reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Działaj, działaj :) W końcu cała przyjemność po Waszej stronie :-D Zawsze warto próbować. Zresztą ja dwa razy zaszłam w ciążę w cyklach niemożliwych do zajścia. Za każdym razem mój M wyjeżdżał na delegację i żołnierzyki musiały przetrwać 5 dni a na dokładkę testy wykazywały brak owu.
 
Działaj, działaj :) W końcu cała przyjemność po Waszej stronie :-D Zawsze warto próbować. Zresztą ja dwa razy zaszłam w ciążę w cyklach niemożliwych do zajścia. Za każdym razem mój M wyjeżdżał na delegację i żołnierzyki musiały przetrwać 5 dni a na dokładkę testy wykazywały brak owu.

To ciekawe więc może akurat się uda?;) Mi się jakoś niechce, coś mnie mdli po wczorajszym winku:confused: Wypiłyśmy z kolezanką troche i teraz cierpie,ale czego się nie robi dla dzidzi:cool2: ide do męża:p
 
agnieszkaala działaj :)a test zrob i jutro ,niby się robi dzien po dniu aż pojawią się mocniejsze kreseczki.możesz robić i sprawdzić.W sumie dla mnie to też taka nowość ale robiłam takie testy 3 razy i w jeden dzień miałam 1 kreskę potem dwie coraz to ciemniejsza ta druga.to życzę stosunkowo udanego wieczoru
 
Zjola, Nisiao dzięki:-) apropos dziwnych przypadków słyszałam, że kobieta urodziła bliźniaki i okazalo się, że jedno było młodsze od drugiego 3 tyg. Kobieta miała 2 razy owulacje i 2 razy zaciązyła w miesiącu. Ja pierwszy raz robiłam testy i 2 negatywne, jeden robiłam jak w instrukcji w 17 dniu i dzisiaj czyli w 19 i w obu jedna kreska.
Mój M poszedł kąpać Małą wiec mam jeszcze chwile na neta.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, słyszałyście coś o mikroskopie owulacyjnym? Czy warto zainwestować? Co o nim myślicie? Macie jakieś doświadczenia? A może ktoś ze znajomych używa? Tak o nim piszą:

Test owulacyjny Donna jest nowością na polskim rynku. Jest to mały mikroskop, wielkości szminki dzięki któremy, poprzez dyskretne oraz szybkie badanie śliny dowiesz się, czy owulacja miała miejsce. W czasie owulacji, ślina zmienia swoją strukturę krystaliczną. To właśnie wykrywa test DONNA. Dokładność wykrywania owulacji sięga 98%. Mikroskop powiększa obraz śliny 70-krotnie.
Zasotoswanie: Określić dni płodnych cyklu miesiączkowego za pomocą dyskretnego badania śliny.

Tu jest link Test owulacyjny Donna wielokrotnego użytku. Mikroskop owulacyjny.

 
reklama
zjola masz świetnego bloga,chętnie sobie podczytuję :)

tak moje drogie,weekend się zaczął,ten wyczekany weekend w którym miało się wyjaśnić czy coś niecoś sie nie wykluło.Nawet nie doczekałam tego21,bo już wczoraj się zaczęło a im bliżej wieczora tym bardziej się rozkręcał bol brzucha,oslabienie.No i już wszystko z plamienia przerodziło się w @,naszczęście na razie nie za mocno.Niestety ja odpadam :(
Za to czekam na Was dziewczynki anilek77,kłaczek i inne testujące czekam na wspaniałe wiadomości :):tak:
małgonia1 ​nie słyszałam o takim mikroskopie,tzn coś tam słyszałam ,że jest ale nie słyszałam opinii czy warto itp.
Tak jest to zawód,tak naprawdę to od maja mogłam we wrześniu się starać,no i w sumie drugi cykl mija.Myślałam,że teraz się uda.Boję się ,że cos mi dolega i dlatego ne moge zajść.mozliwe ,że mogłabym chorować na endomedrioze po poronieniu,czy lekarz by to na usg zauważył już ,ze coś nie tak.
Może rzeczywiście warto się zaopatrzyć w takie urządzenie,zawsze to dodatkowa pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry