reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bett - dzięki, znalazłam preparat Folacid jest po 5mg i 15mg.
Agnieszkaala - dzięki. Czuję się dobrze, psychicznie już doszłam do siebie właściwie z dniem powrotu do pracy, nie miałam czasu mysleć i przeżywać. Więc dobrze mi to zrobiło. A fizycznie - jestem w drugim cyklu po #, grzecznie mierzę temperaturę i robię testy, żeby wiedzieć czy coś się nie poprzesuwało. czekamy jeszcze trzeci i od czwartego będą staranka . Już się boję na samą myśl o ciąży, przecież ja zwariuję z nerwów, te pierwsze tygodnie to będzie masakra nerwowa. Na razie jest OK. Czekam tylko ciągle na te p/ciała p/plemnikowe i p/łożyskowe. Loi może miałaś wcześniej, bo u Ciebie w laboratorium oznaczali na miejscu. Moje laboratorium chyba gdzieś wysyłało. Nie wiem, ale już się zaczynam denerwowac czemu nie ma wyniku. No cóż, cierpliowści to mi brak.
Dorotka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Neta - jednak małpa przyszła. Ale nic się nie martw, do dzieła w tym cyklu. No tak od razu byś chciała :) I tego Ci życzę, ale tak od razu to rzadko się udaje.
Plenitude - &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malgonia no ja też niecierpliwa jestem to pewnie, że bym chciała od razu :-D no ale cóż pobiorę wspomagacze i zobaczymy. W czwartek wracam do pracy, wcale mi się nie chce, już przywykłam do innego trybu życia, ciężko się będzie przestawić. Ty już też niedługo zaczynasz działać, może zajdziemy w podobnym czasie i będziemy razem świrować :happy2:Bo ja przez pierwszy trymestr to na pewno będę miała schizy. Później pewnie też:-p
 
Izka jak wizyta? Czekamy na wieści.

już po wizycie, powiedziałam ginowi, że nie wytrzymie miesiąc bez niego, żeby dzidziusia nie podglądnąć to się zaczął śmiać i kazał wskakiwać na podglądnięcie.. serducho bije!! tyle chciałam zobaczyć :)
aaa i jak nie ma żadnych plamień to zezwolił na mały sexik ah ahhhh a taką miałam chcice przez ostatnie dni, pewnie będzie strach, ale może spróbujemy :D

Dorotka &&&&&
 
hej hej
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie , ale mnie dawno nie było :)
wpadłam powiedzieć Wam ,że prawie na 100% będę miała cc 21.03 :)

od soboty mam duomox bo złapało mnie zapalenie oskrzeli.. mam nadzieję,że szybko będzie mi lepiej.. za chwilę idę do rodzinnego by mnie jeszcze posłuchała bo w sobotę byłam na pogotowiu

Pozdrowionka dla Dziewczyn które mnie jeszcze pamiętają :)
 
Neta, ja tez chce od razu i zamierzam NIE schizowac. Caly ten czas bylas na zwolnieniu od #, ze teraz wracasz? Ja wracam za tydzien. Ale tez nie chce. Dobrze mi prowadzac taki tryb zycia, jak teraz. Fajnie sie skupic na rodzinie. Swojej, nie cudzych. I myslec o swoim dziecku, nie o cudzych.

Czy dobrze rozumiem, ze masz dzieciaczka z ADHD? W ktorej jest klasie? Wprawdzie jak mialam dzieciaczka z ADHD pod swoimi skrzydlami w podstawowce to walczylam o indywidualne dla niego niedlugo po tym, jak go przejelam w 4 klasie, ale na jak najkrocej. Tylko tyle, zeby nadgonic z zaleglosciami, ktore zdazyl sobie zrobic. Potem dazylismy do tego, zeby wrocil do klasy. Wprawdzie duzo latwiej nam sie pracowalo, jak on byl osobno, klasa osobno ;) ale jestem ogromna przeciwniczka izolowania dzieci, chocby dlatego, ze kiedy maja zdobyc kompetencje spoleczne, jak nie teraz? Kazdy nauczyciel na pewno ma jedna godzine w tygodniu przeznaczona na prace z uczniami, ktorzy maja jakies trudnosci, mozna sprobowac pogadac z nauczycielem, czy wtedy na osobnosci albo w mniejszej grupie nie bedzie chcial popracowac z dzieckiem i wesprzec. Czy mialas okazje brac udzial na poczatku roku w tworzeniu Karty Indywidualnych Potrzeb Ucznia? O ile sie nie myle, w tym roku cos takiego sie tworzy i przedstawia rodzicowi, rodzic tez ma prawo brac udzial w posiedzeniu komisji podczas gdy komisja tworzy taka karte dla jego dziecka.
 
reklama
Do góry