reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AnetaManiak cos Ty jaka cisza?ciagle duzo sie dzieje[emoji4]

@Ewelyn do dziela i czekamy na efekty[emoji4]

@hona masz racje[emoji4]czekam na twoj tescik[emoji5]

@zosiak a Ty sie nic nie boj jak bedziesz sama to tez
Ci kibicowac[emoji4]pol roku szybko zleci[emoji5]

W ogole opowiem Wam jak to z tym zastrzykiem bylo wczoraj[emoji4]
Ja ukulam sie przypadkiem dwa razy i nie poczulam bo tak balam sie to wbic.
Po czym moj M chcial mi wbic a ja za bardzo skory nie mam na brzuchu,no mowie Wam jaja jak berety,zaczelam sie smiac i napiac miesnie ze smiechu i juz kompetnie sie nie dalo[emoji38]ale w koncu bo wielkich trudach udalo sie,troche pieklo i zrobil mi sie maly siniak,wyglada jakby pieprzyk.
No i oczywiscie pozniej doszly moje obawy czy cos mi sie nie stanie po tym leku ,bo ja to nawet ostroznie biore tabletki na bol glowy.
Czulam sie dziwnie ale minelo[emoji4]
Takze nie wiem jak to dzis bedzie.
Wczoraj na lezaco robilismy ale dzis chyba na siedzaco sprobuje bo wtedy jakis tluszcZyk sie zbierze[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 tutaj się właśnie dużo dzieje, ale na starania po... ucichło i właśnie widzę że dziewczyny się tutaj przeniosły [emoji6] a Tobie życzę teraz dużo dużo zdrówka i rośnijcie[emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak aha[emoji4]to tam nie bylam [emoji5] a Ty jestes staraczka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak. Ja należałam jakiś czas do tego wątku ale potem jakoś tak zaczęłam pisać z dziewczynami z tamtego wątku i tutaj tylko wychodziłam od czasu do czasu. Jestem w 36dniu pp

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Ja należałam jakiś czas do tego wątku ale potem jakoś tak zaczęłam pisać z dziewczynami z tamtego wątku i tutaj tylko wychodziłam od czasu do czasu. Jestem w 36dniu pp

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie mam jakies przeblyski ,ze Ciw kojrze ale nie do konca[emoji4]
DobrZe rozumiem ,ze jestes 36 dni od poronienia?bo nie wiem co znaczy "pp" [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie mam jakies przeblyski ,ze Ciw kojrze ale nie do konca[emoji4]
DobrZe rozumiem ,ze jestes 36 dni od poronienia?bo nie wiem co znaczy "pp" [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak po poronieniu samoistnym pełnym. I od razu dostaliśmy zielone światło od lekarza ponieważ była to wczesna ciąża około 5-6tyg i ładnie się oczyściłam. A po 2tyg hormony wróciły do normy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak to czekamy na efekty staran[emoji5]powodzenia i wpdaj czesciej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na pewno będę częściej zaglądać[emoji6][emoji6][emoji6]moje cykle przed poronieniem były długie bo do 44dni także jeszcze trochę poczekam. Nie Dziękuję i jeszcze raz Gratulacjea w którym cyklu Wam się udało??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 wkurza mnie juz twoja @,niech juz przylazi bo chce twoj tescik ogladac[emoji4]

Oj tak szykuj sie ,a u Ciebie tez latwo nie bedzie bo tez tluszczyku nie masz[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry