reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

katherinne nie przejmuj się tym, że wzięłaś jakieś leki czy zafarbowałaś włosy nie wiedząc że jesteś w ciąży, mój lekarz też twierdzi, że na tak wczesnym etapie to nie ma żadnego wpływu, zresztą jeśli chodzi o farbowanie włosów zdania są podzielone, mój lekarz nie uważa tego za szkodliwe, osobiście znam wiele kobiet które regularnie robiły to w ciąży i mają zdrowiusieńkie dzieci :tak: A jeśli chodzi o leki to ja regularnie biorę sterydy wziewne na astmę i do nosa, lekarz zabronił odstawiać bo działają one miejscowo a skutki ich odstawienia mogłoby być niebezpieczne dla dzieciątka. Trzymam kciukasy!
 
reklama
katherinne ja cala pierwsza ciąże farbowałam odrosty co 1-1,5 miesiaca a ciaza bez problemow i plamien z duzym rzyganiem ( ale to akurat dobry znak) :-)
 
Nie chcę Cię straszyć ale muszę to napisać.. ja miałam tak 2 razy, straciłam ciążę biochemiczną, w 5 tyg nie było pęcherzyka tylko plamienie i bardzo niska beta.. a zaczęłam krwawić dopiero po 40 dniu cyklu.
Mam nadzieję, że u Ciebie to nie to.
 
Wziewne też biorę. Nie można tych do nosa. Ale w sumie nie szkodzi. Skoro wpadłam na trop tak wybitnie młodej ciąży to przynajmniej wiem, żeby niie używać :) Jejku, ja nawet mogę rzygać, byle tym razem było dobrze. Na razie choć rano płakałam, mam kupę optymizmu. Tylko jakoś spać trzeba pójść.. No taka niespodzianka!
 
Neil, lekarka nie powiedziała na sto procent, nie chciała być definitywna, ale dała mi odczuć, że tak. Pokazywała miejsce, które jej zdaniem być może jest pęcherzykiem, ale za wcześnie, żeby stwierdzić. Więc ja przyjmuję wariant optymistyczny. Najwyżej się znowu sparzę.
 
Skoro coś tam zobaczyła to super, u mnie nie było nic. Beta dużo Ci wyjaśni. Dobrze że myślisz pozytywnie, jest szansa i tego się trzymamy :tak:
 
Bardziej chciala zobaczyc, niz zobaczyla i bala sie to nazwac, choc dawala nadzieje, mowiac, ze czuje, ze z tego ciaza bedzie. A ja tez mam wrazenie, ze cos widzialam. Wiem juz w koncu, czego szukac.
 
Hmm, hmm. Dzisiaj test negatywny, z porannego moczu. Pojde na te bete, zobaczymy. Kompletnie nie moglam spac. Nie moge tez sie doczekac wiesci od Pleni.
 
reklama
czesc

U nas pada snieg :baffled: ja chce wiosne!!!!!!!!!!!juz było tak pięknie a tu zonk :no:

Katherinne ja wiem jedno plamienie/krwawienie w ciaży niestety nie wróży nic dobrego :-( trzymam za Ciebie kciuki!



A wogole to dziewczeta wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :happy:
 
Do góry