reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Plenitude kamień z serca :-) gratuluję i życzę nudnej ciąży od teraz do samego porodu, już żadnych niespodzianek :-)

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet moje drogie Panie :-):-)

ja dziś rano odnotowałam ładny wzrost temperatury, mam nadzieję że to była owulka mimo tego że śluzu jakoś było mało, zobaczymy co będzie dalej...
 
Plenitude- wiedziałam ,że będzie dobrze :D no mam takiego banana ,że szok ja też wznoszę toast jako nie zaciążona będę opijać Twoją córcię winkiem razem z M super super super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
super wieści dziś ,a ja Wam życzę wszystkiego naj z okazji dnia kobiet :) :) :)
 
Pleni bardzo bardzo bardzo się cieszę!!!! Uśmiech od ucha do ucha gdy to piszę :-) Kamień z serca! Widzisz, lekarze nic nie wiedzą i ten pappa też tylko niepotrzebny zamęt wprowadza, ale dobrze że zrobiłaś amnio teraz do końca będziesz już spokojna. Życzę Ci wszystkiego dobrego, bardzo nudnej ciąży i błyskawicznego porodu :-D

Wszystkiego dobrego w dniu naszego święta KOBIETKI!
 
jestem jeszcze w szoku i telepią mi się grabki, oczywiście lekarz nalega na wyjazd do Warszawy do dr Dangel na echo serca, we wtorek mam być, pomierzy wszystko dokładnie i zobaczy serduszko dokładnie, oczywiście mogą być wady genetyczne na poziomie komórek a nie chromosomów i jeszcze wiele przed nami, że do narodzin nie będzie wiadomo, czyli paplał to co zwykle, ale jak zapytał czy to dobry prezent na dzień kobiet odpowiedziałam, że zdecydowanie tak..

izka nie wiem czemu przeniosłaś się na sierpniówki, mam tylko nadzieję że nie przeze mnie ;-)

emeczko moje mega gratulacje ciociu :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry