reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
IMAG0351.jpgpróbuję fotkę wkleić :-)tak wyglądałam z moim Tymonem w wakacje rok temu:-) wtedy miałam bardzo krótkie włosy:-)
 
nadzieja powodzenia:)

IZW to super wieści:)

Loi u mnie tez sliczna pogoda:Dco do zdjec tez jestem lewa:D no to czekamy na reszte fotek fajna babeczka z Ciebie:):)

Ja popoludniu z mezem idziemy do weterynarza zaszczepic pieski:)

zjola:)

Co do plamien tez miewalam nawet zdarzało sie jak brałam luteine ale moze za malo jej było kto wie...
 
Witajcie Dziewczyny!
Nie mogę tak często zaglądać i nie jestem na bieżąco. Widzę nowe fasolki i nowe dzieciaczki - gratuluję i trzymam kciuki.
Aniołkowe Mamy trzymajcie się dzielnie. Nasze Aniołki nad nami czuwają.
Zrobilam dzisiaj betę - ujemna...Wprawdzie 2 dni przed spodziewaną @ , ale powinno już coś być. Czekam w takim razie na zmorę @ Może następnym razem.
Tak mnie ogarnęły wątpliwości czy trzeci cykl po poronieniu to nie za wcześnie na staranka o dzidzię. Pierwszy cykl po łyżeczkowaniu był tylko 2 dni dłuższy od normalnych 26dni- mam dośc krótkie , drugi już wzorcowo- 24 dni, a w trzecim próbowaliśmy. I już zgłupiałam - jedni , że za wcześnie, drudzy że nie ma na co czekać skoro nie było żadnych komplikacji.
Czwarty cykl to już chyba mogę? Poradźcie , bo już sama nie wiem...
 
małgonia1 wydaje i się,że3 cykl to tak akurat a 4 to juz nie powinno być żadnych wątpliwości

Ja teraz poszłam do toalety no i więcej sluzu zabarwionego krwią.Czyli @ dostanę dwa dni wcześniej,czyli nadzieja znika.głupia byłam,że myslAŁAM ŻE TAK MI SIĘ uda :(:no:
angel nie wiem co mie napadło,ale tak w tym cyklu się nastawiłam naprawdę wyjątkowo :( wiedziałam,że będę czuła duzy zawód.Nie wiem,czekałam tyle po poronieniu według wskazówek lekarza,zielone światło i nic.Myślę więc ,że w tym się uda,ale nic :( więc jestem załamana.Oprócz kwasu foliowego nic nie kazał mi lekarz brać ani duphastonu ani luteiny nic,boję się że już mi się nie uda.Tak to staram się pocieszać dziewczyny na forum a sama tak naprawdę jestem słaba .
 
Ostatnia edycja:
loi jaka ty laska jesteś:szok::-);-)Tymonek też przystojniaczek:tak:nisiao nawet tak nie pisz nie jesteś głupia każda z nas co cykl ma nadzieję ze sie uda:tak:będzie dobrze kochana następny cykl nowe nadzieję musimy walczyć,głowa do góry oki:-)
 
nisiao z tego co rozumiem to I cykl staranek tak:tak: kochana ale nie załamuj się zobacz kiedy ja poroniłam i nadal nie jestem w ciąży ale się nie poddaje:tak:tak to niestety jest że jest oki zielone światło itd a my nie zachodzimy.Ja o pierwszego synka z O starałam się rok a to już dużo:-(będziesz w ciąży:-)
 
reklama
hej:)
Bett, Loi niestety koleżanka poroniła. Jest w dołku. Jeśli pozwolicie to podam jej nasze forum?. Wiem,że znajdzie tu oparcie i jej będzie lepiej z Wami tutaj, tak jak mi było.
Loi Ala dostała kapsułki biostymina i tabletki do rozpuszczania ismigen.
Nadzieje Kochana jak facet tak postepuje to znaczy, ze nie dorósl ani do bycia mężem ani tymbardziej do bycia ojcem. Tego kwiatu jest pół światu i napewno znajdziesz super wartościowego faceta.
Majra dziękuje za pomysł z tym detektorem płodu. Napewno zakupie jak zajde w ciąże.
Zjola trzymaj kciuki trzymaj bo będą bardzo potrzebne. U Nas zdaje 30% tylko, a że ja z tym matołkowatych to jeszcze dużo egzaminów przedemną:( A instruktor dzisiejszy troche ostrzy,ale przynajmniej konkretny.
 
Do góry