reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 i @roki_1991 spokojnie :D On na to jak na lato ;p dam mu spokój jak @ będzie ;p młody jest niech szaleje hehe z resztą wczoraj miał urodziny i się przeciągną pewnie do niedzieli ładna pogoda to będzie grilowanko :)
Idę lepić pierożki ;p wysprzątałam na budowie odkurzyłam i umyłam płytki tak sobie zajęcia szukam :)
 
@roxie123 podziwiam Twój zapał do pracy. Mi się tak nic nie chce robić, że szok... Ale są tego pozytywy, bo mój mąż nie lubi bałaganu i ładnie posprzątal mieszkanko w weekend :)
 
@roxie123 co za pierozki robilas?bo kurcze glodna jestem...moje ulubione to ruskie[emoji4]

Fajnie grill w taka pogode,my jutro sie wybieramy bo moj M wroci szybciej z pracy,choc ja w grillowaniu to najbardziej lubie to ,ze jestem na dworze[emoji4]za grillem srednio przepadam[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki wam wszystkim kochane [emoji8] mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze... czuje radość i strach ze będzie powtórka z histori :(

We wtorek mam wizytę u gina, zabieram wszystkie wyniki plus te dna.
Myślicie ze na tej podstawie wypisze mi clexan??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 trzymam kciuki,trzeba myslec pozytywnie,choc wiem jakie uczucia teraz siedza w Tobie.[emoji4]

Clexane nalezy Ci sie z refunfacja,zwroc uwage lekarzowi.
Jakby sam nie chcial prZepisac bo np nie wiedzialby jak sie to leczy to zasugeruj mu.
Ew jak chcesz zaplacic mniej to jest zamiennik clexane,o ktorym tu pisalysmy.
Ja bede go brala od nastepnej recepty.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funiu, kochana czy wiesz na ile % jest ta refundacja? Jaka ty będziesz brała dawkę? 0,4?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@katarina na recepcie lekarz musi napisac Ci R wtedy zapacisz ok 35 zl za opakowanie lub ten zamiennik cos kolo 3 zl[emoji4]


Dobra dziewczyny sprzedam Wam info[emoji16]

Rano mialam cien cienia i odebralam bete [emoji4]45 takze teraz juz nie odstepuje mojego brzuszka przez 8 miesiecy[emoji3][emoji3][emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia ale news hurrraaa,hurraa,alez sie ciesze :biggrin2:
Gratulacje kochana,niech dzidzia rosnie zdrowo.Widze,ze urlopowanie bylo bardzo owocne ;)

Dziewczynki odebralam wyniki
tsh 1,362 (0,550 - 4,780)
ft3 3,83 (2,30 - 4,20) - 59,77%
ft4 1,41 (0,89 - 1,76) - 80,53%
Ale sie ciesze,jak dla mnie bomba :yes:
Nie podaruje dzis mezusiowi,bedzie wykorzystany na 100% :p
Robilam jeszcze raz homocysteine,ale na to bede musiala zaczekac kilka dnia.
 
reklama
Funia super!!! Gratulacje [emoji173][emoji173] trzymam kciuki[emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry