reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

enya81 DZIEKUJĘ ,jednak nie dają mi spokoju te plamienia :( szkoda że testu nie mam drugiego ,żebym jutro sprawdziła.nie wiem,nie wiem co to będzie.jestem pełna strachu teraz.brzuch nie boli mnie typowo,dziwnie że bolał mnie w śrdę we wtorek i kuło a dziś i wczoraj od czasu do czasu ,ale nie bardzo mocno.
 
reklama
Nisiao, ja również w felerne testy nie wierzę. Z jednej strony niby jak się kreska w odpowiednim czasie nie pojawi to wyniku pozytywnego nie powinno się już uznawać, z drugiej strony moja kuzynka robiła test u koleżanki, włożyła negatywny test do torebki bo głupio jej było wyrzucić go u koleżanki w domu, żeby ktoś zobaczył, a po paru godzinach w domu wyjęła test z bladziuuuuchną kreską i ta krecha ma już dwa latka. A po kolejny test śmigaj rano do apteki, zanim się wysiusiasz :D Albo zbierz próbkę i poleć do apteki.

Agnieszkaala, oczywiście zanim się wykokosiłam z moim wymądrzaniem, bardzo słusznie zdążyłaś już uciec na IP. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku! Odezwij się, jak tylko będziesz mogła.

Pleni, zapewne wiesz, że wszystkim nam aż palce sinieją, tak mocno te kciuki trzymamy...
 
katherinne to tak można mocz przetrzymac do badania np dwie godz,bo wtedy dojade do pracy i zdołam zrobić tam test.Rany ja pewnie w tym przejęciu zadaję głupie pytania.dziwne w tym że czuję lekki ból jak na @ i plamienie się zwieksza,ale to nie jest czysta czerwona krew tylko taka rozmyta,jakby ze śluzem....
Za Plenitude również trzymam kciuki,ciężka sytuacja takie wyczekiwanie ,naprawde :no:nigdy nie chcialabymtego przeżyć...podejmować jakiś ciezkich wyborów.Szkoda ,że to wszystko nie jet prostsze,chodzi o możnośc posiadania dzieci itp,teraz to napradę jest cięzkie w tych czasach,tyle nieszczęść.
Mam nadzieję ,że u Niej bedzie wszystko dobrze,tyle się wyczekałana ten moment a teraz tyle stresu....
Również Agnieszkala ​ mam nadzieję,że będzie ok,że to tylko mało groźne plamienia....
 
reklama
Cholerka Agnieszkiali nadal nie ma...Mam nadzieję,że wszystko jest ok i rano się odezwie.Spokojnej nocy dziewczyny.
 
Do góry