reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola71- uda się i wszystko będzie dobrze. Ja zaszłam w ciążę niespełna 9 tyg. po poronieniu (za pierwszym razem), mimo, że lekarze kategorycznie kazali odczekać pół roku. Dziś jestem mamą i narazie niewiele więcej popiszę, bo właśnie wstało moje prawie 5-miesięczne Szczęście. Czekałam na nią też 6 lat. Ściskam Cie mocno, będę trzymała kciuki!!!

No dobra- Maryśka edukuje się na macie, więc jeszcze dopiszę, bo doczytałam o tym monitorku tętna płodu. Ja też chciałam wówczas mieć coś takiego, a najlpiej w ogóle usg, ale z perspektywy czasu nie uważam tego za dobry pomysł. Moje Dziecko było jakoś tam dziwnie ułożone i w ostatnich tygodniach nawet na patologii położne kikakrotnie robiły alarm, bo nie było jej słychać. Przykładały głowice KTG po całym brzuszku, a tu nic. Wszyscy tam prawie zamierali, a ja dostawałam prawie zawału i to za każdym razem, nawet jak już wiedziałam że tak się dzieje. Nie wiem więc, czy gdyby tak jeszcze zdarzało mi się w domu, to dałabym radę i czy nie skończyłoby się dodatkowo na kardiologii dużo wcześniej???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola71- uda się i wszystko będzie dobrze. Ja zaszłam w ciążę niespełna 9 tyg. po poronieniu, mimo, że lekarze kategorycznie kazali odczekać pół roku. Dziś jestem mamą i narazie niewiele więcej popiszę, bo właśnie wtało moje prawie 5-miesięczne Szczęście. Czekałam na nią też 6 lat. Ściskam Cie mocno, będę trzymała kciuki!!!

Dzieki za to co napisałaś to daje mi wiarę,ze się uda i to w tym cyklu:tak:
 
Witam!!!!!!!!!!1111

IKA .........KORALA mi Też lekarze mówili odczekać 3m............a ja zaczęłam już staranka,,,,,,,,,,,:-):-):-) czyli po 1@. ...............ale fajnie ,że nie jestem sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KORALA trzymam kciuki,,,,,,,,,,,,,,,,Ika gratuluję maluszka!!!!!!;-);-);-);-):happy2::happy2::happy2::happy2: KORALA CIESZĘ SIE ŻE RAZEM PRÓBUJEMY<<<<<<<<napewno nam się uda!!!!

carii strasznie mi przykro,że tak Cierpisz,,,,,,,,,wiem co czujesz,,,,,,też nie chciałam z nikim rozmawiać,tylko gapić się w jeden punkt i ryczeć,ale uwierz to przejdzie,,,,,,i będziesz jeszcze szczęśliwą mamusią........

Miglak Gratuluję Awansu!!!!!!!!

Słodziutka Witam,,,serdecznie,,,,,,,strasznie lubię Cię podczytywać,twoje wypowiedzi są bardzo budujące,Ty wiesz jak zawsze karzdemy pomuc,,,i wiesz co chce usłyszeć,,,,,,,,,,,,,,,,,:-):-):-):-)dzięki Ci wielkie za to.bywaj tu jak najcześciej,,,,,a może ty się z powołaniem minełaś,,,,może powinnaś zostać jakąśpanią psycholog zostać:-):-):-):-) buziaki.........


Selenko.......widzę,że podoba Ci sie imię JULKA!!!!!!!mi też.mój brat będzie miał córeczke,już mu powiedziałam ,że JULKA jest zarezerwowana dla mnie,,,,,,,,,,ha ha ,,,,, może bedziemy miały córeczki imienniczki ha ha..........

Syluś, meggy, Gabby , Anetusia , Niusi@ , Aga, Aga irl...pozdrawiam serdecznie
Alla........... alicja--------witam

MAM nadzieję ,że dzisiaj dzionek rozpoczą się wszystkim optymistycznie,,,,tak jak mi ha ha
Mam dzisiaj wolne,,,nie poszłama do pracyyyyyyy,,,,ale ze mnie leń.....ale musze się wziaść trochę za meża,bo za tydz,,,,ucieka mi na hel na windsurfing,,,,,,,,,,,,,i nici z przytulanek,,,,,,,może zdąże przed wyjazdem coś zmalować,,ha ha:-):-):-):-):-)
Anetusia,gdzie nam wczoraj znikłaś..........?????fajnego masz bombla:-):-):-)



miruś jak tu się słonko dzisiaj czujesz??????:sorry2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
witajcie!!

ja dzis nareszcie odespałam srodowe maratony...dzwoniłam do laboratorium o wynik wczorajszego progesteronu i jest niezle...36,18....dzis znowu do poznaia, tym razem na politechnike maz a ja na zakupki....wierzyc mi sie nie chce ale spodnie sa mi juz ciasnawe!!!!
 
Witajcie dziewczynki:-)

Mireczko fajnie że wszystko jest oki, oczywiście czekamy na relację po dzisiejszej wizycie.

Nowe koleżanki witam wiem że nie jest łatwo ale uwierzcie że z czasem zaczynamy pewniej patrzeć w przyszłość acz kolwiek nie bez strachu.

Zauważyłam że od kilku dni przejawia się temat monitorka, nie wiem czy to jest dobry pomysł, przedewszystkim prawda jest taka że posiadanie takiego monitorka może przysporzyć dodatkowych stresów a to w ciąży nie jest wskazane. Poamiętam jak byłam w ciąży z Kacperkiem to pewnego razy lekarz też nie mógł znależć serducha choć ja czułam jak się wierci, pamiętam jak dziś wtedy strasznie się zdenerwowałam. A Kacper był w fazie fikołków i serce było w innym miejscy niż zwykle.

Ale teraz najważniejsze jutro wybieram się na wycieczke w szczególne miejsce do Lichenia, jest szczególne jak dla mnie pamiętam że jak pierwszy raz tam byłam do dopiero zalane były fundamenty, pożniej byłam jeszcze kilka razy, ostatni raz byłam z moim przyszłym mężem i jak się pożniej okazało mieliśmy ze sobą pasażera na gapę;-):cool2::-D.
Jade tam z nadzieją ze tym razem też tak bedzie i jadę się pomodlić za pomyślność i szczęśliwe powiększenie rodziny.
Zabieram ze sobą małego dla niego to pierwsza taka wycieczka.

Mam nadzieję że dam radę nadrobić zaległości po powrocie.

Pozdrawiam :-):cool2::cool2::cool2:
 
Witam Mordoklejka....... wiem ,że wolałabyś pochodzić jeszcze w swoim rozmiarze,,,,,,,,,,,,,ale ta ciasnota dobrze świadczy ,że okruszek rośnie,,,,,,,,ja bym mogła nabrac nawet 30 kg by tylko mieć okruszka,,,,,,,,,,Cieszę się z Twojego szcześcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
 
Witam Was Wszystkie!!!
Mireczko co u Ciebie???Modle sie za Was......

Wczoraj M zabrał mnie do Jastrzebiej Gory, stalismy przy karuzelach a ja nie moglam oderwac wzroku od rozesmianych minek szkrabow...Dzis znowu czuje ogromna pustke po fasolce, patrze na miejsce, w ktorym mialo stac łozeczko, a tam pusto...Dopadaja mnie mysli, ze byc moze nigdy nam sie nie uda....Wyc mi sie chce....
Przepraszam, ze tak smuce od rana, ale dzisiaj mi strasznie zle....
 
reklama
Do góry