reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nisiao, ja też mam paniczny lęk przed dentystą. Nie dam się obejrzeć bez znieczulenia. A i ze znieczuleniem cała się pocę ze stresu, bo ciągle mam wrażenie, że co, jeśli to znieczulenie niespodziewanie przestanie działać i nagle coś poczuję, przestraszę się i zacisnę zęby....

Ja mam znowu zjazd. Jak cukier w normie to z kolei w moczu roi się od ciał ketonowych... Błędne koło.
 
Cześć Dziewczyny, jestem po dwóch poronieniach - jednym bardzo wczesnym, drugim w 7 tc. Zrobiłam wiele różnych badań - jedyne co wyszło średniej jakości to LH i PRL (w 4dc) LH 11,96, PRL - 20,71 - czy któraś z Was miała podobny poziom PRL (norma 4,79 - 23,30)? to podobno łagodna hiperprolatkemia - czy przy czymś takim którejś z Was udało się zajść w ciążę bez obniżania PRL lekami?
 
Jesienna, witaj. Bardzo mi przykro, że i Ciebie dotknęły straty. Niestety z prolaktyną nie pomogę, mam nadzieję, że lekarz będzie w stanie rozwiać Twoje wątpliwości.
 
Witam
Loi no wreszcie,wszystkie czekalysmy z zapartym tchem na wiesci.Porodu zazdroszcze,szybciutko,ja meczylam sie od czwartku do poniedzialku z bolami.potem zaczelam rodzic sn ale i tak zakonczylo sie cc.Mala przepiekna,jak widze takie maluszki to od razu zachciewa mi sie byc w kolejnej ciazy,by moc potem miec takiego szkraba.Chcialabym,zeby Alanek mial rodzenstwo i napewno nie bede przeciagac staran,chociazby ze zwzgledu na moj wiek( przypomne 36).Zdrowka dla Was kochane
 
Ostatnia edycja:
Idę dzisiaj w końcu na wizytę i USG 4D :tak: Czytałam, że czasami na tym etapie ciąży można poznać już płeć, ale czy to prawda to nie wiem. Okaże się na wizycie :tak:
 
Jesienna witaj
[*] dla Aniolkow, z prolaktyna nie pomoge nie badalam nigdy, ale nie wiem czy bez lekow sie obejdzie spokojnie pomoga i bez problemu bedzie fasolka...

Hona hejka jak Alanek??? Rodzenstwo mowisz fajna sprawa &&&&& za staranka.

Czekamy &&&&&&& za USG z niecierpliwoscia czekamy na fotki no i na njusy kto tam w brzuszku mieszka o ile uda sie juz podgladnac;-)
 
reklama
Do góry