reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny ja dzis bylam u lekarza z wynikami. Pisalam, ze co jest nie tak, ze sie pomieszalo i lekarz sam sie zdziwil. Cytomegalia jest dziwna choroba i plata figle. Moze zaburzac wyniki badan. Dostalam skierowanie do poradni zakaznej i jutro jade. Awidnosc wskazuje, ze mam zakazanie nabyte w ciagu 3 mc a IgG i IgM sa ujemne. A we wrzesniu IgG bylo dodatnie. Nie trzyma sie to wszystko kupy :(
Funia26 na Twoim miejscu tez bym dokladnie jeszcze raz sie przepadała i zrobila od nowa IgG, IgM i awidnosc.
 
reklama
Super, że też czujecie motywację odezwę się po treningu jak tam mi poszło. Co drugi dzień na początek wystarczy :)ja jestem ciekawa czy jutro mięśnie będą mnie bolały bo jednak tydzień nie ruszalam się.
 
Adriana daj znać co tam w zakaznej poradni ci powiedzą kurcze słyszałam ,że ta cytomegalia to kawał dziadostwa dobrze, że cię skierowali do poradni tam cie przebadaja i będziesz wiedziała o co chodzi.

Ja po treningu jestem cala mokra ,ale dałam radę co mnie cieszy ciekawe czy jutro będzie ból mięśni.
 
Adriana mam nadzieję ze trafisz na dobrego lekarza.

Masha będąc na diecie Cukrzycowej jadłam 5-6 posiłków dziennie.
Ciemne pieczywo to podstawa (wszystko co zawiera mąkę pszenną odpada), wędliny czy mięsa gotowanego można jeść tyle ile masz ochotę.....tak samo jest z surowymi warzywami (pomidor,ogórek,rzodkiewka itp).
Pieczone mieso jadłam bardzo rzadko. Na owoce trzeba uważać, zwłaszcza na winogrono (zawiera bardzo dużo cukru). Jogurt naturalny O% tluszczu, mleko 1,5-2%, twaróg chudy (ewentualnie poltlusty). Słodyczy zero, herbata/kawa gorzka. Duże ilości wody niegazowanej.
Jak dla mnie dieta jest świetna.....będąc w ciąży schudłam 3 kg w krótkim czasie.....czyli teraz powinno być lepiej ;)
 
Chodakowaka potrafi dac porządnie w kość ale ćwicząc z nią regularnie widać efekty. Ja ćwiczyłam z nią przed ślubem i pomimo tego że zakwasy były okrutne to byłam bardzo zadowolona :-) gratuluję wszystkim zdeterminowany! Trzymajcie tak dalej dziewczyny!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamcia Twoja lecaca w dół waga zmobilizowala mnie do ćwiczeń :)
Dziś pierwszy raz zrobiłam skalpel....ale nie cały bo nie dałam rady....aż mnie w kolanach piekło[emoji14]Będę ćwiczyla w poniedziałki, środy i soboty....takie mam postanowienie.
Mam nadzieję ze wytrzymam :)

Masha polecam dietę cukrzycowa ;)
Też od jutra przechodzę na dietę :)
He he a zobaczysz jutrzejsze zakwasy[emoji2]. Ale duma, że się zrobiło trening - bezcenny!

Ja po porodzie i połogu wrócę do treningów. Byłam bardziej zrelaksowana. Chociaż teraz przytyłam dopiero 1 kg wg OM 14t5d wg usg 16t3d).

A i nie chwaliłam się Wam: prawdopodobnie będzie synek.
Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
asia669 gratuluję synka :)

Ja po 2 miesięcznej przerwie w ćwiczeniach dziś zrobiłam skalpel Chodakowskiej. Ja z wagi nie musze spaść bo waże 54 kg ale musze się umięśnić i zminimalizować cellulit.

MashaFree proponuję nie kupwać słodyczy żeby nie kusiły. U mnie w domu jest dużo słodkości ale mogą leżeć i mnie nie kuszą. Słodycze z naszego ślubu to 2 lata leżały :D raz na czas coś słodkiego przekąszę ale rzadko. I nie słodze od 3 lat kawy ani herbaty.
Dziewczyny jak dobrze się naciągniecie po treningu to zakwasy są minimalne albo ich nie ma.

renia i anglestw, pamiętam jak dopiero testy robiłyście a tu za niedługo będziecie tulić maluszki:)
 
Kurcze jak wy to dziewczyny robicie ze macie czas ćwiczyć?! Ja jak juz w przerwach kiedy mały śpi zrobię zakupy, obiad, sprzatanie i poucze ze starszym to czasem 10 min porozciągam kości. Jeszcze mam 4+ na koncie i strasznie zazdroszczę. Musze jeszcze w tej gonitwie umieć odsranić słodkie bi mnie najbardziej kusi to co upieke.

Pozdrawiamy z Wikusiem :*
 
reklama
już zaczęłam to stosować, w sensie nie kupowanie słodyczy - jedynie paluszki dla Mani i jakieś biszkopty ale to mnie jakoś specjalnie nie ciągnie :)
Dziś znowu trening, wiem że największą motywację będę miała wtedy, kiedy zobaczę efekty więc ćwiczę i cierpliwie czekam :)

Olasec - 54kg to ja chyba w gimnazjum ostatnio miałam... Matko! jak słyszę takie wartości to aż mi smutno :p
 
Do góry