reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

alza nosz kurde :p hehe posrało się trochę z naszymi staraniami :p tzn niewykluczone że Kropek z tego będzie ;) ale szanse powiedzmy mniejsze niż gdyby działania odbyły się pełną parą :D póki co czekamy :) owu prawdopodobnie była wczoraj. A starania zawiesiliśmy z tego względu że pojawiła się szansa na wylot za granicę na kilka lat. Mój Brat ma okazję kupić sklep, potrzebowałby do niego ogarniętej i zaufanej osoby. Chce tam mojego męża. Ale decyzja zapadnie dopiero w tym tygodniu więc zobaczymy. Najlepiej będzie jak i sklep wypali i ja zobaczę 2 kreski na teście :p
 
reklama
Renata jak pisały dziewczyny co ma być to będzie, jeśli jesteś gotowa to wszystko będzie dobrze ;)

Dziewczyny czy w ciąży mogę jeść activię? Nigdy nie miałam problemu, a teraz w ciąży mam zaparcia :/ spróbuję pojeść suszonych śliwek może pomogą, ale z mdłościami będzie trudno, staram się dużo pić ale jak się opiję wody to mi się ulewa i wymiotuję.

U mnie dziś znów piękny dzień :)
Magda, na mnie działał błonnik, taki sypki. Dodawałam do jogurtu na czczo i pomagało. W ciąży można też, bo on jest naturalny :-)
 
Witajcie u mnie tez piekny dzien,ale jak wczoraj pelny obaw mam nadzieje ze,będzie dobrze to nie jest tak ze niechce tylko bardzo sie boje nie chcialabym znow przezyc tego samego w tak krótkim czasie
Oj, Renata. Będzie dobrze. My też popłynelismy w weekend, ale ja 8.04 mam @ dostać, więc niby owu za mną dawno. Ale w ostatnim cyklu jeszcze przed 1 @ miałam owu w pon a @ w pt, ale t
 
Angelstw mnie też to boli ze nie moge iść się wyspowiadac....u spowiedzi nie byłam 5 lat (tyle ile jesteśmy po slubie), a z tym moim chlopem jestem już 12 lat :p ;)


Alza dziękuję.... impreza super :D
Fakt ze większość czasu spędziłam w kuchni przy garach i byłam zmęczona jak koń po westernie ;) ale dałam radę :)
No i z Nikosia jestem bardzo dumna :)
Strzelił sobie drzemkę od 18:00 do 19:00 i pozniej poszedł spać dopiero o 3:00 w nocy :D Impreza trwała do 2:00....ale po powrocie do domu rozpakowalismy jeszcze prezent....rowerek w kształcie motoru policyjnego....jak Niki go zobaczył tak odechcialo mu się spać :D Po prostu zwariował na jego punkcie :)

Jedna rzecz mnie tylko martwi....od wczoraj strasznie ropieja mu oczka i ma sucho w nosie i sucha skórę pod noskiem...No i troszkę kaszle....może to być jakaś alergia na coś? No bo jeśli by się naziebil to raczej by miał katar :/
Aaa. ...i jeszcze mi goraczkuje do 39 stopni (ale to raczej na zeby).
 
ANGELSTW powodzenia w realizacji planów :-) może faktycznie wszystko poukłada się po waszej myśli. A o jakim państwie myślicie? Mój mąż juz dwa lata pracuje w Anglii jako kierowca, ale coraz częściej myśli o powrocie. Z każdym tygodniem coraz trudniej obcokrajowcom żyje się w UK.


MISIAMONISIA takie objawy tez mogą być początkiem choroby. Możesz mu psikac do nosa solą fizjologiczna albo woda morska w spray żeby nie był suchy. Maść majeranknowa tez jest dobra. Oczka przemywac. Mlodszemu dziecku mojemu oczy częściej ropieja przy chorobie, ale zwykle kończy się to na zapaleniu spojówek. Zdrowia!
 
Alza wiem, że łatwo powiedzieć ale postaraj się nie denerwować ;) trzymam kciuki :) ja dzisiaj też muszę się umówić na test podwójny bo skierowanie dostałam na ostatniej wizycie. Alza ile płacisz za test podwójny, jeśli mogę wiedzieć?
a jak twoje rzyganko? przeszło? czy nadal bierzesz leki?

Ja wczoraj miałam prawie idealny dzień, od samego rana czułam się świetnie, zero mdłości nawet udało mi się zrobić zakupy w mięsnym i ugotować obiad, sporo zjadłam, niestety wieczorem znów niestrawność i mdłości dały o sobie znać, mam nadzieję, że za 2 tyg mi przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Angel powodzenia w realizacji planów!!

MisiaMonisia raczej to infekcja niestety...

Alza jak Twoje samopoczucie? Jutro test podwójny??

Magdalena Ciebie tez odrzuca od mięsa? Wczoraj tesciowa gotowała mięso to ledwo się powstrzymalam od wymiotow...

Coraz mi trudniej powstrzymać się od wymiotów. Ciśnienie mam słabe to i prawie po ścianach chodzę. Może niektórym takie ciśnienie jest ok, ale mnie zabija :/ wizyta na nfz dopiero 18 kwietnia, a na usg prenatalne umowilam się na 29... Jak ja tyle czasu wytrzymam. Nie mogę się doczekać kiedy ten tydzień się skończy :(
 
reklama
Martusia dla mnie mięso mogłoby nie istnieć, śmierdzi mi i na sam widok mnie mdli :p też mam dni, że mi słabo wtedy leniuchuję i czekam aż mi przejdzie.
 
Do góry