wczoraj troche pobarszkowalismy,ale oczywiscie bez przesady.Nie bylam u lekarza i teraz boje sie,ze cos sie tam podzialo.Co o tym myslicie?
 
Hona a nie masz czasem nadżerki? Podobno po stosunku jak sie ma nadzerke to moze tak byc. Chociaż ja mam nadzerke na szyjce i nigdy tak nie mialam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katarina nie,a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.Zaczynam swirowac,ze moze faktycznie cos sie tam porobilo.:(Nigdy tak nie maialam,ze w srodku cyklu cos sie dzialo dziwnego.
 
@Funia90 nooo dola mam przez to
Nic i nic i nic :/ oj moja droga od wczasów nazbieralam waleczkow hehe także jest w co bic :) chyba ze schudne z nerwów ...
@hona może się coś oczyszcza organizm czasami takie jest zaburzenie cyklu
 
Hona nic sie nie boj jesli baraszkowaliscie to widocznie trafiliscie na naczynie ktore moglo peknac to nie jest grozne.

Funiu dziekuje Ci za wsparcie mam teraz gorszy czas jakies zalamanie mnie dopadlo - Wypoczywaj.
czemu Ty roxie nie masz @ tak dlugo? Staraliscie sie o dzidziusia teraz??
 
Dzieki dziewczyny.Mam nadzieje,ze to fatycznie nic zlego.Wlasnie zostalam poproszona o to aby byc chrzestna dla mojego bratanka,jest taki slodki,taki grubasek.To jest ten o ktorym Wam pisalam,ze moje dziecko byloby od Niego mlodsze 2 tygodnie :(
 
Hona mi tez sie wydaje, ze to nic groźnego. Tym bardziej jeśli krwi było mało.

Funia nie strasz mnie tym kluciem[emoji33] ja ogólnie nie boje sie pobrania krwi czy zastrzyków jeśli wykonuje to ktoś inny. Nie wiem czy dam radę to robić sama.
Funiu, kochana powiedz mi jeszcze, czy Tobie lekarz ginekolog bez problemu zapisał clexan na podstawie wyników z test dna o mutacjach? Czy sam wyszedł z ta inicjatywa czy ty to zasugerowałas?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Funia90 gratulacje!!!! Fantastyczna wiadomość. Trzymam kciuki!!! I za całą resztę dziewczyn, Wam też się uda!
 
reklama
Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry