reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Z innej beczki: czy spotkałyście się kiedyś z takim problemem, jak swędzenie piersi? Szczególnie okolic sutków.. Zastanawiam się, czy jest coś, czym się mogę wysmarować, żeby przeszło, bo zaraz oszaleję...
 
reklama
Cześć dziewczyny:) Wczoraj wieczorem zostałam ciocią,siostra była bardzo dzielna,poród miała koszmarny,bo kleszczowy,ale wszystko skończyło sie dobrze. Nie powiem, serce mi pękało jak słyszałam jej cierpienie...O matko odchorowałam to nerwowo,dzisiaj tez pewnie będę jeszcze wymięta i pół dnia prześpie.Juniorek jest przesłodki:)
Pleni &&&&&&&&&&&&&&&&
 
katherine , może posmaruj sobie jakimś delikatnym kremem ...i nie zakładaj stanika żeby cie nie drażnił
Emka , gratuluje Ciotka !

obejrzałam wczoraj ten program Bosackiej , taki powiem lajtowy , niewiele informacji . My tu na forum chyba bardziej w temacie ciąż obeznane :)
 
tulipany.jpg WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ KOBITKI!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ- WY NAJLEPIEJ WIECIE JAKICH!!!!

pleni: dziś mi się nie śniłaś;-) czekam na wieści...
 
witajcie.

loi kochana tylko spokoj moze cie uratowac...to bardzo wczesna ciaza,u kazdej kobiety wielkosci moga sie roznic,wszystko zalezy od wielu czynnikow kiedy mialas owu,kiedy doszlo do zaplodnienia itd...mysle,ze usg w sobote ic ci nie da...za krotki czas,mozesz sie tylko bardziej zestresowac.kłaczku bardzo mocno cie przytulam...lilus87 nio to do dzieła:-).katherine:-) a to ci niespodzianka.musi byc dobrze tym razem.bedzie.nie martw sie.plenitude rece opadaja na nasza sluzbe zdrowia...przeciez ty nie czekasz za wynikami moczu tak???? jaja sobie normalnie z ludzi robia...igusiad wyrazy wspołczucia...mamusia synka z kad jestes???? emka ogromne gratki dla siostry,ale ma prezencik:-).

kochane pomozcie,bo normalnie nie wyrabiam juz... mała zasypia okolo 20-21,wczesniej oczywiscie płacz,a jak juz zasnie to budzi mi sie co 2h na...JEDZENIE... i zeby jeszcze jadla jakies duze ilosci,a ona zje sobie z 50,60 i wsio...czasem zje wszystko co ma w butli,ale to zdarza sie tylko raz na tyle karmien...obudzi sie o 6 i juz spac nie chce...porazka...jestem nie przytomna i to juz trwa chyba z tydzien...nie wiem co mam robic,wykoncze sie tym jej wybudzaniem sie...wogole nie potrafi spac ciagiem,jakos tak spokojnie bez budzenia sie...w domu mamy temp 23st wiec nie jest ani za cieplo ani za zimno,zreszta jej czasem jest zimno wiec ja cieplej ubiore,w nocy jej nie przykrywam,bo sie odkopuje,wypluwa smoka za chwile znowu go chce no porazka po całosci...kiedys jak usnela to budzila sie 2 razy i spala ładnie,a teraz im strasza tym gorzej...ida jej dwa zeby,ale czy to moze miec z tym zwiazek???? padam na ryjek......



CHCIAŁA BYM ZYCZYC WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KAZDEJ Z WAS Z OKAZJI DNIA KOBIET,ABY WSZYSTKIE MARZENIA SIE SPEŁNIŁY ZARÓWNO TE MAŁE JAK I TE DUZE.
 
kłaczek tulam cie mocno ......eh
pleni bidulo wykoncza cie psychicznie i po co wogóle gadali o tym fishu skoro czekasz bite 2 tygonie tak jak sie czeka na 1 z dwóch wyników amino .... masakra, trzymam kciuki za dobry wynik &&
emka gratulacje :D
u mnie po odstawieniu sab simplexu z małą jest w miare ok ale w godzinach popołudniowych widac ze nie całkiem jej przeszło, toteż zamówiłam next opakowanie i czekam
dzis moja królewna dostała pierwszy kwiatek na dzien kobiet :D hehe a tak wogóle to spełnienia marzeń i wszystkiego naj z okazji naszego świeta dla nas wszystkich i dla naszych malych ksiezniczek
 
katherinne mnie swędziały piersi na początku każdej ciąży, w poprzedniej do tego stopnia, że do 9 tygodnia chodziłam bez biustonosza :zawstydzona/y: dlatego swędzi, że jak przyjrzysz się sutkom, to tam na wylocie kanalików robi się taki "klej", jak serek to wygląda. Przynajmniej u mnie zawsze to jest powodem, w pierwszej ciąży od 6 miesiąca mnie regularnie zalewało w nocy mlekiem(chyba to"siara"), a ten klej na sutkach też pojawił się zaraz na początku. Zresztą jeśli to ciąża to za moment piersi zaczną ci rosnąć, i to też może powodować swędzenie.
W poprzedniej ciąży lekarz widział ciążę w 4tc ale mówił, że bardzo rzadko widać tak wczas. To było jakieś 2-3 tygodnie po owulacji, bo mi się wtedy cykl poprzestawiał i ciąża była totalną niespodzianką.

karola1388 jeśli to zęby to nic nie pomoże, a jesteś pewna, że ona jest głodna w nocy a, że nie chce jej się pić? 23 stopnie to dużo, powinno być 20. A jak dziecko chore to 16. Spróbuj co drugi raz jak Ci wstaje dać jej picie(herbatkę, wodę), bo jak tak mało pije mleka, to albo nie jest głodna tylko jej chce się pić, albo to przez zęby.


Ja idę w końcu zrobić i zjeść sobie śniadanie, muszę dom z grubsza ogarnąć, bo jutro rano jadę na zlot do Torunia, matek styczniówek 2011r :) Wrócę w niedzielę popołudniu, więc trochę ogarnę, żebym miała potem jak do domu wejść :-D


Dziewczyny wszystkiego naj naj naj z okazji naszego święta:-D
 
reklama
Pleni a nie mówiłam :-) kochana gratuluje i ciesz się tym małym szczęściem które nosisz pod serduszkiem, dosyć już stresu i nerwów.
ja jak patrze na Adasia do tej pory nie mogę uwierzyć ze miało być tak le a jest piękny i zdrowy i co najważniejsze ze jest ,
 
Do góry