reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej wiem, ze jesteście kochane bo czytam was od prau dni i dopiero dziś postanawiam do was dołączyć;) Po drugim poronieniu miałam robione: Toksoplazmoza, cytomegalovirus, anty-TPO,, p/c kardiolipinie IgG, IgM, TSH, progesteron, prolaktyna, wymaz z szyjki macicy wyniki wzorowe! Teraz przy 3 ciązy od pocztaku brałam luteinę i zastrzyki clexane - lekarz sams ie zgłupił i skierował mnie do innego lekarza co zajmuje sie niepłodnoscią i poronieniami nawykowymi . Stwierdził ze nie będzie na mnie eksperymentował a że tamten jest specjalistą i wie co gdzie jak.
 
reklama
Arla, Pandora - Hej, bardzo mi przykro z powodu Waszych strat. .To jest straszne, ze dzieją się takie rzeczy. Tak jak Emka mowi czasem po prostu nie ma przyczyny,a czasem przyczyn jest zbyt wiele niestety.. Pamiętajcie, ze to nie Wasz wina, ale pozytywne nastawienie to dobra rzecz. Emeczka ma rację, że teraz mniej się tu dzieje, bo święta, ale zostancie z nami. To naprawdę pomaga. Jest taka jedna tu co sama mnie znalzła i tu zaciagnela i jestem jej ogromnie wdzieczna:*:* Madzia, dzieki...
Arla - to dobrze, ze Cie lekarz skierowal do specjalisty. Pewnie wiesz, ze Ci przysluguja badania genetyczne na NFZ. Moze lepiej zrobic przed kolejna ciaza - bedziesz moze spokojniesza i pewniejsza siebie.. Sciskam Was dziewczyny. Martwie sie o Was , ale nie ukrywam ,że o siebie też bo świeta to cholernie trudny czas dla takich mam jak my... Walczę ze sobą, zeby je godnie przetrwac. Dla moich dziewczynek...
 
Ostatnia edycja:
katka- pewnie że zostanę, przecież po to tu przyszłam- żeby porozmawiać z kimś kto przeżył to co ja, i wciąż przeżywa...mnie też przykro z powodu Twojej i każdej z dziewczyn straty... masz rację świeta to dla nas straszny czas, ale trzeba być silnym! Buziaki kochana!
 
pandora - a co się teraz dzieje? Bo pisalas, ze to nie jest bezproblemowa ciaza?? Mam nadzieje, że jednak wszystko pojdzie po myśli i że się uda - widzę, że już masz jedną pociechę, to będzie i druga:)
 
Dzieki dziewczyny, napewno tu dostane ;)

Oj oj bardzo sie boję tych świat, myslam ze bede lepsze od poprzednich a tu lipaaaa rok temu na świeta BN miałam jedno aniołka a na te świeta mam już 3- boli to bardzo i nigdy nie przestanie.

Katka 2012-masz racje bedziemy silne dla naszych aniołków- nei wiedzilam ze nFZ przysługuja to dobrze.
Pandora83- masz rację wspolnie przezywac tragedie z kimś kto przezyl to samo łatwiej, niz z kims kogo to nie dotyczy , w kólko słuchając" dobrze ze teraz to się stało a nie pozniej" tak jakby poczatek ciązy nic nie znaczył
 
katka-miałam plamienia,na szczęście bez bóli brzucha, teraz prawie minęły za to od wczoraj raz dziennie mam większe plamienie i niestety świeżą czerwoną krwią...
arla- skąd ja to znam, ja ostatnio usłyszałam "przecież masz już jedno zdrowe dziecko to daj sobie już spokój, jeszcze dziecko urodzi się chore":no:
 
katka jeśli były te pęcherzyki 3 tygodnie temu to nie rosną i nie urosną są to cysty - torbielki, mogą się wchłonąć z czasem np. przy duphastonie w kolejnych cyklach. czy lekarka nadal czeka? co dalej? czekasz sama na @ czy dostałaś dupka na skrócenie tego cyklu? mam nadzieję, że nie będzie cię trzymać bez sensu z tym cyklem, u mnie lekarz w 20 dc po # zapodał dupka bo cisza była na jajnikach bo stwierdził, że to nie ma sensu..

juhu witaj, światełko dla Aniołka
[*] prolaktyna podwyższa się w ciąży, jeśli robiłaś badania niedługo po # to może się jeszcze utrzymywać, ale może być też efektem # ponieważ jest to hormon stresozależny a # to przecież masakra dla psychiki i głowy.. prolaktyna utrudnia zajście powodując blokadę owulacji - nie rosną pęcherzyki, odpowiada za działanie działanie ciałka żółtego czyli problem z zagnieżdżaniem jeśli z poziomem tego hormonu jest coś nie tak. zazwyczaj kombinacja zbyt wysokiej prolaktyny i zbyt niskiego progesteronu może być przyczyną #.

loi buziaki dla Ciebie :*
 
Pandora - bede trzymac za Ciebie kciuki!!
Pleni - gin chce, żeby zaczekac do konca stycznia, potem luteina albo dupek, potem badania hormonalne potem clo a jak nie da rady to laparo.. Zeby tylko tak latwo sie to wszytsko robilo jak mowilo..:( Bardzo mnie to dobija.. Nie dosc ze mam problemy i boli nie wciaz, serce rozrywa to jeszcze problemy zdrowotno-medyczne.... Dzieki kochan za rade i dbaj o siebie i o jeszcze kogos:*
 
kochane ja tak na szybko z pytaniem. Znacie jakieś dobre sposoby na bezsennośc? bo już mnie szlag trafia.. kłade się koło północy, później pobudka zaraz po 1, męczenie się min pół godz żeby zasnąć, kolejna pobudka po 3, następna 6 i koniec spania..
już ledwo żyję :/ zastanawiam się czy nie iść spać na inne łóżko, albo to jakoś inaczej przestawić, bo przecież w dzień się tylko wydzieram na wszystkich z niewyspania..
 
reklama
pandora83, arla84 witam was. Światełko dla waszych aniołków (*)(*)(*)
pandora, konsultowałaś to plamienie które pojawiło se od wczoraj z lekarzem? Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło &&&
arla... niektóre słowa pocieszenia bardziej dobijają niż pocieszają... Kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie... i dla takiej osoby pocieszenie typu: "dobrze ze teraz to się stało a nie później" lub "jeszcze będziesz miała wiele dzieci" są bez zarzutu... a dla nas są najgorsze na świecie!!! bo co z tego, że będziemy mieć jeszcze dzieci. Owszem na pewno będziemy je kochać najmocniej na świecie. ALE TO NIE BĘDĄ TE DZIECI... te które straciłyśmy!!!
 
Do góry