reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kłaczku, strasznie trafny ten cytat... czasem te tygrysy są nie do przeskoczenia...

co miesiąc się cieszę, że może akurat teraz, może się uda... a tu... nic. za każdym razem nic... takiego doła złapałam dziś... tak strasznie mi źle i smutno... łzy same pchają się do oczu... od samego rana mi źle... rysio mówi, że mam nie płakać, że będzie dobrze... ale jakoś dziś nie wierzę chyba w nic... mam ochotę się schować gdzieś daleko, głeboko... :(
 
Plenitude na teście mam 10 :( i robiłam ten sam test,tzn z tej samej firmy,wczoraj popołudniu mi wyszła blada kreska a dziś rano prawie nic,muszę sie wpatrywać i chyba oczami wyobraźni to widzę .To z zaskoczenia przyszło i naet nie mam pojęcia kiedy mogło dojść do zapołonienia ,bo jak mąż mowi do końca nie było,ale wiem jak to jest tak na styk,że tak powiem.w poniedziałek mam wizytę to już poczekam.
anilek77 to pięknie :)czyli czekamy )
Gatto rano zrobilam na dzień następny ,nic nie wyszło,choć tak się wpatruję,że potrafię wypatrzeć,ale to omamy wzrokowe .@powinnam była dostać 19 sierpnia.Sobie już wmowilam że jestem w ciążyi czuję takie bóle w brzuchu jak przed miesiączką,no ale szystko da się wmówić.Sądzę,że tak jak piszesz,test jest nieważny i nie ma ciąży.W poniedziałek mam iść na badanie kontrolne i tak,to się dowiem wszystkiego.Wątpię to bylo by zbyt proste wszystko.Poczekam parę dni i zrobię test,jednak czuję że to pomyłka
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki


enya a może mimo wszystko to owulka była?

Ewcik ja mam nadzieję że jej jeszcze nie było:-) Ma być po piątku hehehe. Mam nadzieję że sam śluz to jeszcze nic, w czwartek gin mi powie czy pęcherzyk jest, ale sama rozumiesz:-) niecierpliwa jestem :-)

Kłaczku ale ja właśnie kocham takie "kartonowe" mieszkanie:) A zapach cementu i takiej świeżej gładzi na ścianach po prostu doprowadza mnie do ekstazy. Śmiać mi sie chce bo powinnam chyba być budowlańcem jak mój tata, bo zawsze się garnęłam do szpachlowania, kładzenia gładzi, malowania itd itp. My z mężem sami powolutku wyremontowaliśmy sobie mieszkanie, ale jest malutkie i dlatego wiem że cosik trzeba zrobić aby mieć większe. Muszę bank odwiedzić sprawdzić na jaki kredyt mozemy liczyć....
 
Ostatnia edycja:
Enya trzymam kciuki, zeby wytrzymalo!!!! &&&&&& Byle do piatku!!!!

Nisiao, cos mi sie oczy obilo, ze ty ta druga kreske po kilku godzinach zobaczylas.....no tak to nie dziala. Zrob test z porannego sika, poczekaj 5 min, czy tam ile jest na tescie i jak bedzie druga kreska (nawet bladziutka) to super, jak nie to znaczy, ze trzeba powtorzyc test za kilka dni (o ile nie przyjdzie @) Ktory masz dzien cyklu??
 
Czesc Dziewczyny

Ja znowu z doskoku:-(moze dzis bede miala juz normalny internet to bede na biezaco z pisaniem bo czytam codziennie:tak:przepraszam ze nie odpisze kazdej z osobna:zawstydzona/y:Kochane moje za wszystkie mocno zaciskam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aby spelnilo sie to na co czekacie;-):tak::-)

Zjolka mocno monco zaciskam kciuki za dzisiejsza betke &&&&&&&&
Kwiatuszek mowisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny;-)
Ja jak zwykle z potrzebą kciuków:tak: jutro rano mam wizytę i proszę Was o kciuki;-)
Kłaczuś brak mi słów.... Jedynie napiszę że jesteś bardzo mądrą i silną kobietą....
Zjola &&&& za wizytę!
Pozdrawiam;-)
 
Kwiatuszek mowisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze na wizytce :-)

Zjolka za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a u mnie juz jasne, badamy hormonki ;-)
 
reklama
Do góry