reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Alicja sorki faktycznie wkeljałaś już co pieczesz... ale nie wiedziałam że w prodiżu można zapiekać :sorry2: człowiek uczy się całe życie..

niusi@ najlepiej podjąć ostateczną decyzję i skończyć z nałogiem ale na to trzeba byc gotowym psychicznie bo jak się nie jest a robi się dla kogoś lub dla otoczenia to nic z tego nie wyjdzie. Palić zaczyna się z głową i kończyć też trzeba rozsądnie i przemyślanie z dnia na dzień.. wiem bo mam rodziców palaczy i męza.. wystarczy mi dowodów swych racji.. PO PROSTU TRZEBA CHCIEĆ a jak się nie chce to nigdy nie wyjdzie
 
Hejka!!!!
A ja tylko na chwilę, zaraz zmykam do wyrka spać, bo jestem wiecznie śpiąca, a pozatym jest mi niedobrze, wydaje mi się, ze jestem głodna, a jak zaczynam jeść, to zaraz mi się nie chce i odstawiam....

Muszę się Wam pochwalić, mam lokatora na gapę...... Zamieszkała u nas pani świerszczowa, w końcu wiem gdzie siedzi, będę musiała powiedzieć meżusiowi, zeby ją eksmitował, bo strasznie hałasuje:-D
 
Edytko tylko sie cieszyc ze nie palisz !!! ja pale juz 15 lat !!! w ciazy tylko rzucałam... ale to swinstwo tak strasznie wciaga

Własnie poszłam i przeprosiłam M za moja złosc hihi a on mowi i daj buzi kompowi hehe ale to tylko w zartach powiedzial

selenko o ty własnie z Wrocławia Ja mam ciocie tam ale strasznie daleko ostatnio byłam tam jako mała dziewczynka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mika więc odpoczywaj jak tylko masz ochotę !! Dobrej i spokojnej nocki życzę Ci.

Alicja więc się przekonamy spagethi z prodiża??:-D

Marzenko ufff nie musiałaś całować z języczkiem (tego kompa ;-))
 
Do góry