reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jestem na siebie wsciekla. Z jednej strony tak narzekam, ze przez ostatni miesiac okrutnie przytylam, ciasno mi w ubraniach, ledwo sie dopinam i w zasadzie zle mi ze soba, bo i wczesniej za szczupla to ja nie bylam, a z drugiej wtrabilam pol tabliczki czekolady... Dlaczego ja to robie? jak mam okres, nie jestem w stanie sie powstrzymac :(
 
neta kochana natal 1 też jest dla planujących dopiero ciążę dlatego nie brałam classic pod uwagę ;-)

katherinne jedz na zdrowie, każda z nas ma takie grzeszki na sumieniu.
 
Katherinne nie zlosc sie na siebie jak najdzie ochota to nie ma bata przeciez wiesz;-)a po drugie to nie wcinasz czekolady co dzien chyba takze odrobina przyjemnosci sie nalezy jak najbardziej:tak:
 
Plenitude.. kochana rzeczywiscie wolną podjednostkę masz podwyzszoną, ale jednoczesnie biako PAppa masz nie zanizone... wiec wynik do dalszej diagnostyki...

Ale powiem ci coś, co powiedziała mi kolezanka, która pracowala w laboratorium... ze wiekszość wyników z podwyzszoną wolną jednostką BHCG dotyczy kobiet, które miały suplementacje duphastonem... powiedziała ze kazdy przyowany lek w ciazy moze miec wpływ na wyniki....


zaciskam kciukaski...

Czytam was laski, ale chłop chory, córka smarka i czekam az mnie rozłozy... wiec dołka mam i zła jestem jak osa...
 
Neta dziękuje Kochana:)Ja w tym cyklu trzymam kciuki i z takim arsenałem farmakologicznym musi się udać;) Ja biore tylko kwas foliowy i magnez.
Izka kciuki za wizyte!!
Mysiak dużo zdrówka dla męża i Joasi. A za Ciebie trzymam kciuki, żeby Cię nie rozłożyło. Pij herbate z miodem i cytryną, mleko z czosnkiem,miodem i masłem i może Cie to choróbsko ominie.
Katherinne ja jestem na etapie odchudzania,ale moja rodzinka upiekła dzisiaj babeczki i szarlotke i jak mogłam nie spróbować córci wypieków:D i tak próbowaliśmy, że miska babeczek już znikneła i pół szarlotki.
 
katherinne co to tabliczka czekolady to taka malutka przyjemność.

Ja czekam na tą wizytę 7 jak na zbawienie, mam złe przeczucie, bo od dwóch dni czuję się nadzwyczaj dobrze, jakbym w ciąży nie była, nawet podbrzusze mnie praktycznie już nie boli. Nie plamię, więc wizyty nie przyspieszam. Do czwartku jakoś muszę wytrzymać...
 
dziewczyny,ja mam pytanie-dlaczego podczas dni plodnych jest mi nie dobrze,wymiotuje,slabo mi i boli mnie glowa?tak juz ktorys cykl mam.

Poza tym u mnie bez zmian koniec miesiaca ide do gin. i bede pytac o klinike nieplodnosci,troche dzisiaj czytalam o klinikach w niemczech jak to wyglada i wogole.

Pozdrawiam Wszystkie :*
 
mysiaku uważam tak samo czyli jedno w górze a drugie jednak nie za nisko, do tego NT i wyjdą kwiatki..
czytałam o tym, ze lekarze zaprzeczają, że duphaston, ale może pregnyl powodować jakieś wahania w wyniku wolnej podjednostki ßhcg.. jeszcze lepsze rewelacje, że płeć żeńska płodu może powodować podwyższenie tej podjednostki, albo wcale nie do wyjaśnienia.. takie tam.. nie daj się choróbsku..

juchu za wizytę &&&&

dulano może to skutek wahania hormonów w tym czasie? wcześniej tak nie miałaś? a owu wcześniej była tzn. przed laparo? ta klinika to z pewnością dobry pomysł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malgonia - brałam coś takiego na receptę "Acidum Folicum Richter, tabl. 15 mg", jak pytałam lekarza o to czemu zaleca kwas foliowy przez całą ciążę a nie tylko do 12 tygodnia (jak większość) to powiedział, że to w ramach profilaktyki przeciw anemii

Angel - kopę lat!!! cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku, mam nadzieję że się trochę uaktywnisz forumowo. u nas w porządku, Martusia rośnie w oczach i z każdym dniem robi się coraz bardziej pocieszna - potrafi mnie rozbawić do łez jak nagle zaczyna się śmiać do siebie, nie wiadomo z czego. oprócz tego to nadal się rehabilitujemy (mała ma asymetrię) i leczymy bioderka (dysplazja). na długo Twój mąż wyjeżdża?
 
Do góry