reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No czujemy się ciążowo:-D Cycki bolą, mdli mnie, przy myciu zębów o mały włos nie puściłam pawika, do tego jestem strasznie zmeczona i spiąca. Apetytu jak nie miałam tak nie mam, ale staram się coś jeść i w miarę regularnie. Najgorsze jest to, ze boli mnie gardło, ale kupiłam sobie tabletki i trochę mi pomagaja, mam nadzieje, ze jutro będzie lepiej

Anetusia, zrób test w niedziele i wtedy okaże sie, czy ktos zamieszkał w Twoim brzusiu.:tak: I niczym się nie martw, a jeżeli mężuś bedzie miał pretensje, to mu powiedz, ze sama nie nabroiłaś, bo do tego trzeba dwojga, ale ja myślę, ze on się ucieszy, napewno bedzie się o Ciebie martwił, ale zobaczysz, będzie dobrze...
 
Alicja.....no to w sumie masz fajnie....nikt Cię nie wygania......od kompa....superek.....a ja niedługo musze mykac dziecko do wanny "wrzucic"....a wczoraj oczywiście mnie mój M podsiadł i juz nie mogłam go odgonić...:wściekła/y:
Mireczko....dobrze ze wszystko ok ....dbaj o Was....
 
faceci nooo :-D:-D:-D
moj M to chyba zaczyna chorowac bo jak wrocil z pracy to juz jeczal ze go glowa boli i ze mu zimno w ogole sie zle czuje :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:no to bedzie ciekawie jak chlop w domu choruje to juz jest maskara:rofl2::rofl2::rofl2::crazy::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Mój miał w zeszłym roku zapalenie wyrostka, a ja myślałam, że on symuluje, dopiero jak go naprawdę zaczęło boleć to uwierzyłam, bo strasznie zbladł, ale po zabiegu....co on się najęczał, jakby mu conajmniej rękę amputowali:-D
 
reklama
no nawet nie dopuszczam innej opcji fasolka musi byc :-D:-D:-D:-D:-D
w poniedzialek moze w koncu do domku pojade juz sie tak stesknilam za rodzinka i za teqlunia:-(
tylko musze w tym tyg ogarnac mojego biednego licencjata bo inaczej nici z wyjzadu a zapalu do poprawek tez brak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
 
Do góry