reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

carrii bardo mi przykro zagladaj do nas czesto :(((
wiem ze jest Ci ciezko mi tez bardzo bylo i czasami jest nadala ale M tez nie pozwala mi sie smucic

musze spadac bo krzyczy ze mielsimy ogladac filma a nie ja na forum siedze :)))))
 
reklama
Carri wszystkie wiemy przez co przechodzisz.. niestety każda z nas jest tu po "przejściach" Wolałabym abyśmy się poznały w innych bardziej radosnych okolicznościach.. lecz los.. Bóg chciał inaczej. Lecz Bóg daje nam taki krzyż jaki jesteśmy w stanie unieść.. Więc wierz w to że Bóg wiedział co robi. Każda strata jest ogromna. Lecz musimy poddać się woli boskiej i wierzyć że tak jest lepiej, choć czasami ciężko przez łzy dojrzeć "to" dobro co kryje się w tym mrocznym wydarzeniu. Pisz do nas. Otwórz się na ludzi. Ciesz się Waszym weselem i ślubem. Miej żałobę w sercu ale pomyśl też że Aniołek z nieba patrzy na mamusie i tatusia i nie chciałby abyście smucili się po Jego stracie. Zwłascza w tak szczególnym dla Was dniu. Powoli oswoisz się z myślą jaką jest strata dziecka. Nie.. to nie przestanie boleć.. mnie boli do dziś.. choć od pierwszej straty mijaja własnie 5 miesięcy.. lecz cóż możemy zrobić? Dalej żyć.. by móc na powrót zostać rodzicami.. czego Ci z głebi serca życzę. Tobie i twojemu wspaniałemu narzeczonemu. Głowa do góry..

Mika - nie gniewaj się na męża, czasem bywają nieznośni ale nie zawsze zdają sobie z tego sprawę że nas ranią.. tacy już są. A psiak najwspanialyszm przyjacielem człowieka..

Marzenko mąż tylko dał Ci pracy na 4h??? Ależ Cię oszczędza :-D
anetusia reaktywacja :-D niezłe :-D
 
My z mężem byliśmy dzisiaj u dentysty na przeglądzie.. i okazało się jak zwykle że mam znów do roboty ząbki :wściekła/y::angry: wrrr tak o nie dbam a mam tak słabe zęby.. ładne bo ładne ( i nie jestem skromna hahah) ale bardzo delikatne. A mąż miał wybielać zęby z papierosów i kawy i wogóle żeby miał w cyc .. ale jak się dowiedział że trzeba przynajmniej dwa tygodnie nie PALIĆ .. bo nici z efektu a ten efekt kosztuje bagatela tysiąc złoty to zrezygnował i postawił na czyszczenie z osadu i kamienia. A miał też pisakować ale maszyna piaskująca dopiero ma być (bo stara już kaput a nowa miała być ale nie było:baffled:)

Więc ja mam dwa ząbki malutkie dziurki do zrobienia. Zrobiłam już jedną (bez znieczulenia :-D:cool2::cool2:) i jeszcze tylko jedna (nie chciało mi się dwóch naraz bo męża wytrzymała prawie 2 h więc mi się już nie chciało tyle siedzieć:sorry2:

Tyle nowości u nas..:-D
 
Marzenko aaaaaaaa to po pracy znów praca:szok::-D to dlatego dał Ci taką podpuchę byś się nie przepracowała i mogła mieć siły na małe "tege tege" :-)
Witaj :-)

Dzisiaj straszne puuuuuuustki
 
:-Dmarzenko żartowałam z tym biczem chciałam się podroczyć i podsycić rozmowę i mi się udało

zmykaj do łóżka jak nie ma.. dziecka i poprzytulajcie się..
 
Witam dziewczynki nie mam czasu przeczytac zaleglości wpadłam tylko sie przywitac i życzyc spokojnej nocy
ja własnie wróciłam z pracy a jutro ide na 8 bo ma jakies głupie zebranie
 
hehe tak cos czułam ze to podpucha Zaraz zmykam tylko piwko dopije bo takie pragnienie mama dzisiaj mam tylko nadzieje ze to nie od cukrzycy jutro wyniki wiec sie dowiem Pa pa do juterka
 
reklama
Hej niusi@ kochana.. jak w pracy?? Wymęczyli?

Marzenko tylko ciiiii nikomu nic nie mów ;-):-D Więc nie pozsotaje mi nic innego jak życzyć Ci UPOJNEJ NOCY z mężem :-D

Buziale

Ja też zmykam do męża...

Słodkich koszmarków od Edytki i Wiesia :-D
 
Do góry