reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Juchu No wydaje mi sie,ze nie,Alanek ma 6 zabkow,nastepne w kolejce sa dwojki dolne,ale to jeszcze troche zejdzie zanim Mu beda szly bo tak slabo je widac.Zdaje sobie sprawe z tego,ze to wczesniej boli,sama nie wiem.Myslisz,ze to moze byc to??W dodatku slabo je,tzn. malo.Karmie jeszcze piersia i tego nigdy nie odmawia,wrecz domaga sie,ale przeciez nie bede Go karmic w nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hona moja niunia budzi się tak od narodzin.nigdy nie przespała całej nocy.minimum 3,4 pobudki w nocy i wygląda to tak samo jak opisujesz.płacze albo marudzi,kreci sie,ma nerwy itd..ale u nas to od zębów.
 
Wiecie co, moja lekarka to jakaś kompletnie nieprzytomna dzisiaj była. Najpierw myślałam, że się będę śmiać, ale teraz to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Najpierw biła się z komputerem (ale w sumie to i cała rejestracja się biła, coś tam się wydarzyło, system nie chciał działać, ok, rozumiem). Potem zaczęła mi wypisywać skierowanie i napisała, że jestem w 22 tygodniu ciąży. Wyprowadziłam ją z błędu, ale chwilę to trwało, zanim załapała swój błąd. W dodatku że I ciąży, przypomniałam więc, że jednak mimo wszystko to już III. Na skierowaniu na glukozę napisała mi obciążenie 75 mg a przecież o gramy chodzi. Ot, literówka. Ale teraz chciałam spojrzeć na zdjęcie usg które mi dała na pamiątkę i się załamałam. Zdjęcie nie jest moje tylko jakiejś wcześniejszej pacjentki w 34 tygodniu ciąży. Ja wiele rozumiem, każdy może mieć gorszy dzień, no ale kurde...
 
Witam was wszystkie ciepło w ten zimny jesienny wieczór :-D


Agnieszkaala GRATULUJĘ!!!!!!!!! Śliczny ten Twój synek :)
Loi... to już tylko 13 dni! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie &&&
Kat :szok: Ale sobie dzis poleciała w kuli ta twoja lekarka... wszystko wszystkim... ale żeby dać inne zdjęcie?o u
Neta81, Enya, Malgonia co u was?
Matita jak się czujesz? wow u Ciebie już 11tc, a pamiętam jak na staraczkach napisałaś że ujrzałaś II
Karola a jak sie sprawa z praca u Ciebie potoczyła?

A ja ujrzałam drugą bladą kreskę na teście wczoraj i dziś... jutro idę na betę.
 
Myślicie, że jeśli podejmę teraz decyzję o zmianie lekarza prowadzącego to będzie to pochopna decyzja pod wpływem emocji? Jestem dość wkurzona. Chodziłam do niej, nie skakałam między lekarzami, m.in. po to, żeby lekarz znał moją historię i wiedział, o co chodzi. Ale to chyba nie działa. A ja nie chcę musieć wszystkiego pilnować.

TEKLAAA!!!!!!!!!!! BRAWOOOOOO!!!!!!!!!!
 
Tekla gratulacje!!!!

Kat no zaniepokoiłaby mnie taka akcja z lekarką ale zmianę przemyśl, nie rob nic hop siup


a ja dziś jakaś zamulona, coś się dziś bleeeeeeeeeee czuje :-(
 
reklama
Tekla gratulacje,trzymam kciuki:tak:

Karola
wspolczuje,ja mam tak od jakichs 3 miesiecy z przerwami,jest to troche uciazliwe,no ale co zrobic?Dzis maly pierwszy raz od dlugiego czasu wstal rano z usmiechem,ze swoimi ata ata.Teraz rozrabia w zabawkach;-)

IZW wiec nie jest tak zle.A czy uzywacie jakichs preparatow do ulzenia w tym bolu?Maly jak poczul smak za pierwszym razem jak Mu dalam,to do tej pory udalo mi sie moze jeszcze ze 3 razy Mu to wcisnac w buzke.Choc z innymi rzeczami,chociazby z tranem nie ma problemu,az sie oblizuje.Dodam,ze to tran bez zadnego smaku.Bleee,sama to pilam,wiec wiem,co to za swinstwo.Jej Twoja malutka tez juz duza,prawie 10 miesiecy,ale zlecialo.
Pozdrawiam wszystkie cieplutko w ten mglisty poranek,Tekla ​jeszcze raz mega gratulacje.
 
Do góry