reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

przylazł @ ... :(
I po co było się łudzi... ech durne babsko ze mnie .
Dziewczyny ile Wy sięstarałyście od czasu jak lekarz dał Wam zielone światło? coś brałyście?
Ja łykam ten zakichany bromergon na prolaktyne - niby w normie, a zaskoczyć nie mogę.
Czuje sie jak zużyty model do wywalenia.
W piatek św. Floriana - imieniny mojego skarbusia.
Wyć mi się chce z bólu. Minęłó 9 miesięcy od jego pogrzebu ( dokładnie dziś te 9 miesięcy ) a j wciąż jestem rozchwina emocjonalnie. Szczególnie gdy widzę znów okres :(

Miłego dnia dziewczyny! Oby ten weekend był radosny dla WAS! Anulka mam nadzieje, że u Ciebie się nie pojawi!!!!
 
reklama
Dawno mnie tu nie było ;/ Ale postów natrzaskałyście ;):)

Chcialabym się podzielić z Wami moimi obawami, które mam na własne życzenie... Minął prawie miesiąc od łyżeczkowania, krwawienie ustało, a ja durna pozwoliłam sobie na bliski kontakt z mężem bez zabezpieczenia!! Ja zawsze taka rozsądna i odpowiedzialna a w tak ważnej sprawie zwyczajnie zawaliłam ;( Co jeszcze gorsze mam dziś skok tempki i rozciągliwy śluz... Bardzo się boję ze przez moja durnotę zajdę znow w ciążę ktorej nie uda mi się dotrzymać :zawstydzona/y: Proszę Was nie potępiajcie mnie :zawstydzona/y:
 
Martusia a miałaś już miesiączkę po zabiegu?
Nikt Ciebie tutaj nie będzie potępiał :) nie martw się będzie dobrze.. no i będzie co ma być.. ja po pierwszej miesiączce też współżyłam w owulację ale nie zaszłam w ciążę.. dostałam drugą @ po zabiegu i to było w tamtą sobotę a od tygodnia jestem mega chora już 2 antybiotyk łykam.. tyle gilów i ropa z oczu.. koszmar.. i tak się cieszę,że jednak nie jestem w ciąży bo tu taka infekcja.. jeśli organizm jest gotowy to sobie poradzi.. nie martw się .. jak nie dostaniesz okresu to zrób sobie test .. tak 14 dni po tym Waszym seksiku
pozdrawiam

i pozdrowionka dla Wszystkich :)
czasem tu zaglądam :)
 
Lena nie martw się.Dobrze że wykryli więc przed ciążą lub jak zajdziesz w ciążę będziesz musiała dostawać zastrzyki z heparyny. Bedzie wszytsko dobrze. Ja w drugiej ciąży robiłam sobie codziennie.Ona ratuje dzieciaczki i pozwala się nimi cieszyć.:tak:
 
Nie wiem czy wiecie... ja na chwilkę tylko... jesteśmy już z Iguniem w domku!!
mały urodził się po 12, 5 godzinach męki waga 3200 i 53 cm. zdrowy tylko ma ząbka płodowego, którego trzeba usunąć.
ja mam bardzo poranione sutki, karmię bebilonem.
 
Martusia a miałaś już miesiączkę po zabiegu?
Nikt Ciebie tutaj nie będzie potępiał :) nie martw się będzie dobrze.. no i będzie co ma być.. ja po pierwszej miesiączce też współżyłam w owulację ale nie zaszłam w ciążę.. dostałam drugą @ po zabiegu i to było w tamtą sobotę a od tygodnia jestem mega chora już 2 antybiotyk łykam.. tyle gilów i ropa z oczu.. koszmar.. i tak się cieszę,że jednak nie jestem w ciąży bo tu taka infekcja.. jeśli organizm jest gotowy to sobie poradzi.. nie martw się .. jak nie dostaniesz okresu to zrób sobie test .. tak 14 dni po tym Waszym seksiku
pozdrawiam

i pozdrowionka dla Wszystkich :)
czasem tu zaglądam :)

No właśnie niestety jestem przed miesiączką... Chwila zapomnienia a może być bardzo kosztowna... Dzięki za wsparcie ;*

Lena najważniejsze że znaleźli przyczynę. Jeśli będziesz to leczyć jest ogromna szansa że kolejną ciążę uda Ci się szczęśliwie donosić!!! Głowa do góry ;*

Ilona cudownych pierwszych chwil z maleństwem i szybkiego ,,dogadania się'' z synusiem :-)
 
reklama
Do góry