reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka co za glupie babska ,zamaist same wyjsc z propozycja zebys weszla to jeszcze sie afiszuja tym ,ze sa chore i moga zarazic
A swoja droga to przychodnia tez nieodpowiedzialna [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję nowym ciężaróweczkom :)

@mamcia2014 powiedz mi kochana, ile razy w tygodniu ćwiczysz i tylko skalpel 2 czy coś jeszcze? masz zdjęcia przed i po schudnięciu? Ja teraz mam przerwe w cwiczeniach bo byłam chora i Misiu też ale niedługo wracam i mam zamiar ostro dać sobie wycisk.

Nafoczka dramat z tą sytuacją w przychodni. Mnie za to wkurza jak ide do szczepienia z dzieckiem i drzwi na zdrowe dzieci są zamknięte i trzeba przejsc korytarzem przez tłumy chorych ludzi. No krew nie wtedy zalewa.
 
Dziewczyny ja jestem w szoku bo mi na chrzciny Pani przysłała ofertę z menu za 140 i za 160zł. Wydaje mi się, że to dużo. Ile płaciłyście od talerzyka?

Ja zapłaciłam 95 zł. Robiliśmy w Wielkanoc i żeby później w domu nie musieć dodatkowo czegoś szykować, bo część przyjezdna wzięliśmy rozszerzony pakiet: obiad, tort i przystawki. Ale było tego tyle, że porozdawaliśmy jeszcze i sami zamroziliśmy sporo :-) Ciasto upiekła moja mama :happy2:

@MisiaMonisia dla Ciebie:

IMG_7477.jpg


Jakby co, mam sukienkę do sprzedania ;-) ;)

Co do wesela, to my płaciliśmy 189 zł/os. na gotowe, alkohol w swoim zakresie. Ok. 85 osób było i koszt całkowity to ok. 28 tys.

Agatush, SUPER :biggrin2:
Roxy, GRATULUJĘ :biggrin2:

Moja Kaja też do tej pory przeżywa wizyty a najbardziej wyjścia. W nocy po kilka razy z płaczem się budzi lub popłakuje przez sen ....:baffled: dzisiaj byłam u fryzjera a Kaja u teściów...razem z dojazdem wyszło prawie 4 godz. Już 2 razy płakała przez sen...:sorry:
Aleeee.... już drugi wieczór zasnęła sama w łóżeczku. Oczywiście utuliłam ją najpierw i zaśpiewałam kołysankę, żeby się wyciszyła i do łóżeczka. Pokręciła się, coś pogadała i zasnęła :rofl2::-) :) Oby tak dalej &&&&
 

Załączniki

  • IMG_7477.jpg
    IMG_7477.jpg
    150,5 KB · Wyświetleń: 541
Ostatnia edycja:
OneMoreTime Dziekuje za zdjęcie :)
Co do sukienki to chętnie bym odkupila......ale gdzie z Ciebie na mnie :o Jesteś szczuplutka.....a ja :/
Ale takie właśnie sukienki mi się podobają ;)
 
Dziewczyny mam problem z Alą bo od jakiegoś tygodnia bardzo niespokojnie śpi. Jak była malutka to tak twardo spala, że na jedzenie jej dobudzić nie mogliśmy a teraz jak ją odkładam do łóżeczka to po 5 min się zaczyna - wiercenie, kopanie, machanie łapkami (przez co potrafi się podrapać po buźce), stękanie. To wszystko w trakcie snu bo jej to nie wybudza ale ja nie śpię całą noc i co chwila sprawdzam czy u niej wszystko ok. Chodzę jak zombie. Przez ostatni tydzień mieliśmy tylko jedną spokojną noc. W ciągu dnia jej drzemki są spokojne. Wasze maluchy też tak miały?
 
One Miałam bardzo podobną wiązankę :p Jak uda mi się wstawić zdjęcie, to wieczorem pokażę.

Ja się nie zdecydowałam na zakup sukienki, wolałam pożyczyć. I tak mam mało miejsca w szafach.

nafoczka A nie masz możliwości zmiany przychodni? U nas zawsze były wydzielone 2 godziny w tygodniu na szczepienia i nie byli przyjmowani inni chorzy - a jeśli ktoś musiał być przyjęty, to umawiali na tuż przed zamknięciem poradni.

edit.
Magdalena Ja bym obstawiała skok rozwojowy - zerknij sobie tutaj (czy też na inną stronę ze skokami rozwojowymi), zwłaszcza na obrazek. Burzowe chmury nad Wami - trzeba będzie przetrwać.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny poratujcie...
Odebralam wynik tsh a tam 3.5!! Ostatnio jak badalam (jakies 2 m-ce temu) mialam 3.4 wiec jeszcze uroslo. Biore Levothyroxine 50, myslice zeby zwiekszyc do 100? T4 z 12 uroslo do 17.
Dla tutejszych lekarzy wszystko jest w normie, do 4.5 jest ok nawet w ciazy.
Nie wiem co robic. Boje sie [emoji52]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szukam uspokojenia. Od wczoraj coś mnie rozkłada - kaszel, katar, dreszcze, temperatura powyżej 38 stopni, staram leczyć się domowymi sposobami, ale boję się ze to przeziębienie zaszkodzi Maluszkowi [emoji22]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@agatush zdrówka, ja piłam sok z malin i mleko z miodem i czosnkiem. Załatwiłam się tak w 35tc i po tygodniu samodzielnego leczenia skończyło się na antybiotyku, małej nie zaszkodziłam. Jak przez tydz. Ci nie przejdzie to idź do lekarza.

@OneMoreTime ładna sukienka, też lubię proste wzory i fasony :)

@witch84 jeśli to skok to musimy ten miesiąc przetrwać, dzięki :)
 
Do góry