reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przylazłam kobiety, padam na morde... a katar córci i ten szczekający kaszel okazały sie ALERGIĄ!!! masakra hahahaha.. i chyba wiem o co chodzi, bo przedszkole na wiosne zalało, dyr mowi ze grzyba nie ma, ale moze byc gdzies głębiej i pewnie to jest przyczyną...
 
reklama
nisiao: jesteś już pewna, że to @??? A co z "naszą" niedzielą? Może to jednak plamienie, co?

dziewczyny, ale dużo piszecie... fajnie się czyta, ale odpowiadac nie mam sił. Chce mi się strasznie spac. Kawa niewiele pomaga... Od wczoraj chodzę senna i spięta.Marzę o masażu i ciepłym wyrku, a tu jutro goście: do południa koledzy syna przyjdą robic dynię na halloween, a wieczorem kuzyn z żoną na kolacji... A w niedzielę może do ikei pojadę, bo nie mam mebli w przedpokoju i kutrki włóczą się po całej chacie...:baffled: W dodatku brzuch pobolewa jak na @, wiec nie wiem co z tego niedzielnego testowania będzie.:no:
 
Ostatnia edycja:
Kochane powiedzcie mi czy test owu robi się o dowolnej porze dnia? bo kurcze niby powinna być owu już bo ostatni cykl był 34 dniowy, 1 dzien cyklu 1.10 a tu śluzu płodnego ani śladu. Niewiem co o tym myślec.

Pogoda u Nas cudna,własnie wróciłam ze spaceru. Ala się wyszalała, biedna ostatnie 2 tyg siedziała w domu i już cholery dostawała.
 
Agnieszkaala - przykro mi z powodu koleżanki. no pewnie że możesz ją do nas zaprosić. Twoje wsparcie na pewno też jej dużo pomoże. ja nie miałam akurat koło siebie osoby, która przez coś takiego przeszła, ale jedna bliska mi osoba stanęła na wysokości zadania i była przy mnie cały czas właśnie w taki sposób w jaki potrzebowałam tzn. kiedy potrzebowałam się wygadać to słuchała, a kiedy nie miałam na to zupełnie chęci, to nie narzucała się ze swoją obecnością, nie pytała ciągle jak się czuję tylko dawała mi dyskretnie znać że jakby co to jest obok

Mysiak - czyli teraz będzie miała szczegółowe badania żeby ustalić na co jest uczulona?

Anilek - u mnie każda z ciąż objawiała się mega sennością już na tydzień przed spodziewaną @... trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
 
Bett ja też miałam taką osobę, ona nie przeżyła tego co ja,ale sama nie może zajsć w ciąże więc poczęści mnie rozumiała. Moja kuzynka też poroniła,ale w niej wsparcia nie miałam. Miała "lekki" stosunek do mojego poronienia. Jedynie mogłam uzyskac praktyczne info o łyżeczkowaniu jak wygląda, badania po itp.
 
bett ja jestem pewna na 100% co ja uczuliło... przedszkole do którego chodziAsia na wiosne było zalane po ulewie, wody po pas.... niby przesucszyli wszytsko, niby jest ok, ale podejrzewam, ze gdzies jest grzyb... rozmawiałam na ten temat z laryngolog i ona powtwierdziła, ze to najwieksze prawdopodobienstwo.... narazie mamy lek i za 2 tyg do kontroli...
 
anilek77 no bóle brzucha mam jak na @ dziwi mnie,że ostatnio po poronieniu od lipca dostawałam zawsze 21 @,no i teraz miałam też w niedzielę czyli 21.No i dziś co nieco z mężem było i po tym zauważyłam lekkie plamienia ,czuję że już biegam do toalety,jedynie na papierze ślady zostają.Czuję że to pewnie już :wściekła/y:niestety.
Na dodaek smaki mam takie,łosoś z sałatą zjedzony,potem całą paczke JOJO wtrąboliłam a niedawno budyń waniliowy z wiśniami z kompotu.smaki mam a to tylko na @ :( kurde flak .No nic ,będę obserwować i czekać...A TY jak się czujesz?no doczytałam coś o senności.jak sobie przypomnę,to też tak miałam w pierwszej ciąży a teraz nie.Teraz mam lenia a to nie objaw żaden.No to może ,może Anilek77 coś wyjdzie,oby

Ja robiłam test owu ok 13 dzień po dniu o tej samej godzinie
 
Ostatnia edycja:
Agnieszkaala - cieszę się, że miałaś taką osobę. a co do kuzynki może ona chciała zapomnieć o swojej stracie i dlatego tak lekko do tego podeszła

Mysiak - ok, myślałam że może to są takie bardziej Twoje podejrzenia a lekarze i tak będą chcieli zrobić badania. może przydałoby się jakąś kontrolę nasłać na to przedszkole żeby zbadali jaka tam jest wilgotność itp.?
 
reklama
Do góry