reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny ;) a propo ćwiczeń to ja już od 1 listopada ćwiczę z chodakowska na początek skalpel 3 dni pozniej kilkera zrobiłam po nim oczywiscie chodzic mie mogłam bo dostałam zakwasów na łydce i przez weekend nie ćwiczyłam . Wczoraj skalpel robiłam a dzisiaj extra figurę ! Wszystko z YouTube . Daje radę i jest mi coraz lepiej się utrzymać na macie !!! Bo wczesniej nie mogłam trzymać równowagi a podnieść nogę wymagało cudu !!! Wiec teraz z każdym dniem jest coraz lepiej a ćwiczenia są bardzo fajne . Pozdrawiam was .

Nic nie piszę bo nie ma co !!ale czytam i jestem z wami ;) [emoji851][emoji851][emoji851][emoji851]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z cwiczen osobiscie wole mel b
Ja waze okolo 54-55 kg i przed ciaza cwiczylam okolo 3 razy w tygodniu.
Od sierpnia jak zaszlam w ciaze to zwyczajnie nie chcialo mi sie;)
Teraz powoli wracam do cwiczen,mam nadzieje ,ze nie na dlugo;)
Trzeba pamietac ze 30%to cwiczenia ,ale 70% stanowi nasza dieta☺️
 
Agatush tak u mnie zaskoczylo chwule po unormowaniu homocysteiny.Wczesniej strata za kazdym razem a jak tylko sie unormowala udalo sie szczesliwie urodzic zdrowa Kruszynke.W zasadzie udalo sie w cyklu w ktorym nawet lekarz obstawiam te nic z tego po temp przepisal leki ja je wykupilam i czekalam @ nie przychidzila,po zrobieniu testu prawie zeszlam na zawal ;)
Mam nadzieję że i u mnie zaskoczy :-) [emoji3] wybieram się na ponowne oznaczenie i działamy :-) obym za Twoim przykładem też została pozytywnie zaskoczona :-D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no właśnie... wiem że przy tej mutacji wychodzi wyższa homocysteina... a u mnie mutacji brak, a homocysteina była podwyższona.... zastanawiam się czy to mogło miec wpływ na moje poronienia... kiedyś gdzieś czytałam, że podobno jeśli ktoś ma homocysteine powyżej 10 nie powinien wogóle starać się zachodzić w ciążę....zreszta moja lekarka też mi powiedziała, że zielone światło dostanę dopiero po zbiciu homocysteiny do poziomu między 9, a 8... co też na szczęście sie udało...
Agatush ja też miałam wyższa homocysteine ale i mutacje typuA. Na drugim wątku proponowalam ci zaglądnąć na
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

tam mamy trochę faktów. Sam wysoki poziom homocysteiny stwarza ryzyko ZD

Alza tez myślę że jesteś zmęczona. Tez tak czasem mam. Przy dwóch chłopakach idzie czasem po całym dniu zwariować :)
 
Hej, ja co prawda nie zaczęłam ćwiczeń z Chodakowską, ale zaczęłam chodzić codziennie na basen. W przyszlym tygodniu chyba zacznę chodzić naprzemiennie na basen i siłownię ;) Chociaż smutno mi będzie samej chodzić:p
Jutro powtarzam wyniki tsh, a w poniedziałek endokrynolog!
Misia czyli z tą pracą jeszcze nic straconego:happy2:
Alza nic dziwnego, że jesteś zakręcona, trochę dużo jest na Twojej głowie.
Dżoł kiedy testujesz?
Witch dobre z tym Marcinkiem :laugh2:
Olasec Tyy chudzino, chciałabym mieć Twoją wagę:)
Angel, Renia kciuki za Was!
Pozdrawiam Was wszystkie:happy2:
 
Ja z cwiczen osobiscie wole mel b
Ja waze okolo 54-55 kg i przed ciaza cwiczylam okolo 3 razy w tygodniu.
Od sierpnia jak zaszlam w ciaze to zwyczajnie nie chcialo mi sie;)
Teraz powoli wracam do cwiczen,mam nadzieje ,ze nie na dlugo;)
Trzeba pamietac ze 30%to cwiczenia ,ale 70% stanowi nasza dieta[emoji5]

To nie ma znaczenia z kim się ćwiczy ! Najwazniejsze aby zacząć ruszać te grube tyłki ;) . Mel b też jest świetna a najfajniejszy jest jej brzuch !!![emoji85][emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush ja też miałam wyższa homocysteine ale i mutacje typuA. Na drugim wątku proponowalam ci zaglądnąć na
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/

tam mamy trochę faktów. Sam wysoki poziom homocysteiny stwarza ryzyko ZD

Alza tez myślę że jesteś zmęczona. Tez tak czasem mam. Przy dwóch chłopakach idzie czasem po całym dniu zwariować :)

Nafoczka dziękuję - studiuje właśnie tamten wątek.... O tym ZD to sama się domyślilam niestety, dlatego tak zależy mi na osiągnięciu jak najniższego poziomu homocysteiny [emoji381] [emoji382]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczka dziękuję - studiuje właśnie tamten wątek.... O tym ZD to sama się domyślilam niestety, dlatego tak zależy mi na osiągnięciu jak najniższego poziomu homocysteiny [emoji381] [emoji382]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój Maluszek miał podejrzenie ZD 1:35 a homocysteine zbilam z 9.6 na 5.5.
Trzeba walczyć

A wątek powstał pi to żeby zebrać informacje. Dziewczyny sa i często odchodzą a szukać informacji przy tylu stronach trudno więc ci wiem to piszemy :)

I wy jak coś wam przyjdzie do głowy to mi podeślijcie :p
 
Mój Maluszek miał podejrzenie ZD 1:35 a homocysteine zbilam z 9.6 na 5.5.
Trzeba walczyć
I tego się trzymam :-) że jest nadzieja i nie można się poddać :-) zresztą tutaj dziewczyny wszystkie jesteście wsparciem, inspiracja i nadzieja [emoji3] nawet mój mąż zauważył że jakoś inaczej się zachowuje... Że jestem spokojniejsza i pozytywniej nastawiona....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ja co prawda nie zaczęłam ćwiczeń z Chodakowską, ale zaczęłam chodzić codziennie na basen. W przyszlym tygodniu chyba zacznę chodzić naprzemiennie na basen i siłownię ;) Chociaż smutno mi będzie samej chodzić:p
Jutro powtarzam wyniki tsh, a w poniedziałek endokrynolog!
Misia czyli z tą pracą jeszcze nic straconego:happy2:
Alza nic dziwnego, że jesteś zakręcona, trochę dużo jest na Twojej głowie.
Dżoł kiedy testujesz?
Witch dobre z tym Marcinkiem :laugh2:
Olasec Tyy chudzino, chciałabym mieć Twoją wagę:)
Angel, Renia kciuki za Was!
Pozdrawiam Was wszystkie:happy2:

Ja też na basen zaczynam chodzić z moim M ale tylko w niedziele .
Kiedyś chodziłam na siłownie ale teraz jestm taka zmeczona po pracy ( pracuje 11 godzin ) a zwłaszcza teraz tak zimno i ciemno !!! I dlatego zaczełam cwiczyc w domu raczej w pracy . O wiele lepiej niż chodzenie na siłownie jak się nie miało chęci a tak to z rana zrobie ćwiczenia i pozniej z czystym sumieniem wracam do domu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry