reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak dobrze interpretujecie od dwóch tygodni jestem szcześliwą żoną:) narazie tylko cywilny tak dla nas:) a czy gratulowac czy nie... to wam powiem za 10 lat:D:D:D:D:D:D obiecałam sobie ze nie bede narzekac na samopoczucie w ciązy i nawet mi sie udaje:) pozdrawiam:)
 
reklama
No dobra, teraz jestem nie na żarty przestraszona. Męża coś tam szczypalo czy swedzialo, w końcu poszedł do lekarza, zrobili mu wymaz spod napletka, trochę to wszystko trwało, wreszcie wczoraj miał wyniki. Leakarz mu powiedziała, ze wyszedł mu jakiś paciorkowiec i ze nie musi antybiotyku tylko jakiś spray czy coś, ale żebym koniecznie na najbliższej wizycie u gina pokazała jego wyniki, bo jemu to nie szkodzi ale mi może. A ja .mam najbliższą wizytę dopiero na początku października. Myślicie, ze ja mogę z tym czymś chodzić od paru tygodni i nic o tym nie wiedzieć??? Mialam grzybka po drodze i bralam w międzyczasie macmirror, juz nie mam żadnych objawów. Rany, boje się... Może powinnam pójść do lekarza wcześniej? Ostatnio wspolzylismy daaaawno temu, nie wiem, czy maz miał juz wtedy tego paciorków a, nic na to nie wskazywało..
 
34 :)

Mąż obiecał mi poprzegladac razem ze mną reszte ubranek dla Hanulki, zrobimy to w nd u tesciowej, bo tylko tam sa jeszcze jakies ciuszki, no i obiecal, ze jeszcze razem zrobimy dokladna liste, czego nam brakuje, co trzeba dokupic:-)

As, jakies wiesci od Nisiao?

Lena juz tak dlugo sie nie odzywa :-(
 
Ostatnia edycja:
Katherinne, zrob sobie badanie - GBS ( jesli sie nie myle), teraz Agnieszka to robila, ja bede za tydzien. Wymaz robi sie ponoc z pochwy i z odbytu. Paciorkowiec, z tego co mi gin powiedziala, grozny jest przy porodzie dla maluszka.
Ja, na Twoim miejscu, poszlabym wlasnie najpierw na wymaz i jesli wyszloby, ze paciorkowiec jest, to na pewno szybciej na wizyte bym sie umowila.
 
Nisiao będzie dobrze, innej opcji nie ma!

As jaka ona już duuuża!!! Opaska piękna, sama zastanawiałam się, czy nie zacząć działać na szydełku. Kiedyś coś tam dłubałam :p
 
magnolia bardzo się cieszę i jednak GRATULUJĘ :-) życzę wam szczęścia oraz zdrowia, cieszcie się sobą przez kolejne nie tylko 10 lat a nawet 50 ;-):-):-)

katherinne też myślę że najpierw trzeba zrobić wymaz tak czy inaczej, nie ma sensu brać leków w ciemno

loi jak ten czas zleciał, już 34 na liczniku ;-):-)
też myślę o Lenie...

matita gratuluję serduszka :-):-)
 
Juz dzwoniłam, mam się nie wydurniacntylko przyjść normalnie w terminie, wtedy zrobimy wymaz i jest duza szansa, ze jesli w ogóle coś bylo na rzeczy to ten cały macmiror przy okazji się rozprawił z bakteria. Podobno teraz niegroźne, groźne ewentualnie dopiero przy porodzie. Uspokoilam się trochę. Faktycznie pewnie nawet jesli nie wyniki do końca to ograniczyło populacje.

Maz ma jakieś przeziębienie lub coś grypopodobnego i oczywiście juz i on, i jego rodzice sieja panikę, żeby się do nich na czas choroby wyprowadził. A ja dostaje wysypki alergicznej na takie gadanie, juz jestem wściekła. Jak miał mi sprzedać swojego jesiennego wiejska to z pewnością juz to zdążył zrobić, poza tym jo kurcze, nie można z każdym byle katarem się przeprowadzać z domu, to szaleństwo!
 
katherinne u nas była podobna sytuacja, mężowi wyszedł z wymazu paciorkowiec z gr.b(ten niebezpieczny podczas porodu) i jeszcze dwa inne dziadostwa. Zaraz z wynikami poleciałam do gina, powiedział, że mąż ma mocno zaburzoną florę bakteryjną i ja niekoniecznie muszę to mieć. Test na paciorkowca zrobił od razu (50zł i po 5 min. jest wynik) i wyszło, że ja nie mam nic z tego co ma mąż. Najlepiej będzie jak zrobisz wymaz z pochwy i poczekasz na wyniki, a dopiero jak dostaniesz wyniki to rozpocząć leczenie.

Loi mnie Ci ten suwaczek, oj mknie.
 
reklama
Hej,
Matita super,że na wizycie ok. Wiedzialam,ze tak będzie. Teraz niczym się nie martw tylko ciesz się ciążą.

Magnolia gratuluje zamąż pójścia!! Wszystkiego dobrego Wam życze!

Magda jak humorek? Co słychać?

Kat Kochana zrób sobie gbs jak radzą dziewczyny. Koszt jakiś 25zl. Paciorkowiec jest groźny dla dziecka i wowczas przed porodem podaje się antybiotyk matce.

Loi ja nadal w dwupaku:)

bylam u lekarza i mam zapalenie gardła,ale oczywiscie leki same homeopatyczne. Ala pół nocy kaszlala wiec i z nią byłam,ale niema pogorszenia. Powinno byc tylko lepiej.
 
Do góry