reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak A zrobili Tobie jakieś badania? Co mówią lekarze? Ja też miałam krwawienie w ciąży, a wszystko dobrze się skończyło. Nie trać nadziei!
 
reklama
alza Wyrazy współczucia! Ja jeszcze nie byłam przy niczyjej śmierci, ale podejrzewam jaki to jest szok. Trzymaj się dzielnie!

roxie Ja bym pewnie w tym kierunku szła upatrując przyczyny poronień. Ja nie pomogę, bo u mnie jest ok i nie zagłębiałam się w ten temat, ale może @hona albo @MisiaMonisia pomogą.

A ja dzisiaj sobie zrobiłam coroczny przegląd "podwozia" i na szczęście jest ok. Teraz tylko muszę poczekać na wynik cytologii. A w weekend pierwszy raz byliśmy z dziećmi na basenie. Początkowo był strach, a potem nie chciały wychodzić. Młody pływał w brodziku, gdzie najpłycej jest 90cm - a on ma ok 95, więc nigdzie do dna nie sięgał. Za to dostał kółko z pianki (taki makaron spięty klamerką) i nie pozwalał się dotknąć, można było usłyszeć tylko donośne: "JA - SAM!".

@witch84 oczywiście pójdę z tym do lekarza czekam jeszcze co wykaże reszta aż się boję ;/
@zosiak robili Ci usg mówili coś ? bete koniecznie sprawdź wszystko będzie wiadomo... nie chce Cie straszyć ale ja miałam tak samo tyle że ze szpitala wyszłam już z najgorszą wiadomością ;/ ale każda ciąża jest inna może będzie dobrze 3maj się :* powodzenia :*
 
Karollka z niecierpliwoscia czekam na dobre wiadomosci[emoji4]

Alza Babcia na pewno byla szczesliwa ,ze w ostatnich chwilach nie byla sama.

Roxie moze to jest powod strat

Zosiak w ktorym tygodniu jestes?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
alza, współczuję kochana - trzymaj się [*]

Roxi bardzo mi przykro że masz drugiego aniołka[*] nie wiem jak bym ja zniosła drugą stratę a ty widzę że jesteś silna kobieta dlatego szybko Cię spotka szczęście zobaczysz☺ trzymam za cb kciuki BardO mocno dziękuję dziewczyny za pocieszenie☺ Funia my w tym miesiącu po zakończeniu@ przytulalismy się dokładnie co drugi dzień dlatego myślałam że się uda a tu rozczarowanie, ale mam nadzieję że szybciej się uda bo o pierwszą ciaze staraliśmy się 6 miesiecy teraz tyle nie wytrzymam ehhhh.

Ja mam nick "OneMoreTime", bo po pierwszej stracie tak bolało, że sądziłam, że nie udźwignę więcej i założyłam, że próbujemy jeszcze tylko jeden raz... straciłam 2 kolejne aniołki... potrzebowałam dużo czasu,żeby wstać i się otrzepać, ale w końcu doczekałam się mojego cudu - drzemie sobie teraz :-) :) Dasz radę, wszystkie dacie, tylko się nie poddawajcie :tak:&&&&&&&&&&&&&

Witam Dziewczynki :)
Pisałam tu w grudniu.. pod nickiem Rollka. W listopadzie poronilam w 19 tygodniu..
Minęło już 3 miesiące.. bólu, smutku żalu ale już jest lepiej i możliwe, że zafasolkowalam :) to forum mi strasznie pomogło i chciałam Wam bardzo podziękować! :)

Super :-) :) trzymam kciuki &&&&&& kiedy wizyta?

