reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wtrace swoje piec groszy- Renata ja tez jakos specjalnie dlugo nie czekalam, bardziej liczyla sie gotowosc psychiczna niz fizyczna. Za to teraz odkad jestem w ciazy to spalismy ze soba raz...a idzie mi 4 miesiac...masakra. maz dostal jakiejs paranoi ze jak sie na mnie polozy to mi zgniecie brzuch albo ze w srodku cos naruszy i znowu poronie i za nic nie daje sie przekonac ze na tym etapie seks jest bezpieczny..wiec do konca roku chyba jestem wylaczona z gry chyba ze znajde lamistrajka haha

Ja właśnie dlatego chcialalabym to nadrobić bo przypuszczać ze jak zajde znów w ciąże to sama będę się bala właśnie tak jak twój maz :-)
 
reklama
[QUOTalena26, post: 13841597, member: 53793"]Cześć dziewczyny,
Ja mam dzisiaj gorszy dzień, wczoraj zaczęłam 7 tydz., w poprzednich ciążach na tym etapie zawsze coś się działo a wizyta dopiero 24.03.16. Nie wiem jak dotrwam :([/QUOTE]


No wlasnie cos się.dzialo a teraz się nie dzieje wiec spokojnie tylko spokój teraz jest Wam potrzebny choć wiem... Sama tez będę swirowac
 
Tak wogole to witam wieczornie :happy2: ja tez dziś spedzilam dzień na porzadkach przed świątecznych zaczynając od gory a kończąc nappiwnicy no i jeszcze umylam samochody a teraz leże w lozeczku juz i nadrabiam forum :happy2:
 
Hej!
Mnie w drugiej ciąży tez towarzyszył strach. W pierwszej miałam krwiaka, wylądowałam w szpitalu bo normalnie strumieniem ze mnie leciało. I za.kazdym razem patrzyłam ze strachem na papier... aż w końcu ujrzałam brązowe plamienie... sama nie wiem skąd się wzięło bo poza tym, że dzidziusia nie było nic więcej się nie działo :(
Przed trzecia ciąża juz mi strach towarzyszy a jeszcze nawet starań nie zaczęłam...

Będzie dobrze popatrz ile kciukow do trzymania :happy2::happy2:
 
Dziewczyny nie wiem jak to ma wyglądać ale u mnie to jakieś dziwne wszystko.. Krwawilam dość dlugo, przerwa 2 dni potem jasne plamienia, 2 dni przerwy i teraz cały czas plamienia Ale brązowe i nie powiem bardzo dziwnie pachnące :/ beta hcg 25,74 ( wczoraj robiona ) wizytę mam w poniedziałek rano i boję się że jednak mnie wyślą do szpitala... Nie wiem czy ta beta nie jest za wysoka jak na okres czyszczenia.
A Ogólnie to czuje się zle. Jestem rozczarowana i załamana ciągle mam poczucie ze to moja wina i coraz mniej się uśmiecham..
 
Będzie dobrze popatrz ile kciukow do trzymania :happy2::happy2:
Dziękuję za wsparcie :D z takim nie może być inaczej :D
Dziewczyny nie wiem jak to ma wyglądać ale u mnie to jakieś dziwne wszystko.. Krwawilam dość dlugo, przerwa 2 dni potem jasne plamienia, 2 dni przerwy i teraz cały czas plamienia Ale brązowe i nie powiem bardzo dziwnie pachnące :/ beta hcg 25,74 ( wczoraj robiona ) wizytę mam w poniedziałek rano i boję się że jednak mnie wyślą do szpitala... Nie wiem czy ta beta nie jest za wysoka jak na okres czyszczenia.
A Ogólnie to czuje się zle. Jestem rozczarowana i załamana ciągle mam poczucie ze to moja wina i coraz mniej się uśmiecham..
Najważniejsze, że beta spada. Ale brzydki zapach może świadczyć o infekcji. Dostałaś jakiś antybiotyk? Miałaś zabieg czy oczyszczalas się sama (przepraszam pewnie pisałaś ale nie pamiętam :( ) ???
 
Nie dostałam antybiotyku. Oczyszczam? Się sama w domu. Nie chciałam żeby robili ze mnie kolejny raz królika doświadczalnego. Ja się właśnie martwię ze ta beta jest za wysoka... Już dużo czasu minęło.
 
Aniaa ja też oczyszczalam się sama. U mnie to wyglądało tak: poronilam w nocy z czwartku na piątek. W niedziele strasznie bolał mnie brzuch i był jakiś "wzdety". W poniedzialek pojechalam do swojej gin z jeszcze wiekszym brzuchem. Okazało się ze mam stan zapalny i jakieś pozostałości we mnie gnily (z martwym plodem w brzuchu chodzilam 2 tygodnie).
Natychmiast dostałam antybiotyk.
Gdybyś odczuwala jakieś bóle to nie czekaj tylko jedź na IP bo nie ma żartów :/
 
reklama
Aniaa jak brzydko pachnie, to na pewno stan zapalny. Myślałam, że miałaś zabieg. Przy samooczyszczaniu może być tak, że nie wszystko wyjdzie. Ja też, tak jak MisiaMonisia, chodziłam 2 tygodnie z martwym płodem. Gdyby nie zabieg, pewnie bym się wykończyła. Mój organizm nie miał w planach pozbywać się zawartości macicy. Co by nie mówić, jaka by to nie była tragedia, ten zabieg uratował mi życie. Nie myśl, że to Twoja wina. Teraz jest czas, żebyś zadbała o swoje zdrowie. Jeżeli chcesz się cieszyć trzymając dzidziusia w rękach to musisz myśleć o sobie. Twoje ciało ma być domem dla dziecka przez długie 9 miesięcy,więc przygotuj się jak najlepiej.
 
Do góry