reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny.
Ja miałam zabieg w środę. We wtorek dowiedziałam się, że moja ciąża przestała się rozwijać w 5 tygodniu :( a z OM wychodził 9 tydzień. Wiec lekarz wypisał Mi skierowanie na łyżeczkowanie :(

Dziewczyny... :( bo to była moja pierwsza ciąża... dwa dni krwawilam a teraz jaśniejszy ten sluz taki jasno beżowy. Ale tym się nie martwię...

Tak bardzo chcielibyśmy z mężem dostać zielone światełko, że za 3 miesiące się uda :(
 
Nevka tak bardzo mi przykro, że ciebie to spotkało (*) światełko dla Twojego aniołka.
Kochana tule ciepło. Współczuję bo wiem jak to boli jak jest człowiekowi przykro, to takie niesprawiedliwe.
Wierzę, że szybko dostaniesz zielone światełko i następnym razem Ci się uda.
Pisz z nami będzie ci lżej jak się wygadasz.
Jesszcze raz tulam.
 
Dziewczyny produkujecie tyle postów że nie nadążam za Wami :) ale to super - forum ożyło ;)
ja będę z doskoku, czytam Was w miarę możliwości ale nie zawsze mam jak odpisać na już :)

Nevka...bardzo mi przykro z Twojej straty...Jak się zorientujesz pewnie, to nas tu jest baaardzo wiele które działały już w pierwszym cyklu po stracie ;) i udało się! W ogóle to forum to jest CUD! To co się tutaj dzieje, śmiało można nazwać Cudem. Tu łzy przeplatają się ze szczęściem. Tu jest nadzieja! Że każdej z nas może się udać! Ja straciłam Zuzię w połowie ciąży, a 1,5 miesiąca później już znów byłam w ciąży z której mam cudownego 13 miesięczniaka! :) obyś szybko dostała zielone światełko i mogła cieszyć się ciążą!

Ja jutro czekam na panią @. A co od nowego cyklu? :) wiecie co, niech się dzieje wola nieba! Co będzie to będzie :)
 
Jej jak ja bym chciała się jeszcze postarać o maleństwo, ale chyba nie zaryzykuje z moim schorzeniem lepiej nie: (znowu bym musiała nie brać leków i mogłoby się to źle skończyć.
 
Cześć dziewczyny , ja poroniłam 2 razy pierwsza ciąże w Ok 4 mies i powodem była martwa ciąża , kilka lat pozniej z mężem staraliśmy sie ponad rok dowiedziałam sie o ciąży w 5 tyg czułam sie dobrze ale miałam mało objawów pewnego dnia zaczęłam plamić pojechałam na IP dali mi tabletki na podtrzymanie ciąży a na drugi dzień wieczorem chciałam iść sie wykapać jak wstałam poczułam taki pusty ból i jak cos ze mnie chluslo ... Co zobaczyłam nie bede opowiadać ... Pojechałam do szpitala i zakończyło sie lyzeczkowankem . Lekarz mówił ze 3 mięs pozniej juz możemy sie starać ale ja sie bałam ze znów bedzie to samo po pół roku zaszłam w ciąże i 3 miesiące temu urodziłam zdrowego chłopaka :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
niuniolek przykro mi z powodu twoich strat.
Byłaś dzielna i walczylas gratuluję synka: )
To najpiękniejsza nagroda jaka może być:).

Ja zdążyłam wypić kawę, moje szczęście się obudziło lecę: )
 
Hej dziewczyny.
Ja miałam zabieg w środę. We wtorek dowiedziałam się, że moja ciąża przestała się rozwijać w 5 tygodniu :( a z OM wychodził 9 tydzień. Wiec lekarz wypisał Mi skierowanie na łyżeczkowanie :(

Dziewczyny... :( bo to była moja pierwsza ciąża... dwa dni krwawilam a teraz jaśniejszy ten sluz taki jasno beżowy. Ale tym się nie martwię...

Tak bardzo chcielibyśmy z mężem dostać zielone światełko, że za 3 miesiące się uda :([/QUOTE


Bardzo mi przykro tez nie dawno to przezywalam 8.03 miałam zabieg z tym ze mam juz 3 dzieci wiec na pewno u mniente przeżycia SA inne niż u starających sieni pierwszego dzidziusia bądź dobrej myśli wszystkie tutaj jesteśmy pełne nadziei ze następnym razem się uda i nie można myśleć inaczej tylko dobre nastawienie może mieć dobry koniec pozdrawiam cie i wspolczuje straty [*][*][*]
 
reklama
Bardzo mi przykro tez nie dawno to przezywalam 8.03 miałam zabieg z tym ze mam juz 3 dzieci wiec na pewno u mniente przeżycia SA inne niż u starających sieni pierwszego dzidziusia bądź dobrej myśli wszystkie tutaj jesteśmy pełne nadziei ze następnym razem się uda i nie można myśleć inaczej tylko dobre nastawienie może mieć dobry koniec pozdrawiam cie i wspolczuje straty [*][*][*]
 
Do góry