reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

ANGELSTW powodzenia w realizacji planów :-) może faktycznie wszystko poukłada się po waszej myśli. A o jakim państwie myślicie? Mój mąż juz dwa lata pracuje w Anglii jako kierowca, ale coraz częściej myśli o powrocie. Z każdym tygodniem coraz trudniej obcokrajowcom żyje się w UK.

Myślimy o Irlandii. Mam tam Brata który ma możliwość właśnie teraz w okazyjnej cenie kupić sklep. Jak się zdecyduje to chce aby mój Mąż pomógł mu ogarniać ten temat, także jak wypali to powstanie rodzinny interes :)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkich :-)
angelstw fajnie,by bylo jakby wszystko poukladalo sie wedlug waszych planow chociaz maluszek rownie dobrze by mogl pojechac z tobą do irlandi
 
Angel ja dlugie lata mieszkalam w Stanach i zaluje ze wrocilam do Polski. Szczegolnie przy tym co sie teraz wyprawia. Nie wykluczam powrotu za ocean jak mala bedzie gotowa na przedszole. Wiec Tobie rowniez zycze zeby wszystko Wam sie ulozylo i interes w Irlandii wypalil bo na pewno bedzie Wam tam lepiej niz w tym chorym kraju.
 
Martusia dla mnie mięso mogłoby nie istnieć, śmierdzi mi i na sam widok mnie mdli :p też mam dni, że mi słabo wtedy leniuchuję i czekam aż mi przejdzie.

Magda - ten miesowstret Cie dlugo trzyma, ja tez go mialam ale tylko do 9 tygodnia. Wspolczuje! spadnie ci zelazo i anemia gotowa, bierzesz chociaz witaminy ciazowe zeby uzupelnic braki z pozywienia?
 
Hej dziewczyny wpadam na szybkości bo gotuję obiad taka piękna pogoda, że całe przedpołudnie spędziliśmy poza domem wieczorem doczytam i Wam odpisze.
 
Gloria biorę Femibion, jak mam lepszy dzień to trochę na siłę zjem. Mam nadzieję, że mi niedługo przejdzie bo przed ciążą lubiłam jeść i gotować, a teraz jem bo muszę i to samo z gotowaniem :/
 
Ciekawe dziewczynki jak to jest z tym,wlasnie wstrętem do jedzenia i mdlosciami ja przy 3 ciazach nie wiedzialam co to są dolegliwosci ciążowe żadnych wymiotów mdlosci i wstrętu do czegokolwiek żadnych zachcianek ciaze przebiegaly również książkowo Itp. sama nie wiem,od czego to zależy czy moze faktycznie ma znaczenie plec dziecka mam 3 dziewczynk : - )
 
No i nie bralam żadnych witamin nie odżywialam się jakoś szczególnie w 8 miesiącu kosilam co dwa dni trawnik a dosc,sporo tego ogrodu mamy a ciaze,wszystkie donosilam a w tej ciąży 4 poronionej uważałam na siebie jak glupia witaminki owoce jadlam,co chcialam i co ? Poronilam do teraz nie mogę tego zrozumieć ...
 
Ja miałam dwie pierwsze ciążę apetyt wiecznie na słodko. Jadłam co popadnie, ale wcale nie rozsądnie, ani zdrowo. Trzecia ciążę miałam wiecznie smaki na najzdrowsze pokarmy i poronilam... Tak się zastanawiam czy to organizm się domagał witamin bo czuł ze coś jest nie tak. Ciąża obumarla w 9 tc mimo moich starań i tego ze czułam się lepiej niż w dwóch poprzednich. Brzuszek tez pięknie rósł, aż lekarz nie wierzył jak przyszłam z wynikiem usg i martwa ciąża :-/

A wiecie pochwale się - nasza rodzina się powieksza u moich kuzynek... Już drugi noworodek niebawem :-) bardzo się ciesze i o ile jakiś czas temu nie mogłam zbliżać się do niemowląt,. To teraz bym je wszystkie wysciskala i wycalowala <3

Ale mi się marzy swój kolejny maluszek, ale musimy jeszcze zaczekać i rozważyć kilka kwestii.
 
reklama
Co tam,dziewczynki porabiacie? jak minelo po poludnie ?
ja niedawno ze spacerku wrocilam bylam tez na,rowerku z mlodsza corka teraz juz odpoczywam zrobie jeszcze jakas kolacje dla rodzinki i zmykam do łóżkowic pod pierzynowice hehe czyli tam gdzie mi najlepiej po 20.00 : - )
 
Do góry