reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kochane kobietki ja znikam na jakiś czas... może będzie lepiej. Wszystkim Wam życzę powodzenia tym które wiedzą już szczęśliwych 9miesięcy i lekkiego porodu a tym co nie wiedzą na pewno w niedalekim czasie kruszynka się pojawi. a i wsparcia ze strony partnera też Wam życzę. pa pa:-(

 
Nadzieja dziewczyny już tu wszystko napisały, nie będę się powtarzać, wiem jedno myśl teraz tylko i wyłącznie o sobie, , jesteś kobietą, dasz radę, jesteś silna, przytulam mocno
 
Powiem szczerze, tak na dzień dobry :-) że przydałby się tu taki Fejsbukowy przycisk "Lubię TO":-):-) Tyle fajnych, mądrych słów padło tu ostatnio, że tylko bym lajkowała:-)
Nadzieja, trzymaj się, nie daj się!!!! Zaglądaj do nas!!!!

ja dziś do fryzjera się przejdę, a co :-)
miłego dnia
 
nadzieja trzymaj się kobietko

dziewczyny macie wszystkie pozdrowionka od babianki

Ja tylko przelotem zameldowac że u mnie wszystko ok mała sobie fika ja sprzatam, mąż remontuje.

Siostra nadal w dwupaku, na USG wyszło że mały ma 2950 wiec ładnie rośnie i jakby nie było tego maleńkiego przyrostu wagi (150g) w 8 mc to pewnie dopiero teraz gin skierował by ja do szpitala. Na dzień dzisiejszy jest decycja taka ze czekaja na naturalny poród niech mały urośnie tyle ile zdoła, łożysko i przepływy jest monitorowane i tylko jesli zaczeło by sie coś dziać niepokojącego podpieli by ja pod kroplówke

pozdrawiam wszystkie i życze spokojnego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Zjolka gratulacje!!! cieszę się razem z Toba za zdany egzamin!!!

Nadziejka oby wszystko się poukladało w Twoim życiu. zyczę Ci tego z całego serca...jakby co zaglądaj do nas chociaż raz na jakiś czas. przytulam bardzo, bardzo mocno...
 
reklama
Do góry