reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja już po badaniach. Jak na razie książkowo, choć p. doktor była zdziwiona, że już poczułam ruchy, nie bardzo wiem dlaczego. USG za 2 tyg wiec wtedy postaramy się potwierdzić czy Oluś nie jest Olą ;))
Za tydzień prenatalne więc nadzieja, że może też tam nam powiedzą.
A termin porodu przesunięty na 10 marca z 20.

Misia, czekamy na Twoje wieści ;]
 
reklama
Martavel super :-) Gratuluję udanej wizyty.

Jak na razie jestem po wizycie u endokrynologa.......wyniki są idealne!!!Przed ciążą takich nigdy nie miałam :szok::-D
Kolejna wizyta dopiero w styczniu.

Jeśli chodzi o wyniki tokso.......To nie wiem czemu ale stare zakażenie mi wzrosło........Nowego nie ma.......wynik IgM super.
Jutro mam wizytę u mojej gin, to poprosze ja o skierowanie do "Poradni Chorób Odzwierzęcych" do Szpitala Zakaźnego.......I w piątek wykonam tam powtórne badania. Będą dokładniejsze.
Na wszelki wypadek zarejestrowałam się już do specjalisty do którego jeździłam wcześniej........Niech zerknie na wyniki.........będę spokojniejsza.


Teraz tylko czekamy na usg ;-).
 
martavel świetne wieści! :-D doktorka zdziwiona że szybko poczułaś ruchy? Ja pierwsze uczucie rybki miałam ok 14 tygodnia :-p i moja gin nawet bardzo zaskoczona tym nie była...mówiła że u szczupłych i wrażliwych osób jest to możliwe...wiadomo że nie były to kopniaki takie jak teraz czuje, bo teraz to czasem aż podskoczę jak dostanę kopa :-D bardziej takie delikatne przemieszczanie się pod skórą ;-) i raz na jakiś czas a nie kilka razy dziennie :tak: no to teraz kciuki za prenatalne - to jest chyba najfajniejsze USG z całej ciąży :sorry: takie długie i dokładne;-)

Misia 3maj się, powodzenia i czekamy na info:tak:



mnie Jasiek właśnie skopał i to konkretnie :-D a już się martwiłam od wczoraj jakiś leniwy był...:eek: ale już mu przeszło :-D cały czas się zastanawiam jak on jest teraz ułożony i czy zmieniło się jego ułożenie od ostatniej wizyty...ruchy czuję raczej po bokach i na dole...rzadko kiedy w okolicach pępka i już sama nie wiem, chyba leży sobie w poprzek nadal :-p
 
Misia a wiadomo co może oznaczać wzrost tego wyniku? Ja nie bardzo jestem w temacie jak je odczytywać. Myślałam, że albo się ma tokso albo nie ewentualnie jest się nosicielem lub nie.
Dobrze zrozumiałam, że oddzielnie chodzisz na wizyte do gin a oddzielnie na usg?
Czasem jak czytam wasze wpisy mam wrażenie, że ja zacofana i żyje w jakimś bajkowym świecie od wizyty do wizyty. Podstawowe badania, usg raz na jakiś czas, badanie tętna i nic więcej. Czasem też myślę, że moja ginka się za mało stara i powinnam więcej się badać w ciąży.

Angelstw ja należę do osób szczupłych, zawsze miałam płaski brzuch ( no może z wyjątkiem dwóch lat kiedy miałam manię jedzenia czekolady i mocno się roztyłam ale nowa Miłość mnie odchudziła;)) i jak mi tylko trochę brzuszek odskoczył nawet w wannie ciężko mi było siedzieć. A maluszek różnie bryka. Chodze teraz na kurs prawa jazdy i jak siedzę na zajęciach praktycznych to tak mnie rozprasza, bo akurat wtedy mnie zaczepia, urwis jeden :)
Dziś zaszłam do PEPCO i przez przypadek trafiłam na bodziaczki po 3 zł i 3 ary wzięłam w śliczne pasiaczki, z krótkim długim rękawem i bez rękawka ;)
zaczyna się zakupowe szaleństwo... :)
 
Martavel nie wiem co moze oznaczać wzrost starego zakażenia tokso. Dlatego wole skonsultować to ze specjalista.
I dobrze zrozumiałaś.......usg robi mi inny lekarz, ponieważ moja gin nie ma w gabinecie sprzętu.


A teraz uwaga dziewczynki!!!!!!!!!!!! Noszę w brzuszku ślicznego zdrowego CHŁOPCZYKA :-D
Mąż oczywiscie przeszczęśliwy....spełniło sie Jego marzenie :-)
Nasz Maluszek waży juz 480 g :szok: I jest 2 tygodnie starszy :-)
 
no Misia witamy kolejnego siusiaka :-D:-D i gratuluję z całego serducha!! Kurcze to są najprzyjemniejsze informacje :tak:

a waga - faktycznie, kawał chłopaka Ci rośnie! ;-) mój Jasiek w 20+3tc miał 357g :-p no tyle że Twój Malutek jest starszy wg USG - jak piszesz ;-) najważniejsze że zdrowo rośnie!!
 
NO moje serdeczne GRATULACJE:) :rofl2::-) Dokładnie jak napisała Angelstw Witamy kolejnego Siusiaka:)
Kurcze Misia ale trzymałas w napięciu, kilka razy już tu zaglądałam:) i w końcu są wieści:) traz juz spokojnie mogę wyłączyć kompa:)
W takim razie czekamy teraz na propozycję imienia, co wirtualne Ciotki dadzą akceptację:tak::laugh2::-p;-)
piekne wieści na zakończenie dnia:)
Dobrej Nocki....;)Ja uciekam spać, bo dzisiaj cos słaba i zmęczona jestem....:)
 
reklama
Do góry