reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Elka - jak testy zdane, to połowa sukcesu :tak:. Może wykup sobie dodatkowe jazdy i to najlepiej u kogoś innego. Może znajomi ci kogoś polecą? Ja tak poleciłam gościa koleżance, która 4 razy oblała a po kilku jazdach u niego zdała śpiewająco. Mój synuś też za pierwszym razem nie zdał i poszedł na jazdy do znajomego i poszło jak po maśle :) Spróbuj, może się uda. Trzyma kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Angel - u mnie zawsze po plamieniu jest @, więc już mam luz.
Co do papierochów, to kiedyś kurzyłam, ale jak poznałam mojego M, to obcinał mi papierosy nożyczkami i kiepsko się wtedy paliło, ha, ha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziendoberek.
ja,nie dostalam zadnych lekow po poronieniu,teraz biore tylko kwas foliowy i jestem drugi cykl na clomifenie,na 30kwietnia mam monitoring.
kobietka-nie pal tego swinstwa!!!!moj M tez palil,ale od kiedy jestesmy razem to przestal i teraz jest z siebie dumny:-)
karol-ja tez kiedys obgryzalam paznokcie ale sporadycznie.Pisalas kiedys,ze chcialabys zalozyc sobie aparat na zeby i to jest najlepszy sposob,od kiedy ja nosze aparat staly na zebach nie umie obgryzac paznokci i skorek.

ja,spadam gotowac obiad,bo o 13tej.przyjdzie pan do zmywarki,bo nam sie zepsula i na 14ta.do pracy.
bardzo fajnie sie was czyta,milego dnia wam zycze.I zapalam swiatelka dl naszy aniolkow.

Ja kochana jestem na clostilbegycie, to cytrynian clomifenu który i Ty bierzesz, jaką masz dawkę? Ja 3tabletki raz dziennie od 3 do 7 dc czyli 15 tabletek w cyklu, monitoring obowiązkowy, dziś idę sprawdzić na monitoring o 12,30 czy po zastrzyku z pregnylu w poniedziałek pęcherzyk pękł, a na 14 do pracy :-)
 
Ostatnia edycja:
Elka - jak testy zdane, to połowa sukcesu :tak:. Może wykup sobie dodatkowe jazdy i to najlepiej u kogoś innego. Może znajomi ci kogoś polecą? Ja tak poleciłam gościa koleżance, która 4 razy oblała a po kilku jazdach u niego zdała śpiewająco. Mój synuś też za pierwszym razem nie zdał i poszedł na jazdy do znajomego i poszło jak po maśle :) Spróbuj, może się uda. Trzyma kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mam zamiar wykupic pare godzin bo nie jezdzilam od polowy stycznia...juz sni mi sie to po nocach ze jezdze i ze to takie cudowne uczucie:laugh2::laugh2::laugh2:a najbardziej cudowna jest zmiana biegow hahahahaha 1,2,3,4,5 i sie budze:-D:-D:-D dzieki za &&&&&& :-)
 
mam zamiar wykupic pare godzin bo nie jezdzilam od polowy stycznia...juz sni mi sie to po nocach ze jezdze i ze to takie cudowne uczucie:laugh2::laugh2::laugh2:a najbardziej cudowna jest zmiana biegow hahahahaha 1,2,3,4,5 i sie budze:-D:-D:-D dzieki za &&&&&& :-)

ja też miałam takie sny, nawet, że autobusem kierowałam, :-D:rofl2:
ale jak mi mąż kazał zredukować bieg z 5 na 2 to myślałam, że oszalał bo jak to tak, instruktor mi zjebki dawał za takie kombinacje, a tu się okazuje, że można tylko jedziesz cały czas na sprzęgle aż wytracisz prędkość i nie ma szarpnięcia i wycia silnika jak puścisz sprzęgło :-), eh, kurs swoje ale jazda potem to zupełnie inna sprawa, jakbym uczyła się od nowa;-)
 
elka dokladnie grunt to spokoj czego ja nie mialam:-D jak szlam na egzamin to testy bezbłędnie :-)
co z tego jak na jezdzie to pustka w glowie sters masakryczny a potem jak nie zdalam to bylam w domu na siebie wsciekla jak moglam popelnic tak glupi blad:wściekła/y: A co do papierochow to tez sie boje ze przytyje bo i tak mam pozostalosci do zrzucenia:-Da teraz dodatkowych kilo bym nie zniosla zawsze bylam chudzielec a teraz :no:trzymam kciuki zebys zdala&&&&&&&
 
Majra - miałam ureoplasmę i ją leczyłam 10dni doxycykliną i już potem jej nie było , przepraszam ,że dopiero odpisuję ,ale net mi słabo chodzi strasznie.Nie doczytam nawet o co pytałaś bo tak mi się słabo stronki ładują.
Wiem wiem dziewczyny biję się w piersi słabą wolę chyba mam:zawstydzona/y:
 
Dzieki za wsparcie Kochane bardzo bym chciala miec to juz za soba i smigac autkiem tu i tam:-):-):-)narazie zostaje tylko rowerek a cos sie u mnie przeciera wiec jest szansa:cool:

Ojjjj Dziewczyny, moze nie powinnam tak mowic bo wiaze sie z tym strata ciazy ale dobrze byc wsrod Was :**
 
reklama
elka bedzie dobrze badz dobrej mysli;-)ty mi tu lepiej powiedz jak rzucilas te papierochy?
kobietko ale dalej nie palisz czy juz normalnie kopcisz?rozumiem cie tez jestem miekka faja ale chce sprobowac rzucic:-D
zostaly mi 2 fajki na dzisiaj zapale sie pozegnam i koniec.Moze od jutra sprobujemy razem co?
 
Ostatnia edycja:
Do góry