roxie, ja też to miałam podwyższone (ok. 22), przy pozostałych wynikach w normie. Skierowano mnie na usg tarczycy, ale nic nie wykazało. To było dawno, ale pamiętam, że czytałam o tym dużo i kojarzy mi się, że ten dodatni wynik może mieć podłoże autoimmunologiczne.... u mnie poniekąd się sprawdziło, bo mam podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego (na 3 wyniki, tylko jeden był dodatni, dlatego nie potwierdzony na 100%) donosiłam ciążę przy żelaznym zestawie luteina, acard, clexane 0,6.... ale to tylko takie moje dywagacje :-p żaden lekarz nie potwierdził....:baffled:

witch, ja też bardzo bym chciała Kaję wreszcie na basen zabrać... jakoś nie było okazji, bo męża nie ma na miejscu.... no i zobaczyłabym jak skóra zareaguje na wodę, bo w wakacje na wczasy jedziemy i planujemy całodzienne przesiadywanie na basenie :-p


A ja mam straszny dylemat..... muszę do wakacji zdecydować, czy chcę drugie dziecko.... Już pisałam o tym.... Mój mąż ma syna z poprzedniego związku i na początku wszystko się super układało, tworzyliśmy fajną rodzinkę. Z czasem ex mojego męża tak nam zaczęła uprzykrzać życie, że niestety poniekąd zaczęło to mieć wpływ na moje relacje z młodym... ostatnio kropla się przelała do tego stopnia, że powiedziałam mężowi, że żałuję, iż tak bardzo się zaangażowałam, bo teraz zbieram za to po tyłku...(mogłam akceptować sytuację, ale stać z boku a nie próbować być najlepszą macochą na świecie) zacieśniając... na początku myślałam, że skoro J ma syna i teraz mamy córkę to mi wystarczy, ale jak widzę, że relacje z młodym raczej mogą się poluzować niż zacieśnić, to zaczynam się zastanawiać... w sumie, to mi mogłaby moja córa wystarczyć, jest całym moim światem, ale z jej punktu widzenia, jeśli młody nie będzie utrzymywał później kontaktu, nie chciałabym żeby została sama.... mąż powiedział, że decyzja należy do mnie, bo on ma już dwoje i to parkę i dla niego wystarczy. Jednak rozumie, że dla mnie niekoniecznie. Postawił jeden warunek: jeśli mamy mieć jeszcze dziecko, to w tym roku. Później już nie, bo on nie chce jako dziadek na zebrania do szkoły chodzić... Ja mam w tym roku 35 a on 37 lat. W sumie to popieram. Z tym, że nie wiem, czy dam radę sama, bo on pracuje za granicą... takie małe dziecko i ciąża (pewnie jak poprzednio będzie wysokiego ryzyka) a później 2 małych dzieci i ciągle ja sama... no i ostatnio narodził się plan budowy domu..... Głowa mi pęka....
 
Ostatnia edycja:
One Jak tak się zbierałam na ten basen, że zaraz młody skończy 4 lata, starsza 6 - a pierwszy raz na basenie byli :p Także masz jeszcze czas, z jednym to bym się sama wybrała. A co do drugiego dziecka - ja bym się zdecydowała na Twoim miejscu na kolejne - jednak co więzy krwi, to więzy krwi. A może zapisałabyś młodą do żłobka od września? Zawsze potem możesz zrezygnować, ale jakby Ci się udało zajść w ciążę - to mogłoby być wybawieniem. I nie zakładaj, że będzie źle z kolejną ciążą, bo na to nie ma reguły.
 
Dziewczyny dali mi leki na podtrzymanie ciazy i ciagle leze o tyle dobrze ze krwawienie ustapilo a bete sie dowiem wiecxorem jak lekarz przyjdzie jaka jest takze trzymajcie kciuki za mnie aby wszystko bylo ok
 
Dziewczyny dali mi leki na podtrzymanie ciazy i ciagle leze o tyle dobrze ze krwawienie ustapilo a bete sie dowiem wiecxorem jak lekarz przyjdzie jaka jest takze trzymajcie kciuki za mnie aby wszystko bylo ok
[emoji110] [emoji110] trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@OneMoreTime ja czekam na reszte badań i jestem przerażona :/ nie wiem czemu tak wyszło ani co to może oznaczać ale norma 4 a ja mam prawie 110 to masakra :<
Czy , któraś z Was też miała podwyższone to aTG ?
@zosiak trzeba wierzyć do samego końca :* daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej
 
Do góry