reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Właśnie, Roxie, czyli jak zajdziesz, do podtrzymania ciąży i to ma ręce i nogi.
U mnie to jeszcze poprzedni lekarz wymyślił Encorton, który przeciwdziała odrzuceniu zarodka na początku ciąży i żeby go brać po staraniach od 25 dnia, ale jak doczytałam, że to steryd, i jeszcze brałam dostinex też steryd to stwierdziłam, że mowy nie ma.
 
reklama
@roxie123 generalnie zrobił mi to usg i powiedział że nie ma nic niepokojącego, także tym mnie uspokoił. Dobra jak się ma lać niech się leje, a w przyszłym tygodniu pójdę już do swojej lekarki na wizytę, bo w końcu wraca z urlopu
@ivvonka lekarz najpierw mówił żebym została do jutra a potem stwierdził że nie ma sensu. Że mogę iść spokojnie do domu. U mnie od zabiegu minęło ponad 2 tygodnie, a że od 3 dni znowu się ze mnie leje i to takie ciemne czerwone "gluty" to wolałam to sprawdzić.
Uspokoiłam się na tyle żeby wytrzymać do czwartkowej wizyty mam nadzieję :)
 
Roki, a to nie wiedziałam. Przepraszam. W każdym razie dobrze, że skonsultowałaś to szybko w szpitalu. A Swoją lekarkę masz dobrą?
 
Spokojnie, przecież nic się nie dzieje :) po zabiegu byłam dzień w szpitalu, antybiotyku nie dostałam, bo widać nie każdy lekarz chce dawać jak nie ma konieczności. Tak, swoją lekarke mam dobrą, co prawda chodzę do niej krótko, ale ma pozytywne opinie i moi znajomi którzy chodzą do niej już lata mi ją polecili, nie narzekam :) tylko moja lekarka kończy dopiero jutro dwutygodniowy urlop, dlatego musiałam jechać do szpitala. Ale jestem spokojniejsza przynajmniej na tyle żeby wytrzymać do wizyty :)
 
reklama
Funia doslownie gwiazda.

Pyziunia mi to sie zdazylo ze przytlam jak nie wiedzialam ze mi tsh skoczylo, 8 kg zanim wzielam eutyrox. Teraz mam -1 na liczniku, pod warunkiem ze mnie nie przyblokuje na jelitach :) na leki trzeba bardzo uwazac.

Roki uwazaj na siebie, lekarze czasem szukaja resztek po poronieniu nawet jak sie nie krwawi miesiac pozniej. Moj jak powiedzialam ze mi test wyszedl to szukal resztek 2 miesiace po zabiegu. Badz caly czas pod opieka, trudne to ale najbezpieczniejsze.

Cmil mnie brzuch w srode w czwartek dziwnie zabolal. Maz zawiozl mnie do szpitala. Kontrole szyjki miałam co tydzien, tym razem lekarz powiedzial ze z szyjka jest ok ze sie nie skraca. Za to doczepil sie do grubosci blizny po cc. Dwa tyg wczesniej miala miec 0,59 cm a ostatnio 0,25 cm. Bardzo dlugo robil mi usg, kazal mi lezec, jak znow zacznie bolec mam jechac od razu na oddzial, a jak nie to z rzeczami w poniedzialek. Bardzo sie boje bo to jeszcze 4 miesiace. Czytalam ze niektorym dziewczynom pozwalaja lezec w domu. Taka mam nadzieje ze sie pomylil choc o 1 mm.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry