reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Marzenko ja również jestem troszkę bardziej wybuchowa (troszkę czytaj stale ;-)) ale na moje szczęście mój mąz to rozumie i pyta się tylko czasami o co "rzucam dupą" i stara mi się przetłumaczyć czemu się niepotrzebnie denerwuje.. ja wtedy staje się spokojniejsza i zaraz przepraszam za moje niepotrzebne nerwy


niusia@ witaski

Alicja w prodiiżu? Co pieczesz?
 
tak sa piekne i M sie dzisiaj przekonał przegladał chyba wszystkie rasy i wybrał ten

wiecie odebrałam wyniki i jest napisane ze zawał serca mi nie grozi ech ale sie ciesze
 
jak ja kocham psiaki :-D:-D:-D:-D tak tesknie za swoim:-:)-:)-:)-:)-(
meczylam M zebys my kupili jakiegos psiaka
no ale przeciez mieszkamy w akademiku wiec to nie wypali:errr::crazy::-:)no::no::wściekła/y::hmm::hmm::realmad::realmad:
 
ufff dziewczynki ja na szczęscie nie palę i nie paliłam NIGDY ale za to mój mąż kopci jak lokomotywa.. a jak proszę by przestał to On ma wymówkę że brałam Go palącego... i po gadce :baffled:
 
wiecie co ja ma za duzo stresu ostatnio wystarczy ze rano pomysle o pracy to juz mi chce sie palic wrrrr ale daje sobie czas do nastepnej @ i rzucam juz wtedy na dobre bo nie bede moje fasolki truła :-)
 
moj M pali fajke na tydzien za to ja paczke na dzien:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
u nas jest tak
ja mu mowie nie pij tyle pifska a on to ty nie pal no sprawa zakonczona
chociaz ostatnio naciska zebym rzucila a ja rzuce jak bede miala zielone swiatelko:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry