reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczyny środowo...zaraz pędzę do pracy i wpadłam życzyć miłego dnia:) dziś znów miałam okropny sen o poronieniu, krwawieniach...po prostu śniło mi się że dostałam okres w 10 tc...brrr...płakałam jak głupia a jak się obudziłam to taka ulga...jeju te koszmary chyba mnie nie opuszczą...muszę powiedzieć w pracy o ciąży i bardzo sie boję...ale teraz wóz albo przewóz...jak będzie szef to muszę to zrobić bo mężuś już na mnie zły że zaraz się okaże że powiem będac w końcówce:)łatwo mu mówić...już wyobrażam sobię minę szefa i jego wku...nie...

a więc miłego dnia jeszcze raz Kobietki...pewnie wpadnę za jakieś dwa dni i nie będę mogła ogarnąć waszych postów:-D całuję...
 
reklama
Dzień dobry!

U mnie szaro za oknem, słucham sobie muzyki- na która mam ostatnio nastrój i popijam kawkę. Już nie przeszkadza mi jej zapach :no:
V_Jolka80 ja mam konto w innym banku więc niestety nie bardzo mogę pomóc.
Dzisiaj jadę po swój wypis, a za 3 tyg mam odebrać wynik badania hist-pat. W dodatku dziś w szpitalu z tego samego powodu co ja dopiero byłam jest moja szwagierka to ją odwiedzę. Jakieś fatum chyba, w dodatku to moja imienniczka, a poród miałybyśmy w podobnym czasie- ja koniec października ona jakoś w listopadzie.
Dziewczyny czy lekarz po poronieniu dał Wam jakieś medykamenty żeby przygotować się do następnej ciąży. Na pewno dobrze brać kwas foliowy wcześniej, nie wiem czy jest coś jeszcze.... u mnie była to wina słabego plemniczka lub jajeczka to może zapisze mi coś na poprawę jakości jajeczek??? Jak to jest u Was?
 
Witam wszystkie Kobialki bardzo serdecznie:-)

Niestety nowe Aniolkowe Mamusie do nas dolaczyly zapalam swiatelka dla Aniolkow i przytulam mocno...trzymajcie sie nie jest latwo ale bedzie lepiej uwierzcie:tak:

Ja nadal czekam na tego wrednego malpiszona @ dzis jest 27 d po zabiegu ale cos sie chyba bedzie dziac czuje to;-);-);-) Zjola do piatku juz niedaleko trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

Juto lub w piatek zajrze do szpitala moze juz jest ten moj nieszczesny wynik hist-pat jutro mija 4 tyg:-(

Caluje i pozdrawiam gotraco:-):-):-)


Kobietka !!!!!! no co sie stalo ze zapalilas????? masz e-klapsa ode mnie!!!!
 
Ostatnia edycja:
Diana mnie lekarz nic nie dal oprocz standardowego integratora dla starczek (z kwasem, zelazem, witaminami itd), wiec to jem:) Zwykle po pierwszym # nie daja nawet skierowan na bardziej specjalistyczne badania. Duzo dziewczyn robi sobie na wlasna reke, a badania mozesz znalezc na watku-Badania po poronieniu-
Niektore dziewczyny biora tez wiesiolka, bo pomaga przeslizgnac sie plemniczkowi szybciej do celu:tak:, ale tylko do ktoregos dnia cyklu, potem odstawiaja. Poszukaj moze czegos na staraniach, chyba tam widzialam watek o wspomagaczach dla staraczek:tak:
 
A jeszcze jedna rzecz, czy któraś z Was po łyżeczkowaniu nie dostała antybiotyku? Słyszałam że dostaje się receptę. Jak pytałam o wypis w poniedziałek to go nie było to zapytałam tylko czy nie ma tam jakiś zaleceń w razie W gdybym później odebrała, babka powiedziała że nie, czyli wygląda na to że nic mi nie zapisali.

Co do papierochów to ja do nich znów wróciłam :zawstydzona/y: Nie paliłam już kilka tygodni jak się dowiedziałam o ciąży, a jak było już wiadomo że nic tego to się złamałam. Te małe białe cienkie trole mają nade mną władzę :(:( Chyba tylko ciąża mnie od nich wybawia....
 
Elka cierpliwosci!! Zjolka ci w piatek przekaze:tak:

ehhh ta cierpliwosc, nigdy jej nie ma kiedy czlowiek w potrzebie;-)

A jeszcze jedna rzecz, czy któraś z Was po łyżeczkowaniu nie dostała antybiotyku? Słyszałam że dostaje się receptę. Jak pytałam o wypis w poniedziałek to go nie było to zapytałam tylko czy nie ma tam jakiś zaleceń w razie W gdybym później odebrała, babka powiedziała że nie, czyli wygląda na to że nic mi nie zapisali.

ja dostalam biseptol 2x2 tabl bleeee byl ochydny takie duze piguly i niepowlekane:no:mialam problem z polknieciem:-D

Co do papierochów to ja do nich znów wróciłam :zawstydzona/y: Nie paliłam już kilka tygodni jak się dowiedziałam o ciąży, a jak było już wiadomo że nic tego to się złamałam. Te małe białe cienkie trole mają nade mną władzę :(:( Chyba tylko ciąża mnie od nich wybawia....

a ja bylam zaskoczona sama soba...mimo ze bardzo duzo stresu bylo w zwiazku z # i wogole to nawet nie pomyslalam o paleniu a taka jedna Pani co ze mna lezala niemal odrazu po rabiegu na fajke juz szla:eek:
 
Prośba już nieaktualna... Zrealizowana przez Wiola_1982, której bardzo dziękuję...
No i dziękuję wszystkim tym, które także chciały mi pomóc :-*
 
Hejka babki!

Elka - sorki starałam się, jak mogłam ale wczoraj miałam plamienie, więc prawdopodobnie @ przylezie w piątek ale nie do ciebie, tylko do mnie :(

As - super wieści. Kamień spadł mi z serca. Młoda urodzi się zdrowa, jak rydz! Możesz już teraz spać spokojnie :) Super, super, super. Buziam i trzymam kciuki za cc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wczoraj byłam na kursie prawa jazdy, na szkoleniu z pierwszej pomocy. W sumie było nas 10 osób. Wykładowca był strasznie gorliwy i wszyscy musieli opanować sztuczne oddychanie na manekinie.
Boże, nie macie pojęcia jaka to trema, jak człowiek musi się tarzać przed 9-oma obcymi osobami po podłodze, liczyć uciski klatki piersiowej na głos, potem dmuchać
shocked.gif
, no masakra jakaś.
Co prawda muszę stwierdzić, że to naprawdę się przydaje, bo tak naprawdę, to nikt z nas nie ma zielonego pojęcia o udzielaniu pierwszej pomocy, a czasami może się to przydać nawet naszym bliskim.
Do domu wróciłam po 3-ech godzinach kompletnie wypompowana i walnęłam drina
rofl.gif
, żeby się odstresować.
Teraz tylko jeszcze nauka jazdy na motorku
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
i gotowe
laugh.gif
.
Jak na kursie na instruktora nauki jazdy znowu będę za przeproszeniem przed 100-oma osobami "dmuchać" manekina, to chyba zejdę na zawał
embarrassed.gif
. Można to porównać do występów na scenie
confused8gj.gif
. Tak, że chcąc nie chcąc macie w swoim gronie aktorkę
cool2.gif


Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Do góry