reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki kochane [emoji8] do lekarza niestety idę dopiero we wtorek, najbliższy termin. Od wczoraj łykam acard. Dzis według om 4t4d, we wtorek juz chyba będzie widoczny pęcherzyk na usg?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@katarina az mam lzy w oczach,dawno nie bylo tu dobrych wiesci[emoji5]

@hona skoro wyniki dobre to ja bym nie czekala,poszlabym na calosc bo w sumie nie ma gwarancji,ze zajdziesz ot tak[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej. Ciężko mi ogarnąć co tu napisałyscie, ale się postaram :)
@Katarina91 gratuluję!!!! I mocno trzymam kciuki, bo tym razem musi być dobrze :*
@dor_ka może faktycznie lepiej skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Ja też poczekalabym z zabiegiem skoro nic Ci się nie dzieje.
Ja dzisiaj odebrałam wynik hist-pat. Oczywiście sama to nic z tego nie rozumiem, poza zdaniem że cech choroby tro....cośtam nie stwierdzono. Byłam u swojej gin na wizycie i powiedziała że ten wynik jest okej, że mam nie szukać swojej winy w tym co się stało. Zbadała mnie, powiedziała że jest okej i że to krwawienie które tak strasznie mnie wykończyło, to była już @ :D więc jestem mega szczęśliwa!!!!! Zrobiła usg, wszystko jest okej, powiedziała że mam piękne jajeczka :) i że macica jest czyściutka i że hormonalnie wróciłam do siebie :) teraz czekam na kolejną @ i po niej mogę zaczynać starania. Normalnie nie ma teraz słów które wyrażą moją radość!!!! :) mam nadzieję że faktycznie przyjdzie w terminie, czyli za 3 tygodnie.
Przepisała mi jeszcze jakieś coś z kwasem foliowym i ten folik co wcześniej brałam mam brać dalej. Także od jutra wracam do suplementacji :)
Przepraszam że taki elaborat, ale musiałam się podzielić moją radością :)
 
Paula rzeczywiscie tsh niskie.
Mi do podobnej wartosci spadlo w pierwszej ciazy,a potem wrocilo na poziom ok 1.
Pedz lub dzwon do endo.

@roxie jak tam Twoja malpa??dotarla?[emoji4]

@katarina czekam z niwcierpliwoscia ale w ciazy jestes na pewno[emoji4]

@dor_ka witaj
Moja przyjaciolka tez tak miala jak pisala nafoczka,juz miala skierownaie na zabieg ,pecherzyk mial 25 mm ani cialka zoltego nie bylo,to byl piatek w pon dzidzia na usg to byl 8-9 tydz ,potem Maly nadrobil pozniej w 2 tygodnie miesiac.
W poniedzialek urodzila sliczenego ,zdrowego synka[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zostawiłam lekarzowi wiadomość i narazie odstawiłam te tabletki to i tak była najniższa dawka tego eutyroxu. Moja mama mówi żebym się bardzo nie przejmowała bo jak odstawie to wzrośnie na pewno. Może ta jedna tabletka to było za dużo dla mnie i musze brać pół :)
A jesteś tego pewna że jajko jest puste? Na sąsiednim wątku o poronieniach nawracajacych jest dziewczyna co dzidziuś pokazał się dopiero w 9tc a do tego czasu wszyscy mówili że ludzika nie ma. Poszła na zabieg a lekarz mówi ze jest dzidziol z serduszkiem szok!


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ciężko mi ogarnąć co tu napisałyscie, ale się postaram :)
@Katarina91 gratuluję!!!! I mocno trzymam kciuki, bo tym razem musi być dobrze :*
@dor_ka może faktycznie lepiej skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Ja też poczekalabym z zabiegiem skoro nic Ci się nie dzieje.
Ja dzisiaj odebrałam wynik hist-pat. Oczywiście sama to nic z tego nie rozumiem, poza zdaniem że cech choroby tro....cośtam nie stwierdzono. Byłam u swojej gin na wizycie i powiedziała że ten wynik jest okej, że mam nie szukać swojej winy w tym co się stało. Zbadała mnie, powiedziała że jest okej i że to krwawienie które tak strasznie mnie wykończyło, to była już @ :D więc jestem mega szczęśliwa!!!!! Zrobiła usg, wszystko jest okej, powiedziała że mam piękne jajeczka :) i że macica jest czyściutka i że hormonalnie wróciłam do siebie :) teraz czekam na kolejną @ i po niej mogę zaczynać starania. Normalnie nie ma teraz słów które wyrażą moją radość!!!! :) mam nadzieję że faktycznie przyjdzie w terminie, czyli za 3 tygodnie.
Przepisała mi jeszcze jakieś coś z kwasem foliowym i ten folik co wcześniej brałam mam brać dalej. Także od jutra wracam do suplementacji :)
Przepraszam że taki elaborat, ale musiałam się podzielić moją radością :)
Super wiadomości

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 wszystko okaże się na dniach.. długo po pierwszym poronieniu zaczęłas się znowu starać?
@roxie123 jak patrzyłam na zdjęcia dziwczynyn w tym samym tygodniu a nawet wcześniej to było wyraźnie widać ze coś tam się rozwija

najgorsze jest to ze niewiadomo dlaczego tak się dzieje...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorka może napisz na drugim wątku to może Bea coś ci napisze choć jak masz skrzepy to nie wygląda to obiecująco. Bea 2 7tc nie miała nic a już ♡ powinno być, w 8 tak samo a w 9 było wszystko na raz czego i tobie zycze
Dzięki kochane [emoji8] do lekarza niestety idę dopiero we wtorek, najbliższy termin. Od wczoraj łykam acard. Dzis według om 4t4d, we wtorek juz chyba będzie widoczny pęcherzyk na usg?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Serdeczne gratulacje :) tak pęcherzyk powinien być widoczny. Trzymamy &&&

@Katarina91 suuuper ! :) gratulacje :* niech fasolka zdrowo rośnie :*
Roxie a pochoptalas męża? To pomaga zawsze :*
 
@roki super wiesci[emoji5]

@Paula wlasnie slyszlam ,ze niektore dziewczyny biora np co drugi dzien[emoji4]

@roxie jest ta malpa wredna???no wez jej cos powiedz[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nafoczka tym razem nawet to nie pomaga ;p nie wiem ile po odstawieniu dupka @ przychodzi ale jak nie przyjdzie do pon to ide na kontrole co tam sie dzieje
@Funia90 nie ma !!! już krzycze nie mówie nawet ;p i nic ... nie wiem co mi sie tak popieprzyło ale no ;/ mam nadzieje ze będzie niebawem ... bo czekam na wizyte i ow :D
 
reklama
@roxie moim zdaniem to histero tak porobila[emoji4]wydaje mi sie ,ze po dupku po ok 3dniach powinnas dostac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry