reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Lena [*] swiatelko dla Hany, nie mam pojecia co napisac nic stosownego chyba nie wymysle...przytulam mocno!

Juchu, dorotka &&&&& za szybkie i szczesliwe rozwiazanie :)
 
Ostatnia edycja:
Lenka przykro mi... aż serce boli...... szkoda mi Hany na pewno nie możesz się obwiniać, walczyłaś o nią, tak musiało być tak Bóg chciał.... Ja będę się modlić za Ciebie, żebyś w końcu doczekała się cudu!

Ja zrobiłam badanie moczu i krwi i wszystko w porządku wyszło. Juchu pewnie miałaś rację moja mała wierci się nisko i uciska na pęcherz. Czekam na wizytę... jeszcze 2 długie tyg...... Ale ostatnio się ucieszyłam bo narzekałam że słabo czuć kopniaki a tu z dnia na dzień Oliwka się rozszalała, że nawet juz mój mąż widział jak brzuch podskakuje:)
Pytałyście się kto jest w kolejce do rozpakowania po Madzi, a więc ja mam termin porodu z OM na 30 grudnia a z USG na 3 stycznia:)
 
Lena
[*] :-:)-:)-(

Witam nowe aniołkowe mamy
[*]
[*].
3 tyg. po # jest jak najbardziej ok dla pojawienia się @. Mój lekarz powiedział, że ok. 4 tyg. po zabiegu powinien się pojawić, więc 3 tyg. nie odbiega jakoś szczególnie od normy :happy2:

juchu, dorotka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za szybkie i szczęśliwe rozpakowanie ;-)
 
Oooo ja niewychowana:szok::zawstydzona/y::sorry2: Witam nowe Aniolkowe Mamusie
[*] dla Waszych Aniolkow, po pierwszym # malpiszon przyszed w ok 31dc, po drugim jak normalny okres po 28 dniach...
 
reklama
Do góry