reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Neli, agnieszkaala ja już nie będę kombinować i jeździć po innych lekarzach. Zresztą mnie zależy tylko na skuteczności, a koszty czy wygląd przychodni nie mają już wpływu na moją decyzję. Zresztą mój mąż chyba by sie mnie pozbył jakbym mu teraz powiedziała że chcę zmienić lekarza po takich kosztach. O Malinowskim słyszałam raczej dobre opinie jeśli chodzi o skuteczność, o dr Jerzak trochę jednak mniej. A wierzcie mi że dużo na ten temat czytałam :) Po pół roku będę mogła w sumie coś więcej powiedzieć na temat leczenia. Jeśli mi pomoże to oczywiście on będzie najlepszy :-) Hehe A ja będę służyła radą innym w takiej sytuacji. Marzenia póki co...
Aniunnia ja też bym chciała Clexane, w sumie jestem w stanie ją załatwić (tak myślę) ale wiesz, jeśli lekarz który pomógł tylu parom twierdzi że nie jest mi to potrzebne to kogo mam słuchać??? Siebie czy lekarza??? Sama nie wiem...Może jemu chodziło o to że przed wynikami badań to bez sensu?? Zobaczymy co powie na kolejnej wizycie.
 
reklama
enya wiadomo, że jak już zaczęłaś u Malinowskiego i tyle kasy wydaliście to teraz nie będziesz szukać gdzie indziej, no i wygląd przychodni też nie jest ważny, ale to po prostu dziwne, że przy takich pieniądzach jakie ludzie tam zostawiają nie ma jakiejś porządnej kliniki. Ciekawe co wam wyjdzie w tych badaniach.. ja tak jak Aniunnia upierałabym się jednak przy clexane i acardzie, możesz jeszcze zasięgnąć porady hematologa w tej sprawie, jeśli on uzna to za konieczne to być może profesor też się z tym zgodzi. Mając potwierdzoną trombofilię bałabym się bez tych leków.. A kiedy będziecie mieć wyniki? Dopiero przy kolejnej wizycie?
Dobranoc dziewczynki :happy:
 
enya wiadomo, że jak już zaczęłaś u Malinowskiego i tyle kasy wydaliście to teraz nie będziesz szukać gdzie indziej, no i wygląd przychodni też nie jest ważny, ale to po prostu dziwne, że przy takich pieniądzach jakie ludzie tam zostawiają nie ma jakiejś porządnej kliniki. Ciekawe co wam wyjdzie w tych badaniach.. ja tak jak Aniunnia upierałabym się jednak przy clexane i acardzie, możesz jeszcze zasięgnąć porady hematologa w tej sprawie, jeśli on uzna to za konieczne to być może profesor też się z tym zgodzi. Mając potwierdzoną trombofilię bałabym się bez tych leków.. A kiedy będziecie mieć wyniki? Dopiero przy kolejnej wizycie?
Dobranoc dziewczynki :happy:

Wiesz dr J i M stosują zupełnie inne metody leczenia, On szczepi limfocytami partnera czyli bardziej naturalnie, Ona stosuje dużo leków. Każdy sposób jest dobry, byle skuteczny:-) Zależy w co się wierzy. Jeśli to nie pomoże (tfu tfu)będę miała chociaż wyniki badań (za 4 tyg) i zrobioną histeroskopię,a z tym mogę dalej szukać pomocy.
 
enya: trzymam kciuki za badania. To co piszesz, to już wyższa szkoła jazdy... :confused: Mam nadzieję, że Tobie da odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

pleni: jutro środa, więc czekamy na wieści. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja jutro śmigam na posiew.mam nadzieję, że nieproszeni goście zostali skutecznie wyproszeni... ;-)
 
enya witaj.ciesze sie,ze maz przychamował troche na wizycie.co do gamety..ahhh ja mam zle wspomnienia.pojechalismy tam na prenatalne 2 razy:wściekła/y:.nie dosc,ze 1 raz bylam w 11tc i 5 dniu i musielismy placic za usg,bo prenatalne robi sie od 12tc to wogole bardzo sluzbowo nas potraktowano...lekarz typowy mruk,malo mowil,a jak juz opowiadał o dziecku to formułkami z ksiazek lekarskich...generalnie wiecej sie juz tam nie wybiore...pytasz,ze jesli on ci nie pomoze to kto...w lodzi w czmp w poradni genetycznej przyjmuje super lekarz genetyk,ginekolog Lech Dudarewicz.duzo osob go chwali i ja sie tez podpisuje.konkretny,nie patrzy na zegarek jak z toba rozmawia,pozartuje odpowie na kazde pytanie,a jak widzi,ze nie rozumiesz o czym mowi to odrazu tlumaczy.w szpitalu przyjmuje na nfz.ma swoj gabinet w łodzi,swoja strone takze i tam jest cennik uslug.on zalecil mi branie acardu i clexane.gdyby nie on nie byloby Ali,bo nie wiedzialam o tych lekach,a moj gin za mlody i tez by na to nie wpadl.dopiero jak podparlam sie wlasnie Dudarewiczem zaczaal mi wypisywac recepty.pod koniec ciazy pisalam smsa do niego kiedy odstawic clexane,bo moj gin chcial w 36tc,ale ja sie balam i kazal mi sie skonsultowac z dudarewiczem,a ten odpisal,ze mozna brac do konca,gdyz nagle odstawienie moze byc niekorzystne,tylko trzeba monitorowac pacjentke najlepiej w szpitalu,sprawdzac przeplywy itd.konkretna odpowiedz.pozatym ktory gin odp by na smsa???? probowalam sie dodzwonic,ale wlaczala sie poczta,bo mial urlop wiec napisalam,a jak odczytal to o 23ej mi odpisal...mam nadzieje,ze badania rozjasnia wam sytuacje i,ze maz sie ogarnie ze swoim temperamentem:tak:.asta ja znowu odwrotnie.w ciazy zero slodkiego-slone i kwasne ojjj taaak.dobrze,ze masz sile aby nie jesc slodyczy widac sa efekty.co do takich momentow jak piszesz ja tez mialam obawy jak sobie poradzimy itd,ale zaraz mi przechodzilo wkoncu oboje chcielismy dziecka.bedzie dobrze.czarna Jonasza da sie zdrobnic-Jonek:-D.igusiad to sie maz Rafała nie doczeka:-D.aniunia u mnie rowniez nie bylo wskazan do clexane i acard a jednak profilaktycznie dostalam.i dobrze,bo wiem,ze gdyby nie te leki nie byloby Ali...w tym roq za kilka msc wyjezdzam do Angli...jak widze jak tam jest z opieka kobiet w ciazy to martwie sie co bedzie z drugim moim dzieckiem...chyba przed starankami tu przyjade,porobie badania i wezme recepty na clexane....nie wiem czy znajde tam "normalnego" gina....narazie staram sie o tym nie myslec...kolejny dzidzius w planach za ok 3 lata.jak tam mały niejadek???? moja krolewna wtrabila wczoraj caly sloiczek malin z jablkami i kleikiem ryzowym:szok:.ale z mlekiem lichutko...na dobe zjada ok 500-600ml...:szok::no:...pleni &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
reklama
Do góry