reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Plenitude.. a zyje, dziekuje, czytam codziennie, zmuszam chłopa do seksu hyhyhy(zart) i nijak nie moge odczytac mego organizmu hyyh... bol jajnika mega wielki miałam przedwczoraj, poprostu nawet jak siadałam to jakby mi kto szpile wbijał, a dzis tempka dopiero lekko w dół... czekam co bedzie jutro.. do tego huśtawka nastroju, małe przemeblowanie bo dostalismy naroznik, trzeba go było porzadnie wyprac, poprzestawiac pokoj, jeszcze czeka mnie "inwentaryzacja" w szafach... no i chłop moj cały dzien w domu, urlop ma....

Dziewczyny czytam, kibicuje, trzymam kciuki, wyłaze z czarnej "dupy"

Zobacz załącznik 489098
Czas na poranną kawke:) Zapraszam:)
 
Ewcik dziękuję, jest lepiej. przeraża mnie tylko to, że czas tak szybko leci. zaczynam się na poważnie zastanawiać czy sobię poradzimy finansowo, bo teraz to tak na styk mamy albo wychodzimy z brakiem.

ja również trzymam kciuki za Zjolę i Kwiatuszka
 
mysiak: to ja chętnie się wproszę na taką ładną kawusię...:tak:
zjola, kwiatuszek: kciukasy trzymam, żeby było po Waszej myśli
kłaczek: ja też uważam,że lepiej dłużej poczekac i kupic to, co naprawdę się podoba niż na chybcika kupowac taniochę. Kiedyś ktoś powiedział coś takiego: nie stac mnie na tanie rzeczy. Jest w tym trochę racji, bo jak kupisz tani bubel, to za chwilę musisz go wymienic na nowy. Oczywiście nie ma reguły- czasem tanie przedmioty sprawują się o wiele lepiej niż markowa drożyzna. Chodzi mi o to, że lepiej siedziec 10 lat na starych krzesłach (jak ja), ale jak już kupic, to te wymarzone. Tym sposobem moje meble w kuchni cały czas są starsze ode mnie... Ale poczekamy.
 
enya napewno jakies " przemeblowanie" w organizmie i niedługo bedzie owu.kłaczku jak czytałam opis tego nowego domu to wyobrazilam go sobie i sadze,ze ma potencjał tylko trzeba troche nad nim popracowac zarowno w srodku jak i na zewnatrz,ale to juz bedzie wasze i nikt wam tego nie zabierze.Bog dał wam Karolka,teraz ten dom...zabrał malenstwo,ale wierze,ze mial w tym swoj cel i jak poukladacie sobie wszystko i bedziecie chcieli sprobowac znow to da wam to za czym teraz tak płaczecie...kazde dziecko to czysta istota która sama sobie wybiera czas i ludzi na swoich rodzicow...znajdzie sie i takie ktore was sobie wybierze...i zostanie...mart81 jak ty sie czujesz kochana??? bo widze,ze juz prawie n finiszu??anii dziekuje.nio mysle,ze chyba niedługo to nastapi,bo mam od wczoraj takie dziwne przeczucie...jakis taki wewnetrzny niepokoj ktorego nie potrafie opisac...generalnie czuje sie fatalnie.brzuch juz bardzo nisko,mała jeszcze sie rozpycha i mam takie pobolewania w podbrzuszu,ciagniecia czasem kłucia i skurcze...nisiao testy czasami robia nam psikusa dlatego trzeba je powtarzac.ty powtórzylas i negatywny w dodatq z rana tak?? a to nie ty pisalas,ze ten pozytywny wyszedł ci po kilku minutach dopiero?? i chyba nie robilas go z rana co? a kiedy powinna byc @???kwiatuszek23&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.zjolka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.mysiak tez chce taka kawke:-p.
 
Anilek, ja moge kupowac uzywane, byle w dobrym stanie i to co chce miec - kwestia upolowania.
Karola, cos sie z tym da zrobic i tak bedziemy kombinowac. Powoli. A dziecko... Bog moglby sobie przypomniec, ze ja nie mam czasu czekac... Moj czas sie konczy.
 
kłaczku tak mi przykro ....dawno nie wchodzilam na forum i dopiero teraz sie dowiedzialam
[*] dla Aniołka....masz racje Bóg moglby sobie przypomniec ze nie mamy juz czasu czekac.....
ściskam Cie mocno......
 
Gatto rano zrobilam na dzień następny ,nic nie wyszło,choć tak się wpatruję,że potrafię wypatrzeć,ale to omamy wzrokowe .@powinnam była dostać 19 sierpnia.Sobie już wmowilam że jestem w ciążyi czuję takie bóle w brzuchu jak przed miesiączką,no ale szystko da się wmówić.Sądzę,że tak jak piszesz,test jest nieważny i nie ma ciąży.W poniedziałek mam iść na badanie kontrolne i tak,to się dowiem wszystkiego.Wątpię to bylo by zbyt proste wszystko.Poczekam parę dni i zrobię test,jednak czuję że to pomyłka
19go sierpnia??? robisz test 13 dni wczesniej????
 
reklama
kłaczek: pewnie, że tak- ja nie neguję używanych rzeczy tylko buble.;-) Moje krzesła i kuchnia nie odpowiadają mi nie ze względu na wiek, ale wygląd... Nic się z tym nie da zrobic, żeby mi się podobało. Ale pomalutku, pomalutku dojdziemy i do tego.

Ja coraz częściej myślę o piątkowej wizycie... ciekawe co mi przyniesie... Już sama nie wiem. Chyba lepiej się nie nastawiac, bo właściwie po # miałam dopiero jedną @. Ja mam @ co 39 dni ostatnio, więc strasznie mi się ten czas oczekiwania wydłuża....
 
Do góry