reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Loi, no nareszcie!!!! Tęskniłyśmy!!! Natura to się jakoś mega w tej całej prokreacji pomyliła, aż dziw, że tylu ludzi żyje na świecie. Trudności w ciąży, bolesny poród, potem bolesność po porodzie, skurcze macicy, bolesne piersi przy karmieniu - KTO TO WYMYŚLIŁ?!

Mi ten mój mały brzdąc właśnie wwierca nogę w bok, uwziął się na jedno miejsce i coś kombinuje. Nie, robaczku, tędy się nie da wyjść. Zresztą na razie i tak masz szlaban brzuszkowy przez najbliższych 8 tygodni, potem wyłaź szybciutko ;)
 
reklama
Loi , oj pieknie napisałaś ..... :) trzymaj się i wygoń tego bluesa :) też miałam więc wiem w czym rzecz. Hania sliczna :)
Edytka , Joaro - kciuki trzymam mocno &&&&&&&& jakieś testy ??? nowe ciążówki tu potrzebne :tak:

kobietka22 , odezwij sie ? , jak starania ? nigdzie cie nie widze....
 
Ostatnia edycja:
Loi ale przeszłŚ W TYM SZPITALU,ale faktycznie poród mialas szybki no i swoje wycierpiałaś.
w szoku jestem jak napisalas ze malutka byla dwa razy wokol szyi owinieta pęowiną,ale super że juz po wszystkim.
Haneczka jest sliczna bardzo.
Kochana te pierwsze tygodnie są ciężkie i dobrze ,że masz taką pomoc w mężu.
3majcie się zdrowo.


Ja slucham co dziennie kolysanek dla brzuszka,zauwazylam że szczególnie przy dzwiękach jednej z nich Knia mocno sie wierci,albo sie jej nie podobają dzwieki albo odwrotnie.

Kurcze ja mam nadzieje że ten zab przestanie bolec,nie boli mocno ale czuje go caly czas.
 
Loi piękna Panna Hanna :D
U mnie @ brak, testy negatywne, czekam na @ ... kolejny miesiąc stracony a w sumie już dwa bo dzisiaj 49dc :(
 
Tak, poród boli, mnie bardzo bolało, nie ukrywam...
Ten nastroj to tez koszmar, naprawdę, silniejsze to wszystko od jakiegokolwiek racjonalnego myslenia, tesknota za brzuszkiem, Tymonem i mezem jest zniewalająca, potrzeba PRZEOGROMNEJ bliskosci z mezem, niewyspanie i nonstop 3 te same pokoje..
 
Ten już stracony na bank, owulka około 27 dc. Jak tak patrzę na Hanię to ta poduszka co na niej mała leży podobna do naszej i tak sobie myślę, że ja to chyba nigdy tak... że może to nie mi pisane? Nie wiem już jak do tego podejść, żeby mi psycha nie psuła tego czekania ;/ Mam 33 lata czekamy już 5. Nie wiem jak wyłączyć psychikę, ale tak strasznie tęsknię za dzieckiem :(
 
Wierzę.. wierzę, ze trudno wylaczyc myslenie, trudno nie odliczac co cykl i co cykl tak bardzo nie wierzyc, ze moze jednak.. Joaro, sciskam Cie cieplo i wierze, ze sie uda!
 
reklama
Kurcze,zla jestem ze ten zab sie ozywa,niby nie boli bardzo,ale kurde nie daje mi to spokoju.
Boje się co to bedzie,w ogole ja sie boje dentystów,moze to chore,ale sie boje.
 
Do góry