reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietko - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dietkę, bo na motorową nie namawiam.

Kłaczku - mnie tam obojętnie, jak ten motor wygląda. Ważne, ze na egzaminie się nie zdziwię, bo już się do niego przyzwyczaję (mam nadzieję).
Mnie to się bardziej customy podobają, albo choperki. Na suzuki Savage mam apetyt.

Na you tube można poćwiczyć z babeczką Ćwiczenia spalajace tkankę tłuszczową - pozbądź sie tłuszczyku! - YouTube

A swoją drogą fajny ma ogródek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobietka niezly z Ciebie aparat. Musze w takim razie sprobowac to samo.
Zjola, mnie tez cruisery i choppery. Savage? Jadnogarnkowy szal - on ma boski glosik.
 
Dzięki Zjola jeśli chodzi o dietkę to jestem ciągle początkująca zapisałam się na dieta.pl i wiecie co się okazuje ,że jak się za mało je to organizm wolniej spala więc jem często ,a mało tak żeby organizm miał siłę to spalić , no i nie jadam białego chlebka tylko wasę , jem wszystko z jak najmniejszą ilością tłuszczu no i co ważne 5 razy na dzień już czuję głód więc czas na papu wasa z warzywkami:)
Kłaczku polecam przy muzyczce łatwo i szybko można spalić trochę kalorii wpadłam na to dziś :)
lubię muzykę i taniec bardzo lubiłam za młodu (haha piszę jakbym miała więcej lat niż mam) teraz do tego wracam , chyba się wybiorę na dyskotekę po całej nocy przetańczonej będzie 1kg mniej jak nic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zjola ja tam wolę na łóżku lub w kuchni. A póki co nie mam ochoty wcale w wcale. A mój M boi się mnie dotknąć żeby tylko mi krzywdy nie narobić :D
Ty to masz przygody, a ja tu nudy na pudy...

Anisiaj trzymaj się słońce, jestem z Tobą

Angel ;) przybieram i przybieram i końca nie widać, ale oczywiście wszystko w normie. Mam nadzieję, że maksymalnie przytyję z 15 kilo. Parę lat temu straciłam tyle w rok i tak zostało. Nie jestem chudzielec, ale jestem szczupła, no może troszkę więcej ;) ale ja się lubię taką jaką jestem z wagą sprzed ciąży :)))

Kobietka jestem z Tobą w tych trudach tracenia kilogramów. Nie przeciążaj się i ćwicz systematycznie.


Pozdrowienia i słoneczko dla wszystkich zgrabnych i pięknych Kobietek na tym forum, bo innych tu nie ma ;)
 
witam weekendowo.


Anisiaj
-trzymaj sie.......

zjola-
ja tez chce prawo jazdy na motor a moj M jak slyszy o tym to mowi co ty jeszcze nie wymyslisz:-D:-D:-D do niedawna sie balam motorow,ale ostatnie czasy jak widze te scigacze to az mi krew szybciej buzuje:rofl2:

kobietko-trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za odchudzanie.


w poniedzialek wzielam sobie wolne,bo na 14ta mam monitoring czy jakis pecherzyk urosl to moj 2cykl na clomifenie jest.W taka pogode,za zyc sie chce ide posprzatac mieszkanie,bo jutro od poludnia jedziemy grilowac nad jezioro ze znajomymi.

Pozdrowionka dla Was kobitki wszystkie no i milego dllllllllluuuuuuuuggggiego weekendu zycze.
 
Witam wszystkie

Przepraszam,ze tak wpadam Wam w slowo,ale mam pytanie.Bo sama juz sie pogubilam,chyba przez ten szpital.Na ostatniej wizycie nie umowilam sie na kolejna,a przeciez w 11 tc.robi sie badania.I teraz zastanawiam sie jak to policzyc,zeby nie przegapic,jestem tak rozkojarzona przez ta ciaze,ze juz zglupialam,ostatnio brudne szklanki po herbacie wstawialam do lodowki,jeszcze upychalam je,bo sie nie miescily:baffled:.Takze malo nie doprowadzialam do zatkania kibelka,moment,juz tlumacze.A wiec zwinelam skarpetki w supelek i wrzucilam do kibelka,odwrocilam sie i juz chcialam spuscic wode i dopiero dotarlo do mnie co ja bym zrobila.:szok:Wiec wybaczcie gluuuuuuupie pytanie,chce sie upewnic,ze dobrze licze(wspomne jeszcze tylko ,ze jestem ksiegowa,po finansach i rachunkowosci i profilu matematyczno-fizycznym):tak:
A wiec do sedna,dzis jest dokladnie 10 tydzien i 1 dzien ciazy.Te badania robione sa w 11tygodniu.Tak wiec musze isc juz w nastepnym tygodniu na to badanie,czy dopiero po majowce?W nastepny piatek bedzie 11 tygodni.
Ale ze mnie gamon,ze nie umowilam sie wczesniej.

Licze jednak na Wasza pomoc,jak wspomnialam,jestem tak roztrzepana,ze musze sie upewnic,nie chce przegapic tego badania.Dzieki kochane,lece Was czytac,chociaz troche tego duuuuzo.
 
reklama
hona - z tego co się orientuję, to je się robi między 11 a 14 tygodniem, ja idę w przyszły piątek czyli to będzie już 13 tydzień, więc myślę, że nie przegapisz. ale mnie rozbawiły Twoje przygody :-D:-D:-D ja też jestem księgową i mam bardzo dobrą pamięć do liczb a ostatnio zapomniałam swój login do banku i za cholerę nie mogłam go sobie przypomnieć, jeszcze tego samego dnia rano się logowałam, a wieczorem już zupełna pustka w głowie
 
Do góry