reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hejka !

Do_ti - ja ważę 55 kg i żyrandol wytrzymuje :-D

Anty, Anulka, Elka, Enya - no to ja też mam tyłozgięcie ale aż takich boleści nie mam. Kurczę tyle nas, to może jakiś klub założymy :-D

As - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Anty - może napisz do M e-maila? Będziesz się mogła rozpisać.

Gatto - ale historia, hi, hi. A ja mam jutro jazdy :szok:. Trzymaj kciuki, żebym znowu czegoś nie nawywijała :-D. Moje nogi wyglądają, jak by mnie M okładał, tyle siniaków :-D. Motocykle jednak są twarde, cholewcia :eek:

Anisiaj - oby się wszystko samo oczyściło. Po zabiegach zrosty się mogą porobić. Ja tak miałam.

Pozdrowionka dla wszystkich bez wyjątku :tak:
 
reklama
aniunia czyli jaki z tego morał??? ze trzeba nasze przeczucia interpretowac odwrotnie.bo wiele dziewczyn tutaj tak ma,ze maja przeczucie na konkretna płec a jest odwrotnie:tak: moja mama np od samego poczatq wiedziala,ze bede miec coreczke,babcia meza tez,bo niby z brzucha z kształtu to wywioskowała:-D:sorry:,moj maz tez tak obstawiał i jego kuzynka co jest 4 tyg dalej niz ja tez tak twierdzila.czyli sporo osob tylko nie ja i moja siostra:-D. do ti,ale te siatki to sie przykleja czy przybija???? bo jesli jakos przybija to ja juz na okno balkonowe nie załoze,bo nie wyjde i moj piesio tez nie...plenitude jestem z ciebie dumna.tak trzymac.nie poddawac sie...martyyyna dziekuje dobrze wszystko u mnie.a jak ty sie czujesz??? juz troszke lepiej??? anty2 nio kochana widze,ze idziesz powoli do przodu:tak:.powiem ci,ze mnie tez latwiej jest pisac niz mowic...dobrze,ze sie odezwalas do meza...strach jest i bedzie...i emocje rowniez.nie stłumisz tego w sobie.nawet jak on wroci i poplaczecie sobie razem to napewno wam ulzy...w smsach mozna rowniez wiele wyjasnic,zastanowic sie co napisac,co odpisac...mysle,ze dla niego to wiele znaczy,ze sie wreszcie odezwalas.moze do tej pory czuł sie odtracony przez ciebie i w dodatq ta strata jemu tez nie jest łatwo...napewno sie obwinia o rozne sprawy...macie o czym rozmawiac,a jesli sie kochacie to przezwyciezycie wszystko.Bog wiedzial co robi stawiajac na waszej drodze taka a nie inna przeszkode...nawet w takiej postaci.to tak jakby dla was sprawdzian.czy go zdacie zalezy od was.gatto hehe to z tej historii sa 2 morały: ten co ty napisas i taki zeby sobie odpuscic,nie myslec,a przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie:tak: anisiaj dobrze,ze samo sie zaczeło, a nie musisz jechac do szpitala...ja mialam 2 poronienia tez na tym etapie 5,6 tc i w jednym przypadku mialam zabieg w drugim juz nie.takze im mniej ingerencji w ciało tym lepiej.trzymaj sie kochana.zjolka to ty szczuplaczek jak ja jestes:-) no teraz to z waga jestem juz dalej,bo zaczełam troche przybierac i juz z jakies 58kg waze,ale kazdy sie smieje,ze i tak nie widac zebym miala duzo przytyc,bo jak np stoje tylem to wogole nie widac,ze w ciazy jestem:tak:

kochane a ja mam do was pytanie moze ktoras mi pomoze: zawsze z rana jak sikam to pozniej mam takie uczucie w podbrzuszu jak na @...takie mam delikatne jakby bolesci,ale bardziej takie sprawiajace dyskomfort,takie rozlewajace sie...bez zadnych skurczy oczywiscie...ale przktycznie codziennie rano jak sie wysikam,ale nie po całej nocy,bo wstaje co 2h na sisi,tylko tak pozniej jakos juz przechodzi.mialam sie zapytac gina,ale oczywiscie zapomnialam...nie wiecie skad to moze byc????
 
Anisiaj dobrze, ze samo....a jutro gin zobaczy wiecej.Trzymaj sie dzielnie!!!

Karola mysle, ze to pecherz po prostu. Po nocy jest wiekszy i zwieracz tez tzryma mocniej i potem po takiej uldze sie uklada na nowo :) W kazdym razie mysle, ze to sprawa pecherza.

Zjola ty uwazja, bo nozki we fiolecie to wychodza z mody:-)

Ja ide dzis o 16 do gina z tymi plamieniami:-(Trzymajcie kciuki, zeby to nie bylo cos powaznego:-(
 
Anty to zrobiłaś krok milowy. Nie ważne jest w jaki sposób informujesz o swoich przeżyciach, ale że to robisz.
Mi też łatwiej pisać niż powiedzieć co czuję.
Z czasem będziesz mogła o tym mówić - daj sobie czas.
Faceci też mają swoje uczucia Twój czuje się winny, a tu nikogo nie jest wina w tym co się stało. Nie odrzucaj go, przecież nie musicie o tym rozmawiać, a wspierać możecie się bez słów. Dla niego to też tragedia.
Nie unikniesz pytań o ciążę, nas "nękali" w koło o to wszyscy kilka lat. Nie zniknął Ci sprzed oczu malutkie dzieci, kobiety w ciąży... To jest bardzo trudne. Życzę Ci wielu sił.

Iza głowa do góry. Niestety jak to mój lekarz mówi zajście w ciąże blokuje też psychika. Jak się bardzo chce, a wszystko jest wg lekarza ok to trzeba sobie odpuścić, odpocząć i nabrać dystansu - choć wiem, że to bardzo trudne.
U mnie plamienia były zwiastunem zajścia w ciąże.

Gatto świetny pomysł, ja też z chęcią wskoczę na motor ;). Trzymam kciuki za wizytę &&& i pozytywne wiadomości &&&

Anisiaj lepiej żeby to tak się zakończyło niż zabiegiem i leżeniem w szpitalu. Bardzo mi przykro - przytulam.

Zjola to ja musiałabym kupić jakiś bardziej wytrzymały, bo ważę więcej chudzinko :)
 
no właśnie taką mam nadzieję, że dam radę bez szpitala, oby tak było...przy mojej wadzie "konstrukcyjnej" łyżeczkowanie może być niszczące...dziękuję Wam za wsparcie
 
reklama
heja dziewczyny:-)
gatto mowisz ze po zjoli wszystkie na motor :-Dja sie kochane nie pisze boje sie wsiasc na skuter a co dopiero na motor taka maszyne:szok::szok::-Dtrzymam mocno kciuki zeby bylo dobrze&&&&&&&&& daj znac co mowil lekarz:-)
zjolka podziwiam cie nie dosc ze ty taka drobna to jeszcze taka maszyna bedziesz jezdzcic:szok:trzymam kciuki za jazde,koniecznie napisz jak wrazenia:-)
anisiaj mam nadzieje ze samo sie oczysci i ominie cie szpital;-)
do_ti w twoim przypadku to raczej wskazane zebys przybierala na wadze:-D:-D nim sie obejrzysz,bedziesz miala suwaczek gubie po porodzie;-)
Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku:-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry