reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie
U mnie nic nowego, do terminu @ jeszcze trochę czasu. Moje najmłodsze dziecko przeziębione, do przedszkola nie chodzi. To tyle co u mnie w małym skrócie

Angelstw...trzeci trymestr, szok. Jak czyjaś ciąża szybko leci, niewiarygodne! Odpoczywaj Kochana i pogłaskaj brzusio od e-cioci :-)

Mashafre...trzymam kciuki za Ciebie!!! Bedzie dobrze! Musisz wierzyć! A co mówią lekarze? Znaleźli przyczynę, jakiś krwiaczek?

OneMoreTime...Ty to chyba biegasz wyczynowo? 10 km? O matko, dobra jesteś!!!

MisiaMonisia...a jak Ty się czujesz?

Ona1227...nowy cykl, nowe szanse. Pamiętaj o tym, choć wiem że my byśmy chciały od razu. Ale łatwo nie jest niestety.

Naala...jak z Twoimi starankami?

Anty2, Malgonia1, Martavel, Kifsi, Marta1988, Alza, Kaira, Mirabelka, Kwiatuszekk23, Lumia, Neta81, Prija, Ewelinax5 i RESZTA witajcie
 
Hej! A ja w środę odbyłam w końcu długo oczekiwaną wizytę u lekarza. Mój bejbik ma prawie 8 cm i powiedział mi (lekarz oczywiście), że wszystko dobrze. Więc bardzo się cieszę i nie będę sobie więcej ryć beretu :) Tylko nie rozumiem dlaczego skoro dobrze to przepisał mi duphaston 2 razy dziennie ale już zapomniałam się zapytać. Powiedziałam też w pracy i mojemu dziecku. Ten ostatni człowieczek nie był z tego za bardzo zadowolony, obraził się i siedział za fotelem chyba z 15 min. No ale teraz już mówi, że się nie gniewa za tą dzidzię. Pozdrowienia dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
angelstw to faktycznie lepiej tych ryb nie ruszać... Mam tylko nadzieję, ze śledzie można, bo to ostatnia deska ratunku jak już nic innego nie chce mi przejsc przez gardło;-) Gratuluję kolejnego milowego kroku:tak:
mashafre pamiętaj,że wiele dziewczyn krwawiło a jednak urodziły zdrowe dzieciaczki. Kochana trzymaj się dzielnie i dawaj znać co u was. &&&&&&&&&&&&& za maleństwo
doris dziękuję za powitanie:tak: A @ ma przyjść czy nie?;-)
kinia witaj. Nie znamy się, ale bardzo cieszę się twoim szczęściem. reakcji synka ni ebierz sobie do serca, mój bratanek jak się dowiedział, ze będzie miał rodzeństwo, przez pierwsze tygodnie nie wolno było nawet wspomnieć przy nim o dzidziusiu, a potem nie mógł się doczekać kiedy się urodzi:tak: i też miał 4 latka jak twój Szymuś
 
Masha, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no właśnie, znaleźli przyczynę? w tym przypadku krwiaka na przykład?

angelstw, gratuluję i oby tak spokojnie już do końca :tak::-)

Kinia, super wieści :-)

anty, Doris, zwykle biegałam 5 km - możliwie najszybciej, aby poprawiać swój czas. A tym razem postanowiłam biec spokojnie, żeby sprawdzić jaki dystans uda mi się pokonać i okazało się, że te 10 km wcale nie były takie straszne :-) Byłam i jestem z siebie MEGA DUMNA :cool2: mogłabym biec dalej, ale już coś czułam w kolanach i nie chciałam przesadzić. Suma sumarum jednak przesadziłam i muszę sobie teraz dłuższą przerwę zrobić :-:)wściekła/y:
 
Masha jak tam?




ja kolejną noc miałam z głowy...
Jasiek się chyba obraca...jest taki ruchliwy w nocy, że aż wierzyć mi się nie chce..
do tego kopie mnie po szyjce i mam uczucie jakby za chwilę miał wystawić rękę na świat :sorry2:
 
Witajcie!
Podczytuję Was ciągle ale sama dawno się nie odzywałam, ale jakoś nie ma o czym pisać... czekam na wizytę 2 grudnia i mam nadzieję że powstanie wtedy plan działania. Póki co zrobiłam 2 tyg po # zestaw badań na zespół antyfosfo i wszysttko ujemne... szczerze mówiąć liczyłam że będzie dodatnie : bach przyczyna - leczenie - działanie.... no niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze jakichś badań jeszcze na własną rękę jeszcze przed wizytą... chociaż i tak to niczego nie przyspieszy. Aktualnie jesytem po 1 @ , więc jeszcze i tak nie mam z czym startować bo raczej za wcześnie na kolejne próby...
 
reklama
Ja cały czas w szpitalu... plamienia brązowe są, biorę dupka i nospe i prawie non stop leżę. .. jutro rano usg, lekarz powiedział że nie ma czasu na porażki i nigdzie mi się nie spieszy, więc w środę lub czwartek zobaczymy co dalej.. póki co szpital i leżenie.

tak bardzo się boję tego jutrzejszego usg... :-(
 
Do góry