reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zjola ....jest dobrze :-) ....ktos sie pojawil.... bardziej optymistyczny niz ja ...nie zapeszam nic nie mowie...czas pokaże co bedzie dalej...na razie urlop i wylegiwanie na sloncu:cool2:
 
reklama
Onaxxx - aż podskoczyłam na krześle! Ściskam Cię mocno kochana i uszy do góry, pierś do przodu a ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oj trzymam!!!

Kobietko - poleniu**** za mnie, bo ja na to kompletnie nie mam czasu. Szkoda tylko, że łepetyna Ci nawala :(
 
Tak poza tym to dziś na papierze zauważyłam takie jasno beżowe ,taką kawową wydzielinę :confused: no i jestem nadal przed @.ciekawe co to znaczy ...być może plamienie przed @
Coraz bardziej czuję,że niestety nic nie wyjdzie z pozytywnego testu itp :( coraz bardziej wątpie.Wczoraj miałam taki płaczliwy dzień,tak jak przed @ takie zmienne nastroje :(
 
Ostatnia edycja:
Bett, fryzura ok :) wyprostowałam włosy, bo naturalnie mam kręcone i jestem na etapie zapuszczania z mega krótkich,

dziękuję za instrukcję wklejania zdjęć:-D:-Dnisiao moze być plamienie przed @:tak:
 
nisiao, ja mam takie plamienia od zawsze zazwyczaj od 18 do 29 d.c (to też nigdy nie zastanowiło lekarzy...), u mnie są one przyczyną niewydolności ciałka żółtego, dlatego biorę teraz lutkę i dupka.
 
ameritum ja to mam naprawdę rzadko jakieś plamienia,przed @ też nie przypominam sobie,zeby były.Czasem w trakcie owulacji,ale tak to nie mam.Cóż pozostaje czekać
 
reklama
Do góry