reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pisałyście ostatnio o snach i mi się dziś w nocy śniło, że kazałam się m. zawieść do szpitala (w realu mam skurcze bolesne w nocy i mnie budzą co 1-2 godz. już 3 noc z rzędu), bo ja już mam dość, bo nie wiem co się dzieje. No i w szpitalu mnie zbadali zrobili ktg i okazało się, że mam skurcze podobne do porodowych ale za długie i wypisali mnie z powrotem do domu, kazali leżeć, żeby się unormowały i powiedzieli, że max 3 godziny mogę siedzieć, resztę czasu mam leżeć. Taki realistyczny ten sen był i zgrał się z dolegliwościami, aż mi się wydaje, że naprawdę w tym szpitalu byłam:-p.

eve super, że z maluszkiem ok :)

nisiao my mamy 3 wesela w przyszłym roku, jedno w lipcu i dwa w październiku, także się śmieję, że po porodzie ostro się biorę za ćwiczenia, żeby wrócić do fajnej figury. We wrześniu zeszłego roku ważyłam 54kg a teraz prawie 72kg...
 
reklama
Ja miałam dzisiaj taki koszmar, o jakichś potworach, że o 3 w nocy mąż miał pobudkę :) Jak już się dzisiaj podniosłam po tej "cudownej" nocy zauważyłam na białej koszulce biało-żółtawe plamki. Czy to może być siara?

Nisiao
ja przytyłam 3kg od początku, ale na mocno schudłam w I trym. Masz rację - większość to dziecko, krew, łożysko, płyn owodniowy etc :)
 
Magda jak najbardziej to może być siara:tak::happy2:
Oliwka w niedziele skończyła pół roczku :szok::nerd::-D sama nie wiem kiedy to przeleciało...
Ale jakoś humoru nie było do świętowania, bo w sobotę zmarł mąż mojej kuzynki. Osierocił dwoje dzieci... Jak zobaczylam wczoraj jego córkę to przez te dwa dni pół dziewczyny zniknęło... Niestety nie byłam na pogrzebie, bo mała jest na etapie mama,mama,mama.I nie miał mi kto przy niej zostać.... A wczoraj była paskudna pogoda i bałam się ją brać.
Podobno była masa ludzi... Jego córka powiedziała koleżance że tego nie przeżyję :no:
Ps. Loi chyba widziałam Cię na fb:-D Zobaczyłam zdjęcie dziewczyny i pierwsza myśl oooooo Loi:-D:cool2::-)
 
Magda
no to nie dużo masz na plusie :),ale faktycznie pamiętam jak wspominalaś,że spadałaś z WAGI.hmm te plamki na koszuli to pewnie ta siara.
Ja nic u siebie nie zauważylammoże to wcześnie jeszcze.W ciązy nie dość,że się nie wysypia dobrze to jeszcze jak sa te koszmary,sama zauważylam że czesto moje sny sa realne i takie stresujace....

Podobno te czeste pobutki w ncy maja nas przygotować do nowego trybu życia po ciąży,czyli czeste pobutki w nocy :)

A u mnie kolejne święto,20 tydzień :)

Joaro

to jak ja pomysle ile ja wazylamw zeszlym roku....teraz to dobija do 89kg a wczesniej wazylam 60.tez mamy w czerwcu jedno wesele.
Tak sie zastanawiam,czy w sumie am rade isc na to wesele,bo jakos sobie nie wyobrazam iść z takim maluszkiem ....a zostawić takie 4 miesięczne dziecko dziadkom...sama nie wiem.
 
Nisiao gratuluję 20! Ja kilka dni temu znalazłam dwie małe plamki, ale nie skojarzyłam, a dzisiaj to już tak po maksie. Wsadziłam do stanika wkładki laktacyjne na wszelki wypadek :p Wczoraj cały dzień chodziłam i marudziłam, że pachnę jak małe dziecko, jak taki noworodek, teraz już wiem od czego :)
 
Juchu, Ty masz 72 pod koniec ciąży, u mnie 72 to waga wyjściowa :baffled: Od początku ciąży na razie mi przybyły jakieś 3 kilogramy, chyba w I trymestrze nic nie schudłam. Wydaje mi się, że na razie prawidłowo przybieram na wadze?

Ja dziś mam kompletnie nieprzespaną noc. Mąż coś zjadł na mieście no i ewidentnie się dość porządnie zatruł. A jak już wylądował w toalecie to się tak okropnie zdenerwował, że może to grypa żołądkowa i co teraz, bo co jeśli ja się zaraziłam, i że mi zaszkodzi, że miałam duuuużo uspokajania. A jak już wreszcie zasnął, to ja jeszcze dobrze ponad godzinę nie mogłam spać, bo dziś zaczynam nową pracę i oczywiście miałam gonitwę myśli, za wielu rzeczy jeszcze nie wiem, za wiele jest nowych i się boję, że będzie kompletna klapa. Tym sposobem jestem kompletnie niewyspana, a przede mną ciężki dzień, teraz muszę popędzić na zakupy bo lodówka pusta, do apteki, psa wyspacerować, a potem zaczynam o 13:00 i kończę o 22:00, więc nie jestem zachwycona tym niewyspaniem... ;)
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 31 dzień cyklu, okresu brak, piersi bolą, ale test negatywny :-( Nie wiem co myśleć, bo to niby bardzo czuły test (25)...
 
reklama
Jak długie masz cykle? To jest podstawowe pytanie. Mi w pierwszej ciąży test wyszedł tydzień po terminie, w tej - kilka dni przed. Wszystko zależy od tego, kiedy miałaś owulację.
 
Do góry