reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ashlee ja Ciebie kojarzę :)Teraz mam nowy nick, a wcześniej pisałam jako kobietka :)
Może też mnie pamiętasz.
Moje dziecko dziś rozrabia jak pijany kotek teraz chwilowo się zajął bajką dziś też mam w planach trening nie mam bólu mięśni po wczorajszym także jest ok walczymy dalej :)
 
reklama
Mamcia pewnie ze kojarze :) musze nadrobic troche watek bo nie bylo mnie cale wieki

Agatush ja wtedy mialam brac ten lek plus kwas foliowy dodatkowo
1478609952165.jpg
 

Załączniki

  • 1478609952165.jpg
    1478609952165.jpg
    69,2 KB · Wyświetleń: 471
Mamcia pewnie ze kojarze :) musze nadrobic troche watek bo nie bylo mnie cale wieki

Agatush ja wtedy mialam brac ten lek plus kwas foliowy dodatkowoZobacz załącznik 781803


Mnie lekarz kazał brać to Link do: B-Complex w Metafolin and Intrinsic Fact zbiłam homocysteinę, ale nie wiem czy wystarczająco. Do tego biorę mama dha premium +...... ja tak jak pisałam wyżej mam wykluczoną mutację MTHFR, ale z tego co czytam, to bardzo możliwe że sama homocysteina przyczyniła się do strat....
 
Agatush tak u mnie zaskoczylo chwule po unormowaniu homocysteiny.Wczesniej strata za kazdym razem a jak tylko sie unormowala udalo sie szczesliwie urodzic zdrowa Kruszynke.W zasadzie udalo sie w cyklu w ktorym nawet lekarz obstawiam te nic z tego po temp przepisal leki ja je wykupilam i czekalam @ nie przychidzila,po zrobieniu testu prawie zeszlam na zawal ;)
 
Aschlee pamiętam Cię :) Witaj ponownie :)

Witch biedny synuś....boi się ze będzie zjedzony :D
Mój Nikos ostatnio sobie psiknal Pronto prosto do buzi.....wykaszlal się i na tym się skończyło :p. Nawet nie wiem kiedy mi je czapnal z szafki.
Mój mąż zawsze mówi ze "trzeba przetrzeć meble PRONCIEM" :D
 
Dziewczyny ja dzis bylam u lekarza z wynikami. Pisalam, ze co jest nie tak, ze sie pomieszalo i lekarz sam sie zdziwil. Cytomegalia jest dziwna choroba i plata figle. Moze zaburzac wyniki badan. Dostalam skierowanie do poradni zakaznej i jutro jade. Awidnosc wskazuje, ze mam zakazanie nabyte w ciagu 3 mc a IgG i IgM sa ujemne. A we wrzesniu IgG bylo dodatnie. Nie trzyma sie to wszystko kupy :(
Funia26 na Twoim miejscu tez bym dokladnie jeszcze raz sie przepadała i zrobila od nowa IgG, IgM i awidnosc.
Adriana wlasnie przegladam zalegle wpisy
Dzis odebralam wyniki i igg nie ruszyly siw z miejsca(wg mojego gina to dobrze)
Igm ujemne ,czyli wychodzi na to ,ze to stare zakazenie.
Natomiast tak jak Ci pisalam czytalam duzo opinii ,ze ciaza moze falszowac wyniki ,a poza tym reaktywacja wirusa nie jest zbyt grozna dla maluszka,aczkolwiek dobrze jakbys byla pod kontrola zakaznika
Ja awidnosci juz nie robie,wydaje mi sie ,ze nie ma to sensu.
Jestem happy bo w weekend wypadaja mi dni plodne
 
reklama
Alza podziwiam, ja nie ogarniam mojego jednego małego bąka a co dopiero jeszcze dwulatka, dom i imprezy.
Udanej imprezy i sto lat dla Olka :)

Witch dobrze, że młodemu nic się nie stało :)

Aschlee witaj :)

Ja już po wizycie coś tam w macicy jeszcze zalega ale jest tego niedużo i może zejdzie samo, dostałam skierowanie na badania aby zobaczyć czy po ciąży wszystko wróciło do normy, pod koniec miałam dużą niedokrwistość. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie aby wybrać odpowiednią metodę antykoncepcji, lekarz poleca mi krążek, czy któraś z was go stosowała?
 
Do góry