reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dzierwczyny
w zyciu nie nadrobie zaległosci, nie wchodzilam prze jakis czas bo maialm troche problemów i brak czasu.

Jestem po badaniach i wizycie mam robnieta cala immunoloigie nie wytwarzam przeciwcila blakujących ALLO MLR- wynik 0 oraz przeciwciała jadrowe wynik 1:320 mam skierowanie do Łodzi na szczepionki bo wmałopolsce nikt mi tego nie zrobi

Eneja - kochana ojej przykro mi dopieros ie doczytalam ;( ale pobieznie tylko i widze ze ty masz cos z immuologia i bylas w Łodzi - tylko nie doczytalam sie gdzie ? mozn jakis namiar do ciebie poczte czy cos?
 
cześć,
Dzisiaj u mnie TEN dzień-termin porodu Aniołka. Jakoś mi cieżko i smutno na serduchu zwłaszcza, że ani ja ani M nie możemy iść na cmentarz się pomoglić. Pozatym śniło mi się, że poszłam na wizyte serduszkową, a mój gin do mnie mówił śmiejąc mi sie w twarz, że znowu dziecko umarło i po co ja tu wogóle przyszłam. Koszmar. A jeszcze nie miałam się do kogo przytulić i tak mi cieżko.
Rozejmu niema jak narazie z mamą bo mnie denerwuje tworzenie sztucznych problemów i robienie wszystkiego za złość. Prosiłam, żeby Ale wzieli troche na spacer to powiedziała mama, żebym sama sobie poszła a oni pojechali na zakupy:/ Dobrze wiedzą, że powinnam leżeć a nie chodzić na spacery ale ja ich mam w d... i pójde chociaż na chwilę.
 
kłaczek dzidzia ma jeszcze czas.Ogromniaste kciuki,żeby wszystko było dobrze!!!!!opis Karola jak zwykle "bezcenny":-)Ja słyszałam "Rajmundzik";-)
plenitude może dzidziuś dał ci wyraźniejszy znak,skoro chwilę wcześniej napisałaś,ze to jelita...;-):-)Dziecina sobie pomyślała "ja ci dam jelita,ja ci dam jelita..." i fru z pięty:-)
czarna mnie już od dłuższego czasu podoba się Ksawery,wiec dla mnie wybór jest prosty;-)Kiedyś mi się bardzo podobał Miłosz,ale niestety w moim otoczeniu jest ich już na pęczki...
Katherine dwa dni temu oglądałam taki program gdzie facet urodził dziecko (no dobra-facet był kiedyś kobietą bo to transwestyta ;)) ale mniejsza o szczegóły.Tak im się spodobało posiadanie dziecka,ze postanowili postarać się o drugie i wiesz co?-on też się tak samo nakręcał jak i my:-)
anulka no to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
martussia no popatrz jak to szybko zleciało.Spokojnego porodu życzę!!!
pleni zawsze można ponumerować:-)
enya co ty piszesz dziewczyno?Jakie "nie zasłużyłam"?????Rozumiem,że ciężko przeżyć (i zrozumieć) tyle strat,ale nie powinnas nigdy tak myśleć.Z tego co piszesz masz cudowną,mądrą córcię (wielu kobietom nie jest dane nawet jedno dziecko).wiem,ze teraz pragniesz mieć drugie,ale chcę ci tylko dać delikatnie do zrozumienia,że jednak "zasłużyłaś"!!!!! na łaski "góry".Mam nadzieję,ze ten osławiony profesor wreszcie znajdzie przyczynę i pomoże donosić ci zdrową dzidzię.
magda jasne,ze trzymamy&&&&&&&&&&&&&&&
agnieszkaala przykro mi,że mama zamiast stać za tobą murem i pomagać jak może dokłada ci tylko nerwów.Widocznie sama nie miała żadnych problemów w ciąży i może stąd ten brak zrozumienia...Jednak takie "na złość babci odmrożę sobie uszy" nie jest dobrym wyjściem,dbaj o siebie i kruszynkę.Mam nadzieję,że mama się wkrótce "opamięta"
 
Hej kochane. Nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze bo ostatnio mało sie udzielałam tutaj. Czytam was na bieżąco ale bardziej się skupiłam na wątkach staraczek. W poniedziałek zakończyła mi się kolejna ciąża. Mam do was prośbę, bo wiele z Was ma duże doswiadczenie w sprawie badań. Od czego powinnam zacząć szukania przyczyny tak wczesnych poronien. Zrobiłam do tej pory :
-progesteron (22dc), -tsh, -morfologię -mocz, -cukier, -cholesterol (podwyższony),- kreatynine, -AST, -toxoplazmoze, -cytomegalię, -WR. Co moge teraz w pierwszej kolejności zrobić ( żeby nie zbankrutować od razu).

Loi- trzymam kciuki za Ciebie cały czas.
Agnieszka- oby plamienia się już nie powtarzały.
As- ten świat jest okrutny. Bardzo mi przykro z powodu tak strasznej tragedii
[*].
Magda88- oby Ci sie kochana w końcu udało. Trzymam kciuki za fasolinkę.
Pleni- życzę Ci żeby ta upragniona dzidzia okazała się zdrowa. Wierzę w to z całych sił kochana.
Kłaczku- za przyrost bety &&&&&&&&&&&&


Za wszystkie pozostałe dziewczynki trzymam kciuki aby spełniły sie ich marzenia.
Pozdrawiam
 
Magda, kciuki zaciśnięte, nasze forumowe nie zdradzają:-D &&&&&&&&&

Agnieszkaala,
przykro, że Mama się tak zachowuje.. troszkę rozumiem, co przeżywasz, bo z moją nie mam łatwo, tylko dla dobra Tymona akurat zdrobi wszystko, weźmie go, bo nie będzie z taką matką jak ja mlody siedział, ale mnie zdąży wypomnieć.. ehhh

p.s. jak piszę z komórki, to mi się sygnaturka nie pojawia :/
 
Emalia strasznie mi przykro... Nie mogę pogodzić się z tym, że tak wiele par, które pragną dziecka mają problem. Może powinnaś zrobić prolaktynę z obciążeniem? U mnie właśnie dopiero po obciążeniu okazało się, że jest problem. I TSH głębiej (FT), tez dostałam skierowanie na pogłębienie.
 
Emalia, baaardzo mi przykro...
[*]
dziękuję :-)
a z badań na Twoim miejscu zrobiłabym na początek p/ciała antykardiolipinowe, u nas za obydwie klasy (Igg, Igm) to ok 70zł
 
reklama
Do góry